Arhiva poruka (bivši spremnik)

poruka: 56
|
čitano: 6.434
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Spremnik poruka

Danas je nadograđen forum s novom funkcionalnošću - mogućnošću spremanja poruka koje smatrate zanimljivima na posebno mjesto - u tzv. spremnik poruka - tako da ih kasnije ne morate tražiti po temama. Stvar je zapravo kao bookmark /favorites za poruke na forumu.

 

Kod svake poruke postoji gumb "izdvoji" kojom spremate poruku u spremnik.

Link na spremnik nalazi se u desnom izborniku, na dnu, iznad odjave.

Poruku možete "izvaditi" iz spremnika ili unutar teme gdje se nalazi, ili kod pregleda spremnika - nakon što otvorite poruku, treba kliknuti "ukloni iz mog spremnika".

 

Jel' ste vi to tražili... :-)

Domagoj
 
31 0 hvala 26
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka
Tooo odlična stvar! Svaka čast...

...tražili i dobili...Smijeh

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

odlična ideja,ne onako pola poruka izbrisano

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

Domagoj, bi li mogao "BUG birc" i " Za nespavalice" staviti font Webdings?! I istu boju slova kao pozadinu.

 

Nije mi jasno kako neki ljudi imaju 4-5 zvijezdica,a pišu u samo birc i nespavalice, a jedan Bellatrix samo 3, a desetine korisnih postova?!

 

Bellatrixa sam uzeo kao primjer.

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 15:59 (Smooth Operator).
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Spremnik poruka

Bravo Domo

 

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spremnik poruka

super izvedenoNamigiva

smooth operator-ajde pogledaj ponovo... covjek ima 3 sticky teme i korisne postove.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 15:39 (krle).
15 godina
offline
RE: Spremnik poruka
Smooth Operator kaže...

Domagoj, bi li mogao "BUG birc" i " Za nespavalice" staviti font Webdings?! I istu boju slova kao pozadinu.

 

Nije mi jasno kako neki ljudi imaju 4-5 zvijezdica,a pišu u samo te 2 teme, a jedan Bellatrix 3?!

 

Bellatrixa sam uzeo kao primjer.

 Pretpostavljam da je to napravljeno i zato neke teme imaju drugačiju boju od ostalih (na prvu sam mislio da su drugačijim bojama pročitani topici)...
Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spremnik poruka
krle kaže...
ajde pogledaj ponovo... covjek ima 3 sticky teme i korisne postove.
 Bože, bože. Ja govorim da je Bellatrix zaslužio više od ovih što postaju u te 2 teme, a ima opet manje zvijezdica. Ja bih još samo da iz "kompleksne" formule za zvijezdice, izbaci varijabla ostalo, na kojima spameri svršavaju, i najgore, dobiju zvijezdicu! WTF?!
Sorry na off-topicu, neću više se raspravljat.
Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 15:43 (Smooth Operator).
15 godina
offline
Spremnik poruka

Odlicna stvar, jako mi je drago zbog toga.

krpelj sa bazukom :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Spremnik poruka

Takodjer, vidim da su tu sa desne strane neki zasivljeni linkovi, prvo sam mislio da samo u onim temama u kojima je korisnik postao, ali u nekima nisam sigurno pa su takodjer zasivljene.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spremnik poruka
Smooth Operator kaže...
krle kaže...
ajde pogledaj ponovo... covjek ima 3 sticky teme i korisne postove.
 Bože, bože. Ja govorim da je Bellatrix zaslužio više od ovih što postaju u te 2 teme, a ima opet manje zvijezdica. Ja bih još samo da iz "kompleksne" formule za zvijezdice, izbaci varijabla ostalo, na kojima spameri svršavaju, i najgore, dobiju zvijezdicu! WTF?!
Sorry na off-topicu, neću više se raspravljat.
 hah.. mogao si malo bolje post formulirati da se točno zna što si mislio... sreća pa sad ugledah ovaj tvoj drugi post.. i ja sam bio shvatio drugačije.Smijeh
a što se tiče nespavalica i birca naletim nekada i bacim koji post, ali da spamam nisam...niti imam namjeru..
..čini mi se da puno utječe staž na forumu na zvjezde, možda i ponajviše.. no nemojmo sad ići u off topic..što je tu je..
...spremnik poruka je izvrsna stvar, tako da one postove koje uvjek trebamo imamo pri ruci!! Domagoj sve pohvale!Cool
Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
16 godina
moderator
offline
RE: Spremnik poruka
Aki kaže...

Takodjer, vidim da su tu sa desne strane neki zasivljeni linkovi, prvo sam mislio da samo u onim temama u kojima je korisnik postao, ali u nekima nisam sigurno pa su takodjer zasivljene.

"Zasivljene" su one iz podforuma grupe Ostalo.
Domagoj
15 godina
offline
RE: Spremnik poruka

super. svaka čast. iako sam ja to sebi već prije riješio, ali ovako je još bolje

 

Domagoj kaže...
Aki kaže...

Takodjer, vidim da su tu sa desne strane neki zasivljeni linkovi, prvo sam mislio da samo u onim temama u kojima je korisnik postao, ali u nekima nisam sigurno pa su takodjer zasivljene.

"Zasivljene" su one iz podforuma grupe Ostalo.
 a ja sam već mislio da je problem u firefoxu 3.5 beta 4
Bubamara na steroidima.
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

Odlićna stvar!!Sada netrebam tražiti postove po cijelom forumu kada želi ispast pametan pred frendovima.:)

Prvi overclocker je bio Nikola Tesla.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

jel ovo novo ili?

kada stavis mis na temu pojavi se u kojem je podforumu

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Spremnik poruka
krle kaže...

jel ovo novo ili?

kada stavis mis na temu pojavi se u kojem je podforumu

Da! Jeee... netko je primijetio! :-)
Domagoj
15 godina
online
RE: Spremnik poruka

I teme koje spadaju pod rubriku Ostalo su u popisu aktivnih tema obojane sivom bojom.

AC Milan
15 godina
offline
RE: Spremnik poruka
emerik kaže...

I teme koje spadaju pod rubriku Ostalo su u popisu aktivnih tema obojane sivom bojom.

ne samo rubrika Ostalo, nego cijeli podforum Razno
Bubamara na steroidima.
16 godina
offline
Spremnik poruka

Pozdravljam promjene! Znači netko u BUG-u ipak čita naše prijedloge!  Namigiva

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

ono sto sam ja jos primjetio je da ispod aktivnih tema nema vise onih nerijesenih oznacenih plavom bojom

Imam problema sa snom. Ne da mi se ustati iz kreveta.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 10:35 (dadododo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Spremnik poruka
dadododo kaže...

ono sto sam ja jos primjetio je da ispod aktivnih tema nema vise onih nerijesenih oznacenih plavom bojom

 a gle stvarno. pa zašto je to maknuto?
Bubamara na steroidima.
16 godina
online
RE: Spremnik poruka
dadododo kaže...

ono sto sam ja jos primjetio je da ispod aktivnih tema nema vise onih nerijesenih oznacenih plavom bojom

Ja bih volio da se to vrati.
programcici.bloger.hr
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

I ja bi isto volio da se to vrati.

A ova fora sa prikazom u kojem se podforumu tema nalazi je odlicna!Osmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Spremnik poruka
dadododo kaže...

ono sto sam ja jos primjetio je da ispod aktivnih tema nema vise onih nerijesenih oznacenih plavom bojom

To smo izbacili jer su to rijetki koristili, a dobar dio onih koji jesu, koristili su krivo. Jednostavno nije bilo smisla, a kako sada postoji mogućnost zahvaljivanja, funkcionalnost je djelomično prenesena.
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

Primjetija san da kad postam poruku, ta tema u kojoj je postana nova poruka nedođe na vrh ove ljestvice desno odmah, nego tek nakon nekog vremena! Nadam se da cete to ispravit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Spremnik poruka
Fowix kaže...

Primjetija san da kad postam poruku, ta tema u kojoj je postana nova poruka nedođe na vrh ove ljestvice desno odmah, nego tek nakon nekog vremena! Nadam se da cete to ispravit.

Nećemo. Stvari se cacheiraju i treba neko kratko vrijeme da se ponovo zahvati u bazu. Da toga nema, forum bi radio užasno sporo.
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
Spremnik poruka

Koliko stane postova u spremnik, ili nema limita?

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Spremnik poruka
Smooth Operator kaže...

Koliko stane postova u spremnik, ili nema limita?

Svi korisnici zajedno smiju imati 9223372036854775807 spremljenih postova.
(broj je točan, nije bezveze)
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spremnik poruka
Domagoj kaže...
Smooth Operator kaže...

Koliko stane postova u spremnik, ili nema limita?

Svi korisnici zajedno smiju imati 9223372036854775807 spremljenih postova.
(broj je točan, nije bezveze)
 e super je ovo! a ovaj limit koda ga ni nema.
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
offline
RE: Spremnik poruka
Domagoj kaže...

Danas je nadograđen forum s novom funkcionalnošću - mogućnošću spremanja poruka koje smatrate zanimljivima na posebno mjesto - u tzv. spremnik poruka - tako da ih kasnije ne morate tražiti po temama. Stvar je zapravo kao bookmark /favorites za poruke na forumu.

 

Kod svake poruke postoji gumb "izdvoji" kojom spremate poruku u spremnik.

Link na spremnik nalazi se u desnom izborniku, na dnu, iznad odjave.

Poruku možete "izvaditi" iz spremnika ili unutar teme gdje se nalazi, ili kod pregleda spremnika - nakon što otvorite poruku, treba kliknuti "ukloni iz mog spremnika".

 

Jel' ste vi to tražili... :-)

 Da, zahvaljujem, ja sam bio tražio nesto slicno, da nemoramo stalno tražiti medu hrpom.

Heh, jesi točan. (9223372036854775807)
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 12:57 (markoal).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice