Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane

poruka: 6
|
čitano: 1.747
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane

Dakle ovaj dodatak bi bio koristan.

 

Ponekad imam teme u kojima sudjelujem a koje mi se trenutno ne da čitati npr. Nespavalice ma da ih ima puno i htio bi ih označiti kao pročitane bez da otvaram svaku takvu temu. Fali mi ta opcija.

 

Mogu označiti cijeli forum pročitanim ali tako možda zaobiđem neke zanimljive teme.

 

Mislim da bi gumbić označi kao pročitano pod "teme u kojima sudjelujem" bio dobar dodatak.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane

Ja bi volio opciju ''teme koje ignoriram'' (kao ''autori koje ignoriram'') da mogu neke teme u kojima sam sudjelovao skinuti sa te liste jer mi nisu interesantne, a jos uvijek aktivne (kao nespavalice npr). Jedan X (ignoriraj temu) pored naslova i super :)

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 10:17 (DrNasty).
16 godina
offline
RE: Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane
DrNasty kaže...

Ja bi volio opciju ''teme koje ignoriram'' (kao ''autori koje ignoriram'') da mogu neke teme u kojima sam sudjelovao skinuti sa te liste jer mi nisu interesantne, a jos uvijek aktivne (kao nespavalice npr). Jedan X pored naslova i super :)


Definitivno!

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane
Danny_HR kaže...
DrNasty kaže...

Ja bi volio opciju ''teme koje ignoriram'' (kao ''autori koje ignoriram'') da mogu neke teme u kojima sam sudjelovao skinuti sa te liste jer mi nisu interesantne, a jos uvijek aktivne (kao nespavalice npr). Jedan X pored naslova i super :)


Definitivno!

Slažem se

14 godina
neaktivan
offline
Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane

Ljudi, preporuka

 

Slažem se i Hvala nemojte pisati, imate gumbiće za to :)

 

OT: odlična ideja (jel drnasty :P), i meni se desi ona tema bugov rođendan, dođe mi da se ubijem ...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Označi teme u kojima sudjelujem kao pročitane

mislim da se to i prije dešavalo na forumu,a rješenje je bilo na firefoxu tools->clear recent history ili tak nekak...pa probajte

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice