Forum jako usporen danas

poruka: 66
|
čitano: 4.726
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Forum jako usporen danas

I kod mene...

Tesko je bilo, ali izdrzali smo.... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
5 0 hvala 0
2 godine
Forum jako usporen danas

testis, testis, 123, radi radi!

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...

2 0 hvala 0
11 godina
Re: Forum jako usporen danas
Ajar kaže...

... sad prvo podijeliti zahvale, priznanja, udarničke značke, prijelazne zastavice ...

baš obratno. provesti detaljnu istragu, utvrditi krivicu i primjereno kazniti odgovorne teškim kulukom za opće dobro. za nauk drugima.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
11 godina
Jura iz druge galaksije kaže...

baš obratno. provesti detaljnu istragu, utvrditi krivicu i primjereno kazniti odgovorne teškim kulukom za opće dobro. za nauk drugima.

ma ovo moje se odnosilo na forumske koleg(ic)e a ne na klasnog neprijatelja. da je ubilježeno svako klikanje na pg ili fala tijekom recesije (odn. uzaludne pokušaje), sad bi mnogi tu imali zvjezdicu više. čak sam s tugom u suznim očima promatrao louisove i markove "dinamičke zaslonske snimke", prema kojima je sve radilo, odn. nije. prestraših se da tijekom noći onemoćah. mislim, ipak nisam još za smeđi kontejner a i doc oglašava otkup organa pa ... 

no phorum je dobio neke novice. tko per(e)cipira - magarac. tko ne, isto magarac. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
Forum jako usporen danas

Proba proba... za slušaonu se brinem...

Let 3

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Početna strana foruma i dalje spora kada sam prijavljen.

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice