P: pc igre- zabranjene, a sto sa konzolama? zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 1.691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
P: pc igre- zabranjene, a sto sa konzolama?

ovdje je objavljeno kako se ukida cijela kategorija prodaja igara što uključuje i igre za konzole, razlog ukidanja je poznat a to je kršenje pravila zabrane o prodaji acc sa igrama. E sad forumaši koji su prodavali igre za konzole (i ja sam među njima) moraju ispaštati zbog pojedinaca koji su kršili pravilo o zabrani. Moj prijedlog je da se vrati kategorija i da se ako je moguće uvede da se tema ne može otvoriti bez ovih ključnih riječi u naslovu (xbox, ps, wii) što bi onemogućilo prodaja pc igara (ako se nešto pokuša u vezi prodaje pc igara, to će se prijaviti moderatorima i problem riješen).... Ja sa ovom temom želim samo ukazati na zakinost ostalih forumaša 

19 za
8 protiv
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
P: pc igre- zabranjene, a sto sa konzolama?

bump? {#}

the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
P: pc igre- zabranjene, a sto sa konzolama?

Za sada ostaje kako je - totalna zabrana prodaje svih vrsta igara u svim oblicima.

 

Jednostavno se pokazalo da se svaka vrsta polovične restrikcije iskoristi za objavu nedozvoljenih oglasa.

 

Žao mi je, ali bilo je previše reklamacija na prevare (namjerne ili nenamjerne) pri prodaji accounta, s kojima mi nemamo nikakve veze, pa i ne možemo niti želimo istraživati što je netko napravio.

 

Ne kažem da opet nećemo odobriti prodaju igara na forumu, ali za sada je proglašen moratorij - do daljnjeg! 

...
Moj PC  
12 0 hvala 5
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice