Youtube videi u poruci

poruka: 10
|
čitano: 3.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Youtube videi u poruci

Dakle da možemo automatski staviti video u poruku, a ne da moramo stavljati linkove; stavljali bi ih isto i kao slike u poruci.

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuno mjuze... ako nije GTI onda nije golf
 
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Youtube videi u poruci

Mislim da je ovakav prijedlog bio,i odbijen je.

 

Vjerojatno je odbijeno zbog onih forumaša koji imaju sporiji net,pa bi im učitavanje stranica zbog toga bilo strašno sporo.

Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Youtube videi u poruci
luckyluke kaže...

Mislim da je ovakav prijedlog bio,i odbijen je.

 

Vjerojatno je odbijeno zbog onih forumaša koji imaju sporiji net,pa bi im učitavanje stranica zbog toga bilo strašno sporo.

 

Zbog thumbnail-a? Sumnjam.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
offline
RE: Youtube videi u poruci
luckyluke kaže...

Mislim da je ovakav prijedlog bio,i odbijen je.

 

Vjerojatno je odbijeno zbog onih forumaša koji imaju sporiji net,pa bi im učitavanje stranica zbog toga bilo strašno sporo.

Takvih je možda 2%... zar se onda treba prilagođavati "većini"..?

15 godina
offline
Youtube videi u poruci

ideja nije losa.. vidio sam da dosta foruma to ima

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube videi u poruci

Ako animated gif ne dolazi u obzir (s čim se slažem), budi siguran da ti ni ovo neće proć..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Youtube videi u poruci

Animirane GIF-ove ne podržavam, ali ovo je dobra ideja i može biti korisno.

Naravno otvaraju se vrata zloupotrebi ali zato su tu moderatori.

 

Što se ljudi sa sporijim internetom tiče, video se ionako kada se embeda na forum ne učitava dok ne stisnete play, ako se ne varam, tako da to nije problem.

 

Korisna ideja i podržavam ju.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
9 0 hvala 3
14 godina
odjavljen
offline
Youtube videi u poruci

Ideja je OK, samo nek administrator ne prejera sa veličinom tog thumbaila, odnosno da taj video thumbail nezauzima pola teme.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Youtube videi u poruci

najbolje bi bilo kad bi video mogli kao sliku stavit i kad je neko otvori da se otvori kao slika al samo da je video....
i da je neki dobar player 

Be Gamer
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube videi u poruci

ako sam predložio, i puno njih me podržalo. Zar nebi bio red da se to i omogući -.- Smijeh

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuno mjuze... ako nije GTI onda nije golf
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice