Brisanje profila

poruka: 5
|
čitano: 2.050
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bug online brisanje računa
15 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila

ajte mi blokirajte ili izbrisite moj avatar ili profil,jer tu su svi bezobrazni,em kaj vrijedaju posibice moderatori,gle neki ljudi nisu odrasli s kulturom ili je uopce nemaju,ovaj forum je stvarno kolko vidim za one koji neznaju kaj bi sami sa sobom,e sad ja vrijedam kak su mene a nikoga nisam dirao,nesmijes se javit moderatorima ak te nes muci itd. nesmijes fulat rijec u recenici,pa to nije normalno......nikom necu vise dat preporuke za ovaj forum,tako da bih molio da mi izbrisete avatar.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Brisanje profila
Jednostavno postani neaktivan i tu je priči kraj. Ništa lakše.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila
Danny_HR kaže...
Jednostavno postani neaktivan i tu je priči kraj. Ništa lakše.
 ili reci moderatoru, nema smisla otvarat temu
Bolje ispasti budala nego iz aviona.
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila

Mod ti nemoze izbrisati acc. A avatar si samo mozes maknuti :)

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr Black Knight aka Aerendyl
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Brisanje profila

Ma black je nesretan jer mu je zaključana tema koja je skrenula u off-topic (on ju je sam skrenuo). Nije dobio čak ni opomenu za to, već pp da pokrene novu temu. Ne znam što tu nije jasno?

 

Koliko truda očekuje od moderatora?

 

I za gašenje accounta - dovoljno je poslati prijavu (koju vide svi modovi).

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bug online brisanje računa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice