Kako se napreduje? zaključana tema

poruka: 58
|
čitano: 17.181
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?
prihvaćeno rješenje

Ja ću ti odgovoriti, ALI nemoj pomišljati na nabijanje postova jer bi mogao dobiti jedan od kartona. Ide po broju postova.

 

Početnik 0-49

Larva 50 - 99

Biljna uš 100 - 499

Moljac 500 - 999

Krpelj 1000 - 1999

Bubamara 2000 -2999

Bubamara na steroidima 3000 - xxxx

 

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

što se mene tiče možeš biti predsjednik

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
Kublach kaže...

Ja ću ti odgovoriti, ALI nemoj pomišljati na nabijanje postova jer bi mogao dobiti jedan od kartona. Ide po broju postova.

 

Bubamara na steroidima 3000 - xxxx

 

 Bubamara na steroidima 3000 - xxxx...lol...pa sa toliko postova nije buba mara i definitivno ne na steroidima......ja bi vise rekao da je to 
skeleton skeleton
AMD Athlon 4400+ x2,DDR2 4G (800mhz),M2N,Nvidia 8600GT Fata1ty profesional,Technisat ss2,LG 19 ws
15 godina
offline
Kako se napreduje?

ma ja mislim da su se u bugu malo zeznuli. nisu mislili da će netko napisati više od 3000 postova pa su bubamara stavili onima koji imaju iznad 2000 postova i mislili su da će to biti najviša titula. jer je bubamara njihov simbol, a kad je naxeem prešao tu granicu onda su morali dodati nešto atraktivno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Pitam se što će staviti kad naxeem prijeđe 5000 postova... Možda "bubamara na mlazni pogon" ili tako nešto.SmijehBelji se

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako se napreduje?

to će bit GMO bubamara Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Da... Prvi hrvatski GMO...NamigivaBelji seNevinašce

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Kako se napreduje?
jurluk kaže...

ma ja mislim da su se u bugu malo zeznuli. nisu mislili da će netko napisati više od 3000 postova pa su bubamara stavili onima koji imaju iznad 2000 postova i mislili su da će to biti najviša titula. jer je bubamara njihov simbol, a kad je naxeem prešao tu granicu onda su morali dodati nešto atraktivno

Bez brige budi, imamo od prvog dana titula za mnogostruko više poruka nego što je naxeem do sada napisao. :-)
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se napreduje?
Domagoj kaže...
jurluk kaže...

ma ja mislim da su se u bugu malo zeznuli. nisu mislili da će netko napisati više od 3000 postova pa su bubamara stavili onima koji imaju iznad 2000 postova i mislili su da će to biti najviša titula. jer je bubamara njihov simbol, a kad je naxeem prešao tu granicu onda su morali dodati nešto atraktivno

Bez brige budi, imamo od prvog dana titula za mnogostruko više poruka nego što je naxeem do sada napisao. :-)
E sad si ga zas*o.
Sad ce naxeem tipkat ko mutav hahahahaha
Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
Alex55 kaže...

Hehehe...

 

Ja imam 85 poruka...

 

Uskoro ću biti biljna uš!!!

 Iskrene čestitkeOsmijeh
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
Alex55 kaže...

Hehehe...

 

Ja imam 85 poruka...

 

Uskoro ću biti biljna uš!!!

 čovječe. ti si tu registriran 10 mjeseci a tek 85 poruka. ja sam 2 mjeseca 669 postova. ali nemojte mislit da sam spamer
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Intel C2Q q9400, 4*2,66 GHz, 6 Mb, Gigabyte EP45-DS3R, Sapphire HD 4870 512 Mb, 3 GB DDR2 Kingmax, 1066 MHz, HDD Seagate 250 GB, Barracuda 7200.10, 16Mb,OCZ XStream 500W, Windows 7
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se napreduje?
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Mod postaneš samim znanjem i ponašanjem na forumu.
Nema to veze sa brojem postova ili koliko si dugo tu.
Mi primjetimo tko se kak ponaša i koliko zna i pomaže drugima.
Kad nas decki iz redakcije pitaju ko bi bio pogodan za moda vec imamo svoje kandidate i predložimo ih.
Naravno možeš i sam pisat redakciji(ili Miri ili Domagoju) da bi bio mod pa cemo to interno raspravit i javit ti šta je odluceno.
Nadimak(Nick) nemožeš promjenit
Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se napreduje?
LUXX kaže...
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Mod postaneš samim znanjem i ponašanjem na forumu.
Nema to veze sa brojem postova ili koliko si dugo tu.
Mi primjetimo tko se kak ponaša i koliko zna i pomaže drugima.
Kad nas decki iz redakcije pitaju ko bi bio pogodan za moda vec imamo svoje kandidate i predložimo ih.
Naravno možeš i sam pisat redakciji(ili Miri ili Domagoju) da bi bio mod pa cemo to interno raspravit i javit ti šta je odluceno.
Nadimak(Nick) nemožeš promjenit
 ok...hvala.
Intel C2Q q9400, 4*2,66 GHz, 6 Mb, Gigabyte EP45-DS3R, Sapphire HD 4870 512 Mb, 3 GB DDR2 Kingmax, 1066 MHz, HDD Seagate 250 GB, Barracuda 7200.10, 16Mb,OCZ XStream 500W, Windows 7
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

 neznam kako se postaje mod. ako se ide prema broju poruka, onda sam ja davno trebao postati mod, ali ne ide se tako. neznam kako... a nadimak se ne može promjenit
16 godina
moderator
offline
RE: Kako se napreduje?
LUXX kaže...
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Naravno možeš i sam pisat redakciji(ili Miri ili Domagoju) da bi bio mod pa cemo to interno raspravit i javit ti šta je odluceno.

Nemoj pisat Miri niti Domagoju jer od toga nikakva korist, tako se ne postaje moderator već gnjavator.
Ostali Luxxovi savjeti su ok - posebno "pomaži drugima".
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Hehe pa rađe tebi nego meni Nevinašce

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

A ja sam primjetio da neznaš koristit gumb "Uredi".

Ajd bar to nauci.

 

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
LUXX kaže...

A ja sam primjetio da neznaš koristit gumb "Uredi".

Ajd bar to nauci.

 

 zašto bi naučio ovako je postao biljna uš hehe
Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

A kakva je razlika dal si pocetnik ili bubamara na steroidima?? jel se za to dobiju pare? NE. Jel se dobiju kakve napredne funkcije?? NE. U cemu je poanta s time?

Intel E8400@3.6GHz , 4 GB (2x2GB A-DATA 800MHz) , GA-P31-DS3L , Gainward HD4850GS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

bolje da nisi to napisao sad ce svih zanimat kakva je bubamara poslije one na steroidima :D

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
mtopol kaže...

A kakva je razlika dal si pocetnik ili bubamara na steroidima?? jel se za to dobiju pare? NE. Jel se dobiju kakve napredne funkcije?? NE. U cemu je poanta s time?

 poanta ti je u tome da je to jedan od nacina zadrzavanja korisnika, nekome je to bitno nekome nije.
ti kao i ja nemas nikakve koristi od toga.

Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

moderator se postaje zalaganjem prema forumu i pomaganju ljudima, ovi koji su "biljna uš" i moderatori vjerojatno svi rade u redakciji i ono sta mi svi citamo u bug-u oni pisu tako da.... :D

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Modovi iz redakcije jednostavno nemaju vremena toliko pisat po forumu kolko mi "normalni".

Tak da se cist lako može desit da je netko mod ili supermod sa 50 postova.

To ne znaci da nema ništ u glavi ili da ništ ne radi.

Isto što ne znaci ako niko mod ima 5k postova da je supermozak.

Ali pokazuje aktivnost na forumu.

Koliko ti postovi imaju smisla lako se može provjeriti.

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Sve se to uzima u obzir kad se o nekome razmatra da bude mod.

Dakle kartoni, postovi,  znanje, ponašanje na forumu, ma baš sve.

Ok ima modova sa dost puno kartona (jelda naxeem? Šutim )

Uglavnom ponašanje i znanje te korisnost postova.

Onda se razglaba o par kandidata koji posebno upadnu u oko.

I NE!!! broj postova nema veze sa mjestom moderatora.

Dakle nemora se imat 1000 postova da bi netko došao u obzir.

Naravno vremena se mora imat.

Nema forum koristi od moda koji je jednom na tjedan ovdje.

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
LUXX kaže...

 

...

Ok ima modova sa dost puno kartona (jelda naxeem? Šutim )

...

 ne mogu vjerovat... Iznenađen
16 godina
neaktivan
offline
Kako se napreduje?

Ma naxeem???? Ma ne mogu vjerovat!! hehehe

 

Da, samo sjećam se kad sam konstantno pratio njegove postove. Čovjek zna znanje!! Što je, je..

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se napreduje?
Alex55 kaže...

Evo ja sam idealan!!! Svaki dan od 15h do 18h, pa ponovno od 21h do 22h... Ili od 9h pa do 12h...

 A onda sam ja još bolji primjer. Svaki dan od 9-10 ujutro do 1-2 u noći.. :)  haha
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako se napreduje?
jurluk kaže...
LUXX kaže...

 

...

Ok ima modova sa dost puno kartona (jelda naxeem? Šutim )

...

 ne mogu vjerovat... Iznenađen
 pa eto vidite ljudi može se i skartonima ne triba brinut, hehehehehe
naxeem je isto čovijek nećemo mu sudit radi kojeg kartona jel da?Nevinašce
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice