Autori koji me prate zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.830
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Autori koji me prate

Evo imam jedan prijedlog.Mogli bi u onom prostoru su Teme u kojima sudjelujem,moje teme i ostalo dodati opciju Autori koji me prate....sto mislite?

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
 
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Autori koji me prate

bespotrebno

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
11 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Autori koji me prate
rocker55555 kaže...

Evo imam jedan prijedlog.Mogli bi u onom prostoru su Teme u kojima sudjelujem,moje teme i ostalo dodati opciju Autori koji me prate....sto mislite?

Pa to i nije tako loše volio bih znati tko me prati! Iako to nije korisno ali nebi bilo loše da to imamo Namigiva

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
14 godina
offline
RE: Autori koji me prate

U koliko se kladimo da se neće uvest?

Isto kao i brojač poruka, brojač hvala, thumb upova itd...

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Autori koji me prate
Daniman123 kaže...

Pa to i nije tako loše volio bih znati tko me prati! Iako to nije korisno ali nebi bilo loše da to imamo Namigiva

Hehe... Neka vrsta liste prijatelja (kao na Ptičici). Mada ja niti sam ne znam čemu bi ovdje služila lista autora koje pratim..

Meštar od Hardvera :)
15 godina
odjavljen
offline
Autori koji me prate

Nema teorije da bugovci ubace bilo kakav brojač/mjerač uz ove zvjezdice jer bi opet počelo bezvezno spammanje i hvalisanje "ja imam xx toga, ti imaš manje, ti si n00b) i tako u nedogled. Ionako već sad imamo dovoljno spama i neki se pušu sa količinom zvjezdica dok bi neki lizali "mjesto di sunce nikad ne sija" nekome samo da bi dobili frtalj zvjezdice.

 

Trebalo bi ukinuti bilo kakve rejtinge forumaša - TD i TU na postu su sasvim dovoljno mjerilo + zdrav razum jel vrijedi poslušat tog autora. A kartone bi trebalo izvući van, da se vide bez klikanja na profil, pa bi neki dobro razmislili prije pisanja gluposti. Žuti karton odma pored imena lijepo pokazuje da taj user i nije baš pouzdan.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Autori koji me prate

i meni su bilo kakvi rejtinzi nepotrebni, pa nije ovo jednokratna servis sluzba di odmah moras vidjeti koliko je tko pouzdan. ovo je internetska zajednica u kojoj se druzis sa ljudima i pricate o temama koje vas zanimaju, nakon nekog vremena skuzis "s kime si dobar" i tko je kakav i to je to. tu i td su prakticni, pogotovo jer cine manje spama (zamislite da za svaki tu netko napise "dobro receno"!).

 

a sto se tice pracenja autora, ako vec postoje liste "autori koje pratim" te kada gledas neciji profil "autori koje prati", logicni nastavak bio bi i "autori koji mene prate"

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 1:31 (Dragon23288).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Autori koji me prate

Ne vidim potrebu za ovakvom opcijom.

 

Jedini razlog da netko to gleda je - vlastiti ego.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
8 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Autori koji me prate

Hvala na prijedlogu, ne čini nam se nešto posebno bitan, no nikad se ne zna...

 

S obzirom da ste se malo zaigrali u offtopicu, lock.

Domagoj
 
2 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice