Microsoft Certifikat

poruka: 12
|
čitano: 14.334
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Microsoft Certifikat

Pitanje, gdje najbolje preporučate upisati neki Microsoft Certifikat? Po mogućnosti da je online, jer sam iz Slavonije a rijetko šta da ovdje ima kod Vukovara a i zbog posla nisam u mogućnosti baš odlaziti svaki dan na predavanja. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Microsoft Certifikat

1. Online nikako

2. U većini slučaja ne moraš ići na predavanja, primjere testa imaš i na Microsoftoj stranici.

3. Ako ti je Zagreb daleko, možeš otići i u Srbiju (Novi Sad, npr.) Na istoj stranici imaš lokator gdje možeš pronaći najbliže mjesto za obaviti taj ispit.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Microsoft Certifikat
Gadgeti kaže...

Pitanje, gdje najbolje preporučate upisati neki Microsoft Certifikat? Po mogućnosti da je online, jer sam iz Slavonije a rijetko šta da ovdje ima kod Vukovara a i zbog posla nisam u mogućnosti baš odlaziti svaki dan na predavanja. Hvala unaprijed.

 

Pa imaš Algebru u Vukovaru (i Vinkovci, Osijek, Županja, Slavonski brod...)

http://www.algebra.hr/stranice/centri/vukovar.aspx

 

Nazovi, pa pitaj.

11 godina
protjeran
offline
Microsoft Certifikat

Jesam i najbolji odgovor do sada da neznaju ni oni :D nego me uvijek upute nekome drugom od kolega, evo već 4 sam kontaktirao :S SRAMOTA!

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Microsoft Certifikat

Strašno kakva su "sprdačina" ovi iz Algebre :S oni sami neznaju što rade, i sad mi više ni ne odgovaraju na mail, face niti išta, svaka im čast na profesionalnosti :D

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft Certifikat
Algebra nudi polaganje Microsoft certifikata samo u Zagrebu,barem su meni tako tvrdili kada sam polagao
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Certifikat
Gadgeti kaže...

Jesam i najbolji odgovor do sada da neznaju ni oni :D nego me uvijek upute nekome drugom od kolega, evo već 4 sam kontaktirao :S SRAMOTA!

Pozdrav,

 

sto tocno ne znaju? Kada ce ici Microsoft edukacija u Vukovaru. Pa naravno da ne znaju kada je do sada radi interesa išla samo jedan put. I to kada je isao neki drzavni projekt.

 

Ide sada uskoro u Osijeku cijela MCSA akademija. Neke akademije koje drzimo idu i on-line. Slusate predavanja putem video linka a vjezbe radite na nasim racunalima na koja se spajate Remote Desktop aplikacijom. 

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Certifikat
robimarko kaže...
Algebra nudi polaganje Microsoft certifikata samo u Zagrebu,barem su meni tako tvrdili kada sam polagao

Imali smo nekoliko mobilnih test centara ali zbog hrpe sada nebitnih razloga smo ih ukinuli. Za sada koliko ja znam samo u Zagrebu ide certifikacija.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft Certifikat

Imaš i razne Microsoft self-paced kitove pomoću kojih možeš samostalno učiti. Plus razni video treninzi kao što je CBT Nuggets.

 

Nisi naveo za koji Microsoft certifikat želiš učiti ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Certifikat

Kolike su cijene za polaganje certifikata? MTA za pocetak

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Certifikat
1337Code_breaker kaže...

Kolike su cijene za polaganje certifikata? MTA za pocetak

Ovdje se možeš informirati o tome

http://www.certiport.com/portal/desktopdefault.aspx?tabid=665&roleid=101

Iako sam ja MTA za C# dobio besplatno zahvaljujući nagradnoj igri Lanaca pa tako da je meni bilo free.

 

14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Certifikat

Ja sam spremao sve preko MVA i literauture koju sam kupio online ono nije sad neka frka za to ne znam koji certifikat ideš ali ja sam online preko MVA spremao Programming C# 70-483.

Jako dobro pokriju štivo kada uzmeš literaturu vidiš da je to sve manje više isto. Evo i link http://www.microsoftvirtualacademy.com/

registriraš se odabereš što želiš učiti i to je to poslije imaš i neke oblike testova(bar sam ja imao) i sve ide super.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice