Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 391.791
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Htjedoh reći da je drugačije sučelje kamere i da ne trebaš tražiti night mode klizajući livo nego je odmah tu. I meni se čini da bolje radi nego prije, brže okida slike u night modu.
Zadar živi vječno!
11 godina
offline
Huawei Mate 10

To vam je dosao OTA?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Stigla devetka, t com.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Tele 2 BLA L-29

 

Još ništa, danas došao update ozarenih očiju gledam kad ono neka nova verzija orea 8.0.0.158(C432) a vidim da su neki dobili 9 prije uopće ovog 

 

A valjda oće ovih dana :)

#YOLO
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Meni 0 bodova na HTu

Biće da me IMEI lutrija neće 😂
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 12:04 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
I ja jos nisam dobio 9.0. Moj je L29 model kupljen u Santa Domenica trgovini... Jos uvijek sam na 157.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Instalirao sam, šta ja znam, treba čačkati malo. Primjetio sam da malo brže cucla bateriju, možda ću ipak morati napraviti reset.

 

Zvuk zaključavanja zaslona je debilan i ne može se promjeniti. Na prvu se činilo da sve otvara brže no kao je postalo malo tromije. Sa gestama ću se kasnije pozabaviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 10

Na T-COM je stigao update. E sad pitanje. Kad odem na SYSTEM UPDATE on pogleda i javi za EMUI. Dal to automatski znaći i PIE?

Piše New version:

DT-HRV 9.0.0.5

BLA-L09 9.0.0.161

 

Instalirati ili ne? Malo sam zabrinut jer mi je na zadnjem mobu (Lenovo) update totalno uništio mob i nikako nisam mogao vratiti nazad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Svi dobivaju na HTu a ja... 😀
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Moj je HT i jos nista...

12 godina
offline
Huawei Mate 10

Trebao bih preporuku kaljenog stakla za mate 10 pro. 

 

Jel dovoljno obično od 1$ ili vrijedi uzeti Nillkin od 7$ ?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ja rokam bez I ni crtice....

Uzeo sam ih 5 sa Ebaya I sva su veća od ravne površine i izgledaju očajno na telefonu. Najbolje mi je bilo iz jednog shopa u Draskovicevoj.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
svi ti noviji uredaji imaju lagano zakrivljenje na rubovima i zastite na staklima izgledaju ocajno...
a da ne spominjem osjecaj pod prstima kad kliznes od ruba, strasno.
kak sto je kolega rekao, ni ja ne koristim zastitna stakla i nema ogrebotina. sad da ga stavim pod mikroskop, nesto bi se naslo al ja zadovoljan.
nije mi shvatljivo kupiti lijep uredaj i onda ga osakatit s maskama, rađe pripaziti malo, ne stavljati ga na goli stol i to je to
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Samo sandstone case sa Ebaya/Alija I meni je dovoljno. U pederuši je sa farcajgom I kovanicama ne rijetko i ništa. Čak je i jedan pad sa stola bio ni čaše je odradio stvar jer ima blago izdignuti rub nad ekranom.

Nema ni crticu vidljivu okom.

Uzeo sam neko staklo iz Draskoviceve čim sam ga dobio,ono nije prelazilo preko zakrivljenog ali je nakon 3mj dobilo zrak ispod rubnih dijelova te sam naručio par njih s Ebaya i svako je izgledalo nakaradno i reko jbiga...idemo na golo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Stigao Pie. Mob kupljen u Tcom

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 6:54 (galinjo24).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

I meni je stigao.. (T-com)

11 godina
offline
Huawei Mate 10

Dosao i meni...danas ujutro...s izgledom i suceljem zadovoljan...ljepse nego 8..sad cemo ostalo vidjet posebno bateriju...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

bože koja je ovo nedovršena beturina.

 

Recent apps ne prikazuje slike appova. Wtf is with ikone na desnoj strani? Dark mode polovičan. 

 

4 teme u theme storeu.....Strah me i staviti novu

 

Performance mode telefon topao non stop. 

 

 

Ok stavio novu i upalio navigaciju sa one tri tipke ko na osmici,podnošljivo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 15:54 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Ja ne vidim niti jedan problem od ovih nabrojenih. Slike appova na recent app se prikazuju normalno, dark mode ne razumijem kako je polovičan (meni sve ok), teme dodatne baš ne koristim, tj. ne isprobavam, ali koliko vidim ima ih. Ne vidim razliku u toplini od ranije, sve normalno. Korisim pie već nekoliko tjedana.

mag.inf
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Polovican kao stavi dark mode,crni skin na swiftkey i kada pises ona navigacijska traka na dnu je bijela.

Ides instalirati neki apk instalacija se pojavljuje sa bijelom pozadinom.

Recents sam rijesio sa novom. Sada je samo blue tint na njima tu i tamo ali ne smeta toliko.

Da nije sve tako crno...mob leti.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 13:24 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Meni isto na pie.. Sve ok..
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Totalno bezveze upravljanje zvukom, da bi mogao vidjeti one sve "kategorije"zvuka ( mediji, zvono...) moraš izaći iz trenutne aplikacije i ući u postavke

Po meni je bilo bolje sučelje na oreo-u. 

Ladica sa nedavnim aplikacijama mi je zanimljiva, malo neobična ali mislim da će se biti vrlo lako naviknuti na nju. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
baterija oko 7 sati sot-a u performance modu i nedeljnjim igranjem. Ne loše.

2D online igra koju igram radi puno glađe nego prije,samo dokaz da je Huawei namjerno kriplao Kirin da bi baterija sto duže trajala.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 10

Kako ste zadovoljni s Pitom? Možda je stvar navike,ali meni se čini d su neke stvari bolje riješene na 8.0 nego na 9.0. Npr. upravljanje zvukom.

 

Jel se može nekako provjeriti ispravnost instalacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Još ništa kod mene....

 

Čekam...

#YOLO
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
I ja sam jos na 8.0. Mob kupljen u slobodnoj prodaji...
6 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Meni je sve super. Zadovoljan sam. Osim što mi i dalje kad otvorim neku aplikaciju koja je u folderu, nakon što izađem iz nje, vrati me na home screen a ne opet u folder. To me baš iritira.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 10

Ne znam zašto nadogradnja nije dostupna preko Hi Suite Huawei aplikacije. Lani u ova doba sam imao Mate9 i preko Hi Suita sam ga nadogradio na android 8. Sad nista. Ovo preko teleoperatera kao da ide jedna nadogradnja dnevno. Bezveze

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 10

Stigao danas Pie. 

 

Mobitel kupljen za black friday u slobodnoj prodaji u trgovini. 

 

Onako na prvu vidim da je galerija nešto drugačija, to mi se sviđa.

Kad se klizne od gore, ne sviđa mi se što nema 4g opcija odmah, nego se mora proširiti da se uključi. I treća stvar, pokazivač signala, wifija, i sveg ostalog je lijevo gore, umjesto desno kao prije. Bilo mi je ljepše da je lijevo sve čisto ako nema ništa, odnosno tek ako ima obavijest/poruka da se samo to vidi na tome mjestu. 

 

Možda se to sve može promijeniti, sada kažem u originalu što mi se ne sviđa. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Gledam bas sada i na mate 20 pro su ikone wifi i signala na lijevoj strani. A gdje su sad po novome ikone obavijesti?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice