Google AdWords certifikat

poruka: 3
|
čitano: 9.602
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Google AdWords certifikat

Da li je neko u zadnje vrijeme polagao za Google certifikat?

Kako je stanje na tržištu rada, traže li se certificirani djelatnici ili kakva je potražnja za izradu kampanja?

Kakve su mogučnosti za freelancere?

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google AdWords certifikat

certifikat ti ne garantira ništa. niti nalazak posla niti zapošljavanje u nekoj agenciji.

a vezano uz posao... ako si sam nađeš neke klijente onda Ok, ali sigurno NE možeš dobiti neke velike firme kojima bi ti zakupljivao oglašavanje kroz adwords! zašto? ne zato što si ti netko bez iskustva ili si neki mali ITevac već zato jer je online oglašavanje dio cjelokupne marketinške strategije za određeni proizvod ili uslugu. i tu u priču ulaze marketinške agencije koje za svoje klijente odrađuju taj dio posla, a ne neki "klinac" koji se "kuži" u adwords.

moj savjet ti je da nađeš par manjih firmi i da im odradiš adwords, ALI kvalitetno jer zbog "polupismenih" stručnjaka svi misle da razumiju adwords pa su sada svi online gurui!

znači - KNJIGU u ruke i napravi si neku kampanju sam za svoje novce prema knjizi, potroši 200$ ili 300$ i prati sadržaj knjige i prati kako "diše" kampanja.

i nauči konverzije, search, content, managed content, bidove, cpc, cpm, razne brojkice koje ti google adwords daje/pokazuje. ubaci tu i analytics te optimiziraj kampanju prema podacima analyticsa.

znači, posla se može dobiti, trebaš znanja!

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Google AdWords certifikat

Pozdrav, jel se tu podrazumjevaju materijali iz Google Partners? Za Google Analytics i Google AdWords?
__________________
AdWords oglašavanje

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 10:13 (Dario10Novak).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice