Prelazak sa Poslovnog na Privatnog korisnika

poruka: 4
|
čitano: 3.574
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Prelazak sa Poslovnog na Privatnog korisnika

Pozz;

 

Zanima me ima li tko kakva iskustva ili informacije o proceduri kada zelis kao T-comov poslovni korisnik (firma) preći na privatnog korisnika, ali sa zadrzavanjem svih postojećih usluga koje trenutno koristimo na toj istoj lokaciji, znaci isključivo net i telefon bez MaxTVa i bilo kakvih ostalih opcija- MaxADSL Flat Rate 10mbit brzina, telefonski priključak, te usluga ispisa broja pozivatelja je ono što trenutno imamo na toj lokaciji.

 

Ugovor sa njima nam je davno istekao, svi računi su uvijek na vrijeme uredno podmireni znači nemamo nikakvih dugovanja, imamo njihov ZTE router kojeg smo dobili kad se prelazilo na digitalnu telefoniju.

 

Bio bi zahvalan za kakav savjet ili opis procedure, te na što eventualno pripaziti tijekom procedure.

 

I da li ćemo s obzirom da imamo već router i sve ostalo na mjestu morat potpisivat opet neki ugovor ili ćemo moci kao i do sad samo plaćati račune za uslugu?

 

 

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 13:06 (Colossus7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prelazak sa Poslovnog na Privatnog korisnika

Odeš u T-Centar, poneseš izvadak sa trgovačkog suda da se vidi vlasnik firme i osobnu iskaznicu i s tobom mora ići novi vlasnik. Potpišete papire i vjerojatno već slijedeći radni dan je to vidljivo i aktivno.

 

Normalno, ako imaš nekakav poslovni paket, taj ne možeš zadržati ali će ti vjerojatno ponuditi normalni paket za tel+net za privatne korisnike i to je to. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Prelazak sa Poslovnog na Privatnog korisnika

Samo da nadodam, osim osobne iskaznice i potpisa vlasnika firme/priključka, nije trebao nikakav papir iz Narodnih Novina kao dokaz, barem nas nisu pitali.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Prelazak sa Poslovnog na Privatnog korisnika
Zanima je jel tko uspio odradit migraciju poslovnog ugovora za mobitel na privatni dok jos traje ugovorna obveza?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice