TVZ-Informatika

poruka: 1.272
|
čitano: 499.648
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...
Geek kaže...
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

 

Kolego vidimo se :D. Ja sam imao 700 i nešto bodova Izlanuo se

Vjerujem da si među prvih 50 na listi. Ja završio 162. , izbacili su liste na svojoj stranici i piše mi ime na 162. mjestu kao što je i pisalo na postani-student.hr

 

Faks sam našao na Google mapsu (vrbik 8) ,a 1.09 u 12h idem na upis u konavosku 2. Skužio sam da za svaki predmet ima druga škola, računalstvo i informatika su u vrbiku 8, graditeljstvo avenija većeslava holjevca 15 (pokraj avenue malla), a elektrotehnika u konavoska 2.

 

 

 

Dvadeset i neki sam na listi, ali dobro ti se sigurno više kužiš u računarstvo od mene....

 

Nego daj mi reci kakve su veze s prijevozom do tamo; putujem s Črnomerca. Već vidim da ću trebat presjedat tri puta Viče

Dali smjer biramo odmah pri upisu ili se odabire kasnije?

EDIT: Vidim da si ti na informatici.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2010 15:42 (Geek).
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

s črnomerca? tebi je zapravo najbolje pješke skroz do faksa (25min), ili otić pješke do zagorske i onda na bus za voltino.. imaš stanicu dole na raskrižju zagorska-selska.

smjer biraš u 4. semestru

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2010 21:06 (nixass).
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
nixass kaže...

s črnomerca? tebi je zapravo najbolje pješke skroz do faksa (25min), ili otić pješke do zagorske i onda na bus za voltino.. imaš stanicu dole na raskrižju zagorska-selska.

smjer biraš u 4. semestru

 Možeš li mi reći kako je najbolje doći sa glavnog kolodvora do faksa. Kojim tramvajem?

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2010 23:16 (vexx5555).
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

dođi do mažuranićevog trga (pokraj HNK) i sjedni na bus za voltino.. i voziš se do kraja.. stvarno nemam više kaj za dodat  Smijeh

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Koji smjer odabrati od ova tri? 

- Organizacija i informatizacija ureda
- Elektroničko poslovanje
- Informatički dizajn

Sva tri mi djeluju zanimljivo, ali hoću čuti iskustva vas koji su to prošli, dakle težina, predmeti, moguće zaposlenje i tako to. 
Ajde ljudi, valjda je netko već prošao kroz to....

BUG je IT biblija!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 14:30 (Unimatrix 007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Meni se organizacija i informatizacija ureda cini najbolja ali bolje ce ti rec neko ko je sve to proso Smijeh

 

Znaci ove godine je prva godina za sve besplatna, a poslje ovisi o ECTS bodovima..?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 16:50 (PraskaviRepan).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Geek kaže...
Hyperion kaže...
Geek kaže...
Hyperion kaže...

Evo upao danas na TVZ.Nevinašce

 

Kolego vidimo se :D. Ja sam imao 700 i nešto bodova Izlanuo se

Vjerujem da si među prvih 50 na listi. Ja završio 162. , izbacili su liste na svojoj stranici i piše mi ime na 162. mjestu kao što je i pisalo na postani-student.hr

 

Faks sam našao na Google mapsu (vrbik 8) ,a 1.09 u 12h idem na upis u konavosku 2. Skužio sam da za svaki predmet ima druga škola, računalstvo i informatika su u vrbiku 8, graditeljstvo avenija većeslava holjevca 15 (pokraj avenue malla), a elektrotehnika u konavoska 2.

 

 

 

Dvadeset i neki sam na listi, ali dobro ti se sigurno više kužiš u računarstvo od mene....

 

Nego daj mi reci kakve su veze s prijevozom do tamo; putujem s Črnomerca. Već vidim da ću trebat presjedat tri puta Viče

Dali smjer biramo odmah pri upisu ili se odabire kasnije?

EDIT: Vidim da si ti na informatici.

uvazeni kolege ,moze li mi netko  pojasnit samo tjelesni, naime odabrao sam kosarku ali me zanima koliko sati tjedno moram odradit i dali sam mogao uzet 2 sporta pa izmjenicno vjezbat npr plivanje i kosarka, i koje sportove ste vi uzeli =)

"For me, magic is dead, I am the Illuzionist!"
15 godina
odjavljen
offline
TVZ-Informatika

Ne kužim. O kakvim ti sportovima ti pričaš?

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 21:26 (vexx5555).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Svi idu na faxove... jedini ja ove godine prekidam u 4oj godini (a ima 6 :) )
In Control
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Zasto prekidas?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
PraskaviRepan kaže...

Zasto prekidas?

  Zato sto imam posao (i puno vise od toga) i zato sto mi se iskreno ne svidja fax (iliti upisao sam ga zbog drugih :) ), a i nije mi ni prosjek nesto (treca godina 4.1)...

In Control
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
EnlightenedPhoenix kaže...
PraskaviRepan kaže...

Zasto prekidas?

  Zato sto imam posao (i puno vise od toga) i zato sto mi se iskreno ne svidja fax (iliti upisao sam ga zbog drugih :) ), a i nije mi ni prosjek nesto (treca godina 4.1)...

4.1? Pretpostavaljam da bi ti bio zadovoljan tek sa 4.5? Što je loše sa 4.1?

15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
Kordy kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
PraskaviRepan kaže...

Zasto prekidas?

  Zato sto imam posao (i puno vise od toga) i zato sto mi se iskreno ne svidja fax (iliti upisao sam ga zbog drugih :) ), a i nije mi ni prosjek nesto (treca godina 4.1)...

4.1? Pretpostavaljam da bi ti bio zadovoljan tek sa 4.5? Što je loše sa 4.1?

  Manji nego prve i druge godine :)

 

ali to nije ni vazno... ponajvise zbog posla i vodjenja istog posto mi odnosi skoro 10 - 12 sati dnevno... ne stigne se ici na fax...

In Control
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
vexx5555 kaže...

Ne kužim. O kakvim ti sportovima ti pričaš?

biraš koji ćeš sport na tjelesnom imat..

s tim da je prije bilo pravilo da moraš u semestru bit jednom i na plivanju..

također, hoda se i na sljeme u svakom semestru.

tjelesni je jednom tjedno i mislim da se igra nekih sat vremena!? sljeme je subotom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

ma to znam al sam vidio na papisu da mozes odabrat dva sporta pa dali bi mogo ic na dva sporta isti semestar npr kosarka i plivanje...to me zanima samo

"For me, magic is dead, I am the Illuzionist!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Ner0 kaže...

ma to znam al sam vidio na papisu da mozes odabrat dva sporta pa dali bi mogo ic na dva sporta isti semestar npr kosarka i plivanje...to me zanima samo

mislim da ne bi trebalo biti problema, bar nije bilo kad sam ja išao.. profesoru je samo bitno da imaš uvjete za potpis.. a dal ćeš ti imat i višak "uvjeta", nebitno je..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
online
TVZ-Informatika

Sport se birao???

LOL, ja se sjećam da sam napisao košarka.

 

Bio sam od 12 do pola 3 kod faksa stalno se čeka i ispunjuje. Dosta mi je tog za godinu dana.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Sport se birao???

LOL, ja se sjećam da sam napisao košarka.

 

Bio sam od 12 do pola 3 kod faksa stalno se čeka i ispunjuje. Dosta mi je tog za godinu dana.

 Još si i dobro prošao. Meni je trebalo 6 sati da dobijem index. A što se biranja sporta tiče, vidio sam kod jednog kolege neku "anketu",ali ju ja nisam dobio. Možda ne budem morao ići na tjelesni.

 

Imam jedno pitanje za starije kolege-što mi možete reći o slijedećim profesorima: Urbiha,Levanat,Alić-Kostešić,Grgec(mislim da sam na netu naletio na to prezime u nekom lošem smislu),Metikoš,Stojaković. Hvala unaprijed!

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Sport se birao???

LOL, ja se sjećam da sam napisao košarka.

 

Bio sam od 12 do pola 3 kod faksa stalno se čeka i ispunjuje. Dosta mi je tog za godinu dana.

Ja sam isto uzeo košarku, bio sam od pola 10 do 2 jer sam čekao indeks. Toliko toga treba ispuniti da je to užas, potpuno nepotrebne komplikacije. Pogotovo onolike ankete o tjelesnom...

BUG je IT biblija!
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
vexx5555 kaže...
Hyperion kaže...

Sport se birao???

LOL, ja se sjećam da sam napisao košarka.

 

Bio sam od 12 do pola 3 kod faksa stalno se čeka i ispunjuje. Dosta mi je tog za godinu dana.

 Još si i dobro prošao. Meni je trebalo 6 sati da dobijem index. A što se biranja sporta tiče, vidio sam kod jednog kolege neku "anketu",ali ju ja nisam dobio. Možda ne budem morao ići na tjelesni.

 

Imam jedno pitanje za starije kolege-što mi možete reći o slijedećim profesorima: Urbiha,Levanat,Alić-Kostešić,Grgec(mislim da sam na netu naletio na to prezime u nekom lošem smislu),Metikoš,Stojaković. Hvala unaprijed!

urbiha je tak tak, al ga nećeš ni gledat previše.. bitno je da ideš na vježbe kod asistenta i zapisuješ sve. prolaz iz matematike i statistike zagarantiran.

 

grgec je pizzdun, karakterno, i navikni se da kraj njega nikad nisi u pravu. programiranje su kod njega mnogi frknuli. navodno su mu dali otkaz na feru jer je glumio prevelikog šerifa i idiota.. al on drukčije ni ne zna, greška prirode, živi s mamom i studenticama donosi ruže na dan žena.

 

stojaNović? predaje elektrotehiku, odličan mlađi pofesor, bivši ferovac, sluša mjuzu i istovremeno drži usmeni.

 

levanat - fizika - nema problema, stariji stariji lik, dobar predavač. asistentica mu je izgubljena u svemiru al to samo pridonosi korištenju cheatova i wallhackova na kolokviju/ispitu.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 18:21 (nixass).
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Unimatrix 007 kaže...
Hyperion kaže...

Sport se birao???

LOL, ja se sjećam da sam napisao košarka.

 

Bio sam od 12 do pola 3 kod faksa stalno se čeka i ispunjuje. Dosta mi je tog za godinu dana.

Ja sam isto uzeo košarku, bio sam od pola 10 do 2 jer sam čekao indeks. Toliko toga treba ispuniti da je to užas, potpuno nepotrebne komplikacije. Pogotovo onolike ankete o tjelesnom...

navikni se na gužve, zbog najmanjih stvari ćete čekat dugo. neorganizirane su im referade..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
nixass kaže...
navikni se na gužve, zbog najmanjih stvari ćete čekat dugo. neorganizirane su im referade..

 

A jbt, nadao sam se da je to bilo samo sad dok su upisi jer mrzim te administrativne stvari inače.... doors of Hell are opened....

 

EDIT: A profesori  Slamić, Cosović Bajić, Klasić, Žiljak i Perinović?

BUG je IT biblija!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 17:04 (Unimatrix 007).
15 godina
online
RE: TVZ-Informatika
Unimatrix 007 kaže...

Ja sam isto uzeo košarku, bio sam od pola 10 do 2 jer sam čekao indeks. Toliko toga treba ispuniti da je to užas, potpuno nepotrebne komplikacije. Pogotovo onolike ankete o tjelesnom...

A čuj ako je to anketa džabe to, nevrijedi ništa.

 

One gluposti o zdravlju, plivanju, na tom sam  pukao, negdje 6-8 stranica samo glupe ankete pa onda 3 puta se potpisat na ugovore, pa onda na indeksu nešto pisat pa je bilo 2 strane o prijašnjem školovanju.

 

Traži me na jednom papiru da napišem odjel, program,smjer,zanimanje to sam skroz pobrkao jer to meni sve isto djeluje.

 

No koliko vidim dobro sam i prošao, netko je rekao da indekse nedijele prije 2h ili tako nešto, a ja sam došao u 12h.

 

Najbolje od toga svega mi je bilo slikanje za iksicu, uđeš potpišeš se, slika te i ajd van na polje  :-)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...
Najbolje od toga svega mi je bilo slikanje za iksicu, uđeš potpišeš se, slika te i ajd van na polje  :-)

 

 

Hahaha, slažem se.....

BUG je IT biblija!
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Rekli su mi u referadi da sve one potvrde (za dopunsko, doplatak..) mogu dobit preko studomata ali ja to nigdje ne vidim na web stranici tog studomata, ima sto opcija ali ovo nemrem nac :S

 

Jel zna neko kako to ide?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
PraskaviRepan kaže...

Rekli su mi u referadi da sve one potvrde (za dopunsko, doplatak..) mogu dobit preko studomata ali ja to nigdje ne vidim na web stranici tog studomata, ima sto opcija ali ovo nemrem nac :S

 

Jel zna neko kako to ide?

to je omogućeno SAMO na studomatu koji se nalazi na faxu. dakle tamo ispred stepenica u prizemlju imaš (tj bar su bila) 2 kompa na kojima je studomat.

doma to nećeš moć napravit.

dakle, tamo pošalješ na print potvrde koje trebaš a same potvrde digneš u referadi..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Unimatrix 007 kaže...
nixass kaže...
navikni se na gužve, zbog najmanjih stvari ćete čekat dugo. neorganizirane su im referade..

 

A jbt, nadao sam se da je to bilo samo sad dok su upisi jer mrzim te administrativne stvari inače.... doors of Hell are opened....

 

EDIT: A profesori  Slamić, Cosović Bajić, Klasić, Žiljak i Perinović?

e sorry nisam vidio ovo prije..

za slamića znam da je u redu čovjek, nije komplikator neki, dobro objašnjava C.

za ove ostale nažalost ne znam..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Aha, tnx Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
TVZ-Informatika

Ja sam odmah podignuo potvrdu koja mi treba da i dalje imam osiguranje preko starog u INI.

 

Onaj lijevi studomat jako loše reagira na prste, pa na desnom studomatu utipkaj podatke. Isprinatana stranica će ti ispast sa lijeve strane i nezaboravi kliknut na IZLAZ (LOGOUT) kada završiš da ti nebi netko prčkao po accountu.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

urbiha je tak tak, al ga nećeš ni gledat previše.. bitno je da ideš na vježbe kod asistenta i zapisuješ sve. prolaz iz matematike i statistike zagarantiran.

 

grgec je pizzdun, karakterno, i navikni se da kraj njega nikad nisi u pravu. programiranje su kod njega mnogi frknuli. navodno su mu dali otkaz na feru jer je glumio prevelikog šerifa i idiota.. al on drukčije ni ne na, greška prirode, živi s mamom i studenticama donosi ruže na dan žena.

 

stojaNović? predaje elektrotehiku, odličan mlađi pofesor, bivši ferovac, sluša mjuzu i istovremeno drži usmeni.

 

levanat - fizika - nema problema, stariji stariji lik, dobar predavač. asistentica mu je izgubljena u svemiru al to samo pridonosi korištenju cheatova i wallhackova na kolokviju/ispitu.

Potpisujem,pogotovo za Grgeca,koliko je ljudi samo roknulo zbog njega ili prebacivalo se na drugi faks ili smjer...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice