BUG.hr mobile via VIP zaključana tema

poruka: 15
|
čitano: 3.130
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
BUG.hr mobile via VIP
Pozdrav,

Prije sam na m.bug.hr vidio na dnu da pise kako je surfanje mobitelom na ovim stranicama besplatno za VIP korisnike mobilnog interneta. Zanima me jeli to jos uvijek vrijedi, posto tu poruku vise ne vidim.

PS - jeli kako moguce promijeniti mail adresu?? Kome treba poslati request?

Hvala,
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
Pa nije vrag da nitko nema odgovor???
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
moderator
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
sardax kaže...
Pozdrav,

Prije sam na m.bug.hr vidio na dnu da pise kako je surfanje mobitelom na ovim stranicama besplatno za VIP korisnike mobilnog interneta. Zanima me jeli to jos uvijek vrijedi, posto tu poruku vise ne vidim.

PS - jeli kako moguce promijeniti mail adresu?? Kome treba poslati request?

Hvala,

Ne vrijedi, bilo je vezano uz akciju unutar koje je i bilo definirano do kada će vrijediti.

...
14 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
Super, hvala na odgovoru.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP

ajd nesto slicno pa da ne otvaram novu temu,zanima me kod vipa kada se aktivira onaj surf paket npr 50MB dali ce mi se ostatak prebacit u drugi mjesec ako mi ostane sto?

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
14 godina
offline
BUG.hr mobile via VIP

Ne ! :(

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
R4zOR229 kaže...

ajd nesto slicno pa da ne otvaram novu temu,zanima me kod vipa kada se aktivira onaj surf paket npr 50MB dali ce mi se ostatak prebacit u drugi mjesec ako mi ostane sto?

  Mobile surf paket ističe nakon mjesec dana. Ako ti je ostalo nekoliko megabajta, oni će se nakon isteka izbrisati. Možeš ih sačuvati jedino kupnjom novog paketa prije nego što ti istekne stari.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 22:44 (deadman).
16 godina
neaktivan
offline
BUG.hr mobile via VIP

Privatno koristim prepaid u VIP-u, tarifu Hoću sve+ i dodatno mi je aktiviran Mobile surf paket. Sve što ne potrošim prebacuje mi se u idući mjesec, ako na računu ima dovoljan iznos za aktivaciju novog paketa. Tako mi se u ljetnim mjesecima, kad sam koristio pretežito poslovni mobitel, skupilo 140 MB. Mislim da je bitno da uvijek postoji dovoljan iznos za aktivaciju novog paketa - ako ne, onda se ponovnom aktivacijom kreće od nule.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 22:53 (macak).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP

pa sta se on nebi trebo sam aktivirati tj bar tako pise kod vipa da trebas poslat neku poruku ako oces deaktivirat

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
macak kaže...

Privatno koristim prepaid u VIP-u, tarifu Hoću sve+ i dodatno mi je aktiviran Mobile surf paket. Sve što ne potrošim prebacuje mi se u idući mjesec, ako na računu ima dovoljan iznos za aktivaciju novog paketa. Tako mi se u ljetnim mjesecima, kad sam koristio pretežito poslovni mobitel, skupilo 140 MB. Mislim da je bitno da uvijek postoji dovoljan iznos za aktivaciju novog paketa - ako ne, onda se ponovnom aktivacijom kreće od nule.

e to me zanimalo hvala jel sam isto na prepaidu kod vipa znaci samo treba imat dosta novaca da se samo aktivira

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 23:33 (R4zOR229).
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
R4zOR229 kaže...

pa sta se on nebi trebo sam aktivirati tj bar tako pise kod vipa da trebas poslat neku poruku ako oces deaktivirat

Aktivira se, tj. produžuje automatski u sljedećem mjesecu ako na računu postoji dovoljan iznos.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
ne.
WHAZAAAAAAAAAAAP!!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP
to je bilo @razorov prvi post
WHAZAAAAAAAAAAAP!!!!!!!
15 godina
offline
RE: BUG.hr mobile via VIP

kako ne sad a dvoje ljudi mi je napisalo da hmm kaj je sad na kraju?

 

EDIT:tj jedan nzn sad vise lol :P

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 23:32 (R4zOR229).
14 godina
offline
BUG.hr mobile via VIP

Zvrcni vip. ;)

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice