Prijelaz na T-com s Iskona

poruka: 6
|
čitano: 4.970
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prijelaz na T-com s Iskona

Poštovani forumaši, molim vas za savjet u vezi potpisivanja novog ugovora s teleoperaterom.

Imam Iskon Trio Carnet paket, 169 kn (Brzina 8/314kb, Osnovni paket programa, mislim 50ak, 0 minuta), cijena mjesečno ~ 200 kn zbog poziva.

 

Dobio sam ponudu od T-coma da pređem na njihov Trio paket koji košta 180 kn mjesečno dvije godine(jer sam novi korisnik) pa poslije 240kn.

Paket uključuje: brzinu 100/20 (optika), 1500 min, 95 programa.

 

Iskon me zvao, nude novi trio paket (jer sam im rekao da želim otići na drugog operatera) koji bi s popustima (zbog problema pri pucanju mreže (satima sam visio na telefonu s kor. službom, itd..) koštao 180kn.

Uključuje: brzinu 20/5 (neznam da li je optika), mislim 1000 minuta i programski paket se mijenja za 2 ili 3 programa.

 

Moje je pitanje: Da li uzeti ugoovr s Tcomom?

Kakva su iskustva s njima, da li često puca net... itd?

Unaprijed hvala!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prijelaz na T-com s Iskona

Uzmi optiku i nećeš imati nikakvih problema sa pucanjem. Eventualno ako i bude, to će biti do njihovog glupog routera ali uvijek možeš staviti neki svoj.

 

20/5 na iskonu nije optika nego VDSL (opet bakar)....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prijelaz na T-com s Iskona
Pc44 kaže...

Poštovani forumaši, molim vas za savjet u vezi potpisivanja novog ugovora s teleoperaterom.

Imam Iskon Trio Carnet paket, 169 kn (Brzina 8/314kb, Osnovni paket programa, mislim 50ak, 0 minuta), cijena mjesečno ~ 200 kn zbog poziva.

 

Dobio sam ponudu od T-coma da pređem na njihov Trio paket koji košta 180 kn mjesečno dvije godine(jer sam novi korisnik) pa poslije 240kn.

Paket uključuje: brzinu 100/20 (optika), 1500 min, 95 programa.

 

Iskon me zvao, nude novi trio paket (jer sam im rekao da želim otići na drugog operatera) koji bi s popustima (zbog problema pri pucanju mreže (satima sam visio na telefonu s kor. službom, itd..) koštao 180kn.

Uključuje: brzinu 20/5 (neznam da li je optika), mislim 1000 minuta i programski paket se mijenja za 2 ili 3 programa.

 

Moje je pitanje: Da li uzeti ugoovr s Tcomom?

Kakva su iskustva s njima, da li često puca net... itd?

Unaprijed hvala!

 

 

Definitivno najbolji omjer cijene i kvalitete na tržištu, ne propusti.

14 godina
offline
Re: Prijelaz na T-com s Iskona
Sorry na off.
Moze netko stavit link za tako dobre cijene?
170 kn za 3u1 paket od iskona ili jos bolji ovaj od t-coma za 180/240?
lli je to samo za dugogodisnje korisnike?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prijelaz na T-com s Iskona

Ultra MAX optika (tel + net) 241kn (i stvarno je toliko, dobivam račune na točno 241kn)

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Prijelaz na T-com s Iskona
Znam, al ovdje se spominje trio paket po 180 kn u t-comu? Za toliko jedva da "goli" net mogu dobit kod njih...
Autoru teme - uzmi bez razmisljanja.
Svima ostalima, pa i autoru-moze link na te cijene ili je to samo za random korisnike?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice