Gledanje svojih posteva u temi zaključana tema

poruka: 48
|
čitano: 8.773
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj temi

Pozdrav, da li je moguće ubaciti neki gumb i kad se na njega klikne, da se prikažu vaši ili od željenog autora postevi u određenoj temi.

 

Jer ovako ako tražimo neki post onda ga tražim ohoho ako tema ima puno stranica.

 

Evo ljudi prijedlog je prihvaćen pa evo noob uputa.

 


Znači, za pretraživanje poruka od nekog autora unutar neke teme, postupak je ovakav :
1.) U trazilici odaberete traži sadržaj poruka i ispod toga unutar željene teme.
2.) Upišite ime željenog autora i izlistat će se svi njegovi postovi u toj temi :)

 

 

Hvala Domagoju

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 13:43 (Mitch).
 
30 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Otiđeš pod svoj profil i desno u kutu možeš vidjet svoje poruke.

http://soksa.3dhr.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
nixXxa kaže...

Otiđeš pod svoj profil i desno u kutu možeš vidjet svoje poruke.

Ma ali u određenoj temi.

 

Npr. odeš u antivirusnu temu i oćeš nać neki post gdje piše nešto što si napisao ali nisi arhivirao, i onda se ne sjećaš na kojoj si str. to napisao a tema ima 500 str., ovako samo klikneš na taj gumb i vidiš sve svoje postove u toj temi

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Shvaćam , ovo kaj sam ja napisao možda treba malo vremena da se nađe post .

http://soksa.3dhr.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
nixXxa kaže...

Shvaćam , ovo kaj sam ja napisao možda treba malo vremena da se nađe post .

i još imaš blokadu od 6 mjeseci

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
odjavljen
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Bilo bi zgodno kada bi bilo moguće pretraživati teme određenog autora unutar podforuma ili teme. Vjerujem da to ne bi bilo teško ubacit u sadašnju pretragu.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
MrBlc kaže...

Bilo bi zgodno kada bi bilo moguće pretraživati teme određenog autora unutar podforuma ili teme. Vjerujem da to ne bi bilo teško ubacit u sadašnju pretragu.

E točno to bih ja želio.


Stavio sam samo da možeš gledat za sebe jer za druge bi bila skripta kompliciranija, al imamo mi našeg domagoja {#}

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
MrBlc kaže...

Bilo bi zgodno kada bi bilo moguće pretraživati teme određenog autora unutar podforuma ili teme. Vjerujem da to ne bi bilo teško ubacit u sadašnju pretragu.

Da, to bi i ja bas volio... Neki dan sam malo gledao "slike vaseg hardvera" i kad skocim odmah na npr. 130. stranicu, prebaci me odmah, ali recimo jednu dalje/nazad - ko da zablokira, sporo da boli...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
15 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
BUMP

Domagoj, jel ide ovo ?
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Takođe i mene to zanima, potrebni su mi svi moji postovi iz ove teme, a ne znam na koji način naći to..

 

KLIK

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Meni se čini da je tehnička podrška još na uskršnjim praznicima :)

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Svakako se slažem sa idejom.Baš sam neki dan htio naći jedan svoj post u određenoj temi,a izgleda da pretraživanje imena autora unutar teme ne radi,a postoji ta opcija u pretraživaču.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
dncrmt kaže...

Svakako se slažem sa idejom.Baš sam neki dan htio naći jedan svoj post u određenoj temi,a izgleda da pretraživanje imena autora unutar teme ne radi,a postoji ta opcija u pretraživaču.

Nađe ti samo autora, npr ako u bircu upišeš da pronađe ime autora sirka666, nać će ti samo moj profil ali ne i moje poruke u bircu.

http://about.me/antesirkovic
16 godina
offline
Gledanje svojih posteva u temi

bilo bi dobro da vrate ono što je na početku bilo autorov komentar ili nešto u stilu moj post, pa da buse barem malo drukčiji od drugiš da se malo istiće (samo kad ja gledam)

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
jel se radi sta u vezi ovog ?
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
protjeran
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Nevjerovatno je koliko bi ovo bilo korisno.

 

Skoro svaki dan mi zatreba.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2011 10:18 (Mentalist).
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
Dajem plus za ovo nedavno sam u vise navrata to trebao na forumu...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi

Odlicna ideja zatrebala mi je ta opcija nebrojeno puta! Nadam se da ce biti dostupna uskoro!

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
12 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Mitch kaže...

Pozdrav, da li je moguće ubaciti neki gumb i kad se na njega klikne, da se prikažu vaši ili od željenog autora postevi u određenoj temi.

 

Jer ovako ako tražimo neki post onda ga tražim ohoho ako tema ima puno stranica.

 

 

Hvala unaprijed.

To je jako teško napraviti, ne vjerujem u konačan pozitivan rezultat tvoga pitanja i zahtjeva.

Forumaš Mustafa GURU !! Najbolji forumaš po izboru redakcije PC Chipa !
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Mustafa kaže...

To je jako teško napraviti, ne vjerujem u konačan pozitivan rezultat tvoga pitanja i zahtjeva.

LOL!

 

To je par linija koda, jedino šta je potrebno je dobra volja Domagoja!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Mustafa kaže...
Mitch kaže...

Pozdrav, da li je moguće ubaciti neki gumb i kad se na njega klikne, da se prikažu vaši ili od željenog autora postevi u određenoj temi.

 

Jer ovako ako tražimo neki post onda ga tražim ohoho ako tema ima puno stranica.

 

 

Hvala unaprijed.

To je jako teško napraviti, ne vjerujem u konačan pozitivan rezultat tvoga pitanja i zahtjeva.

? zašto bi bilo teško za napraviti. recimo bilo bi ok i da stave u pretraživanje mogućnost da se pretražuje po imenu autora.

znači utipkaš gore ime autora, označiš "unutar ove teme" i  dobiješ sve poruke tog autora

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Mustafa kaže...
Mitch kaže...

Pozdrav, da li je moguće ubaciti neki gumb i kad se na njega klikne, da se prikažu vaši ili od željenog autora postevi u određenoj temi.

 

Jer ovako ako tražimo neki post onda ga tražim ohoho ako tema ima puno stranica.

 

 

Hvala unaprijed.

To je jako teško napraviti, ne vjerujem u konačan pozitivan rezultat tvoga pitanja i zahtjeva.

Ako su mogli napraviti ovako tehnički napredan forum, sumnjam da im je ovo problem.

...
12 godina
protjeran
offline
Gledanje svojih posteva u temi

Problem je taj što bi taj add on zagušio forum stalnim bespotrebnim čeprkanjem po postovima, zato ga Domagoj nije stavio. Imate opciju "Arhiviraj poruku" i mislim da je to sasvim dovoljno.

Forumaš Mustafa GURU !! Najbolji forumaš po izboru redakcije PC Chipa !
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
Mustafa kaže...

Problem je taj što bi taj add on zagušio forum stalnim bespotrebnim čeprkanjem po postovima, zato ga Domagoj nije stavio. Imate opciju "Arhiviraj poruku" i mislim da je to sasvim dovoljno.

ma da... a ovo pretraživanje kao ne zagušuje forum...

 

i nije bespotrebno jer neke teme imaju +100 stranica, a npr na 20 je nešto važno, ti znaš tko je to napisao i u kojoj temi, ali se naravno ne sjećaš stranice...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
Mustafa kaže...

Problem je taj što bi taj add on zagušio forum stalnim bespotrebnim čeprkanjem po postovima, zato ga Domagoj nije stavio. Imate opciju "Arhiviraj poruku" i mislim da je to sasvim dovoljno.

kako može zagušit forum ? to je isto pregledavanje foruma kao i da čitaš neku temu.

ovo za arhiviraj poruku šta si reko, pa ko bi bio lud i išo svaki post arhivirat svoj u nekoj temi od xxx strana ? to je isto ko da tražiš u svim svojim porukama te postove.

 

mislim da nisi shvatio poantu prijedloga

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
Mustafa kaže...

Problem je taj što bi taj add on zagušio forum stalnim bespotrebnim čeprkanjem po postovima, zato ga Domagoj nije stavio. Imate opciju "Arhiviraj poruku" i mislim da je to sasvim dovoljno.

 

Dobro covjece koji si 2 tjedna na forumu. Drago nam je da si nam pojasnio.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
16 godina
moderator
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Joco55 kaže...
Mustafa kaže...

To je jako teško napraviti, ne vjerujem u konačan pozitivan rezultat tvoga pitanja i zahtjeva.

LOL!

 

To je par linija koda, jedino šta je potrebno je dobra volja Domagoja!

Super su mi ove vaše procjene, ne kužim na temelju čega uopće možete dati procjenu kad

a) ne znate arhitekturu sustava

b) niste uopće razradili konkretno UI rješenje

 

Usput, čisto prijateljski među nama, kad se netko poziva na moju dobru volju, to me dodatno demotivira :-)

 

Bilo kako bilo, obojica niste u pravu, no s obzirom da je ovolika potreba za ovim - složio sam. Kod pretraživanja PORUKA unutar TEME možete upisati i ime autora, pa će se izlistati njegove poruke.

Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Domagoj kaže...

Super su mi ove vaše procjene, ne kužim na temelju čega uopće možete dati procjenu kad

a) ne znate arhitekturu sustava

b) niste uopće razradili konkretno UI rješenje

 

Usput, čisto prijateljski među nama, kad se netko poziva na moju dobru volju, to me dodatno demotivira :-)

 

Bilo kako bilo, obojica niste u pravu, no s obzirom da je ovolika potreba za ovim - složio sam. Kod pretraživanja PORUKA unutar TEME možete upisati i ime autora, pa će se izlistati njegove poruke.

EDIT nema veze...

 

HVALA na trudu ;)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 11:30 (max1919).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje svojih posteva u temi
Mitch kaže...
MrBlc kaže...

Bilo bi zgodno kada bi bilo moguće pretraživati teme određenog autora unutar podforuma ili teme. Vjerujem da to ne bi bilo teško ubacit u sadašnju pretragu.

E točno to bih ja želio.


Stavio sam samo da možeš gledat za sebe jer za druge bi bila skripta kompliciranija, al imamo mi našeg domagoja {#}

pa budimo realni ako je skripta dobra, dodavanje searcha nebi trebao biti nikakav problem =)

I’m the juggernaut b*tch.
12 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje svojih ili tuđih posteva u određenoj
Domagoj kaže...

Super su mi ove vaše procjene, ne kužim na temelju čega uopće možete dati procjenu kad

a) ne znate arhitekturu sustava

b) niste uopće razradili konkretno UI rješenje

 

 

 

Bilo kako bilo, obojica niste u pravu, no s obzirom da je ovolika potreba za ovim - složio sam. Kod pretraživanja PORUKA unutar TEME možete upisati i ime autora, pa će se izlistati njegove poruke.

To je samo psihološki pritisak koji je vidim urodio plodom.

 

A ova konstrukcija rečenice "obojica niste u pravu" mi je čudna. {#}

Forumaš Mustafa GURU !! Najbolji forumaš po izboru redakcije PC Chipa !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice