Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

poruka: 11
|
čitano: 3.116
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

svaki dan kad se prijavim odem u teme u kojima sudjelujem i vidim broj u koliko tema sam sudjelovao. sad je 1126 (sad će s ovom bit 1127). a sinoć kad sam se odjavio bilo je mislim 1133. i tako svaki dan kad se prijavim taj broj bude uvijek manji nego dan prije. ja u danu sudjelujem u recimo 3-5 novih tema, nekad još više, a nekad manje, i taj se broj poveća, ali kad se sutra prijavim opet je stari broj. mislim čak da je uvijek 1126. ne znam koliko se to dugo događa, ali već tjedan dana to pratim i svaki dan je tako.

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 17:50 (jurluk).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

Baš čudno. Ja trenutno sudjelujem u 271 temi, obavit ću par pokusa. Editirat ću poruku za minutu i napisati jel se broj povećao.

 

EDIT: OK, sad je 272. Idem se odlogirat...

EDIT2: još uvijek je 272. Javim se sutra, da vidimo da li se stanje mijenja.

Press any key to continue or any other key to quit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 17:58 (andy0101).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

mozda se teme izbrise od strane moderatora... moraju cistit forum

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

Vjerojatno ne broji teme u kojima više od 6 mjeseci nije bilo niti jedne nove poruke.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem
Batista kaže...

mozda se teme izbrise od strane moderatora... moraju cistit forum

Zašto bi bezveze brisali teme? Dosadno im je? Izlanuo se

Sumljam da se teme brišu brže nego što jurluk stigne sudjelovati u novoj temi. Namigiva

 

OT: Sad sam primjetio nešto čudno. Kad se odlogiram onda mi je status Online, ali sa praznim kružićem. Do sad sam mislio da to znači idle (neaktivan), ali bio sam odlogiran, zašto piše Online? Možda prazni krug znači maloprije se odlogirao? Ili je to zato što pristupam sa iste IP adrese sa koje sam se zadnji put ulogirao?

 

klimama kaže...

Vjerojatno ne broji teme u kojima više od 6 mjeseci nije bilo niti jedne nove poruke.

Moguće je. Ja ne mogu provjeriti jer imam samo 5 mjeseci. Osmijeh

Press any key to continue or any other key to quit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 18:03 (andy0101).
15 godina
offline
RE: Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem
andy0101 kaže...
OT: Sad sam primjetio nešto čudno. Kad se odlogiram onda mi je status Online, ali sa praznim kružićem. Do sad sam mislio da to znači idle (neaktivan), ali bio sam odlogiran, zašto piše Online? Možda prazni krug znači maloprije se odlogirao? Ili je to zato što pristupam sa iste IP adrese sa koje sam se zadnji put ulogirao?

zato što treba nekoliko minuta da se taj status promijeni. mislim da je Domagoj rekao 2 minute

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem
jurluk kaže...

zato što treba nekoliko minuta da se taj status promijeni. mislim da je Domagoj rekao 2 minute

Aha, OK onda. Prazan kružić je ostao još od prije, jer sam bio na Miniclipu (neaktivan), i nije prošlo dovoljno vremena da se pojavi puni kružić.

 

@jurluk: ako se sjećaš nekih tema u kojima si sudjelovao kad si tek došao na forum, pogledaj jesu li još uvijek na listi.

Press any key to continue or any other key to quit.
15 godina
offline
RE: Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem
andy0101 kaže...

@jurluk: ako se sjećaš nekih tema u kojima si sudjelovao kad si tek došao na forum, pogledaj jesu li još uvijek na listi.

ovo je zadnja tema na mojoj listi. tu je zadnji post napisan 18.4.2009. a ima mojih tema gdje je zadnji post napisan u 12. mjesecu 2008., a nisu na listi tema u kojima sudjelujem. što znači da postoji neko ograničenje kao i za poruke

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

Vjerojatno je isti kao i za poruke - 6 mjeseci.

Press any key to continue or any other key to quit.
15 godina
offline
RE: Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem
andy0101 kaže...

Vjerojatno je isti kao i za poruke - 6 mjeseci.

a može da je to... al to nigdje ne piše, a kod poruka piše... pa mogli su bar ovo ostavit da vidimo sve

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
16 godina
moderator
offline
Smanjuje se broj tema u kojima sudjelujem

Dobro ste detektirali, ograničenje je šest mjeseci. Ono je dugoročno nužno, inače bi upiti na bazu jako dugo trajali s povećanjem broja tema i poruka.

Naravno, to ne znači da se te teme brišu ili nestaju.

 

Što se tiče kružića, punih i praznih - to nije savršeno, niti može biti zbog same naravi weba. Treba neko vrijeme da istekne, da se status osvježi i slično. Bilo bi suludo provjeravati svaku sekundu jeste li još online da bi prikaz statusa bio savršen.

Domagoj
 
2 0 hvala 3
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice