Automatsko stavljanje linka na IT vijesti

poruka: 7
|
čitano: 1.690
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Automatsko stavljanje linka na IT vijesti

Sad se vijesti na BOL-u komentiraju na forumu, a u takvim slucajevima pokretac teme se u pravilu ne sjeti staviti link na clanak/vijest koju komentira pa bi link s naslovom IT vijesti trebalo automatski staviti u post kojim se otvara tema.

 

Par manje vaznih - mozda da forum ima drugaciju ikonu (mozda plavu bubu)? Kad covjek ima u browseru otvoreno mnogo tabova vide se samo ikone i tek prva rijec (ili cak samo njen dio) naslova stranice pa bi snalazenje medju tabovima bilo jednostavnije kad bi forum i BOL imali drugacije ikone.

 

Kod stilova Zuti marker i Zeleni marker bi mozda trebali biti "njezniji", odnosno u pastelnim bojama (barem zeleni), jer je ovako malo prenapadno, a i tekst se slabo vidi kad je upotrebljen zeleni marker.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Automatsko stavljanje linka na IT vijesti
mbaksa kaže...

Sad se vijesti na BOL-u komentiraju na forumu, a u takvim slucajevima pokretac teme se u pravilu ne sjeti staviti link na clanak/vijest koju komentira pa bi link s naslovom IT vijesti trebalo automatski staviti u post kojim se otvara tema.

 

 

Ima - na svakoj stranici teme, ispod velikog naslova, a iznad sive linije...


Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Automatsko stavljanje linka na IT vijesti
Domagoj kaže...
mbaksa kaže...

Sad se vijesti na BOL-u komentiraju na forumu, a u takvim slucajevima pokretac teme se u pravilu ne sjeti staviti link na clanak/vijest koju komentira pa bi link s naslovom IT vijesti trebalo automatski staviti u post kojim se otvara tema.

 

 

Ima - na svakoj stranici teme, ispod velikog naslova, a iznad sive linije...
Onda mi promaklo. Smijeh
E, da - ima jedna greskica - kad citatom odgovaras na neciju poruku, ispod citirane poruke je razmak koji tu ne bi trebao biti - primijetit ces da tu i tamo netko posalje odgovor u kojem mu je prvi red odgovora pomaknut za jedan razmak.

I moram pohvalit - forum je fantastican - i u pogledu izgleda i u pogledu funkcionalnosti (naravno, zazmirio sam na par sitnica koje nedostaju a na kojima se trenutno radi) - neke funkcije koje vidim na njemu nisam vidio ni na jednom drugom forumu.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Automatsko stavljanje linka na IT vijesti
mbaksa kaže...

Kod stilova Zuti marker i Zeleni marker bi mozda trebali biti "njezniji", odnosno u pastelnim bojama (barem zeleni), jer je ovako malo prenapadno, a i tekst se slabo vidi kad je upotrebljen zeleni marker.

Iako je jako star, želio bih skrenuti pozornost na ovaj prijedlog. Čini mi se da ga nije problem izvesti, a zaista su boje prenapadne. Bolje bi bilo nešto kao #FAFE3D i #5DFE48 (ako baš mora biti web-safe onda #FFFF66 i #99FF66).

16 godina
moderator
offline
RE: Automatsko stavljanje linka na IT vijesti
andy0101 kaže...
mbaksa kaže...

Kod stilova Zuti marker i Zeleni marker bi mozda trebali biti "njezniji", odnosno u pastelnim bojama (barem zeleni), jer je ovako malo prenapadno, a i tekst se slabo vidi kad je upotrebljen zeleni marker.

Iako je jako star, želio bih skrenuti pozornost na ovaj prijedlog. Čini mi se da ga nije problem izvesti, a zaista su boje prenapadne. Bolje bi bilo nešto kao #FAFE3D i #5DFE48 (ako baš mora biti web-safe onda #FFFF66 i #99FF66).

Eto, blaži su :-)

Domagoj
14 godina
neaktivan
offline
Automatsko stavljanje linka na IT vijesti

Testing...

 

U editoru izgledaju isto kao i prije, sad ćemo vidjeti kako je kad se posta (vidim da su prijašnji postovi izmjenjeni).

 

ŽUTI ZELENI

 

EDIT: Super, čak ste uzeli iste HEX kodove koje sam ja rekao. Osmijeh Hvala!

There is no place like 127.0.0.1
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 15:09 (andy0101).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Automatsko stavljanje linka na IT vijesti
andy0101 kaže...

EDIT: Super, čak ste uzeli iste HEX kodove koje sam ja rekao. Osmijeh Hvala!

A ne, hvala TEBI na hex kodovima! :-)

 

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice