Brisanje profila? zaključana tema

poruka: 38
|
čitano: 14.361
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

jel je moguce kako nakon registracije obrisat profil?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Brisanje profila?
r420r kaže...

jel je moguce kako nakon registracije obrisat profil?

Ne.

Domagoj
16 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje profila?
r420r kaže...

jel je moguce kako nakon registracije obrisat profil?

 Takvu mogućnost nudi Simple Machines Forum.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
RE: Brisanje profila?

Hehehehe   tu jednom kad uđeš u klan, nema ti izlaska Cool


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

a zašto bi itko briso svoj profil, drugi put malo razmislit pa će sve biti za 5...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

Nema veze koji su razlozi i razmišljanja oko ukidanja profila, ja mislim da bi to trebalo uvest pod hitno jer to je jedna od osnovnih stvari koju svaki forum treba imati.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
Paolo2612 kaže...

Nema veze koji su razlozi i razmišljanja oko ukidanja profila, ja mislim da bi to trebalo uvest pod hitno jer to je jedna od osnovnih stvari koju svaki forum treba imati.


 Slazem se. BTW pacov je danas trazio da mu izbrisu profil ili ga banaju sa foruma zato sto vise nije zelio sudjelovat na forumu. Da, tema je izbrisana (CENZURA! Viče) Mislim da to nije nacin... Sad covjek ima crni karton- ni kriv ni duzan...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2008 16:31 (r420r).
16 godina
moderator
offline
RE: Brisanje profila?

Pacova više nema - na njegov zahtjev! I što tebi sad tu smeta? Njegov problem je razriješen, smeće koje je ostalo je obrisano - točka!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
Miro kaže...

Pacova više nema - na njegov zahtjev! I što tebi sad tu smeta? Njegov problem je razriješen, smeće koje je ostalo je obrisano - točka!

 
Pa valjda mu smeta to što u njegovom profilu ne piše da je otišao na vlastiti zahtjev nego stoji crni karton i piše da je izbačen, dakle ocrnjuje ga se nepravedno, kao da je počinio neki teški prekršaj pravila, jedino ne sjećam se jel mu u profilu stoji vlastito ime i prezime...
16 godina
moderator
offline
RE: Brisanje profila?

Imao je i dva žuta (zbog psovanja), tako da mu je dosje popriličan! :) A to što je "ocrnjen" - sam je to tražio... Ali bez brige - status na ovom forumu nema utjecaja i posljedica na bilo čiji RL (stvarni život)! :))

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
Miro kaže...

Pacova više nema - na njegov zahtjev! I što tebi sad tu smeta? Njegov problem je razriješen, smeće koje je ostalo je obrisano - točka!

 Mislio sam bas ono sta je Enkidu napisao. Nije mi fakat bilo u interesu pokrenut neki sukob, nego cisto razrijesit situaciju. Samo sam mislio pomoc kolegi forumasu! Nevinašce
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2008 23:09 (r420r).
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

Treba uvesti opciju tipa da se ispod profila može napisati "Na odmoru", "Odsutan" ili tako nešto jer ovako niti je potpuno uklonjen sa foruma kako je želio, a ako u budućnosti se bude htio vratiti mora raditi novi user account.

(možda čak i novi e-mail - ne znam da li se sa istog e-maila može imati više accounta)


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Brisanje profila?

Stav Bugovaca prema korisnikovoj zelji za brisanjem vlastitog profila je isti kao stav Biblije prema samoubistvu: Izricito zabranjeno hehe Cool


Opinion is like an as*hole, everyone has it!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Brisanje profila?
DrNasty kaže...

Stav Bugovaca prema korisnikovoj zelji za brisanjem vlastitog profila je isti kao stav Biblije prema samoubistvu: Izricito zabranjeno hehe Cool


 Furamo se na Facebook, tamo je isto nemoguće počiniti samoubojstvo profila... Smijeh

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

Ako ne podržavate samoubojstvo profilaSmijeh onda promijenite malo status accounta. Umijesto da piše protjeran kao da je neki izrod nacijeBelji se treba barem napisati "otišao vlastitim izborom" ili slično... a možete i dodati opciju da se useri mogu  naknadno vraćati (naravno ako modovi to dopuste)


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

meni se osobno i sviđa ne mogućnost brisanja profila. Ekipa bi si mogla štošta dopuštati i prolaziti nekažnjeno... jednostavnim kreiranjem novog!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?

To bi se sve sredilo kada bi bila mogucnost brisanja accounta. Ili da napravite nesta u stilu Vipa... Prije pola godine sam odlucio obrisat mail na Vipu zato sta sam svaki dan dobivo hrpu spama, a nisam ga ni koristio. Trazim ja di se to brise, i nema, i nema... i nema. Odlucim ja poslat mail sluzbi za korisnike i oni meni odgovore da trebam otic u vip centar, pokazat osobnu i tek onda ce mi obrisat racun! Smijeh (koristim onaj besplatni mail na @vip.hr, nemam nikakav homebox, ni nista...)

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2008 23:53 (r420r).
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

I mi bi sad svi trebali ić u redakciju BUG-a i pokazivat osobne???

 

hehehe  koja komedija...


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Brisanje profila?
coder_ kaže...

I mi bi sad svi trebali ić u redakciju BUG-a i pokazivat osobne???

 

hehehe  koja komedija...


 Pa možete donijet kakvu klopu i cugu umjesto osobne... Smijeh

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?

Mislim da nemamo vise nista za rec na ovo temu posto su Bugovci protiv samoubojstva profila ko crkva protiv kontracepcije... A Domagoj je isto odgovorio kratko i (ne)jasno! Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
drpetric kaže...
coder_ kaže...

I mi bi sad svi trebali ić u redakciju BUG-a i pokazivat osobne???

 

hehehe  koja komedija...


 Pa možete donijet kakvu klopu i cugu umjesto osobne... Smijeh

 
Ko donese najbolji pršut prvi leti s foruma.Cool

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

Dajte ljudi...

Razvojni tim koji je radio na forumu je osmislio forum ovakav kakav je. Neki standardi se moraju postaviti i ispod njih ne ići.

 

To je isto kao kad bi svi građani išli u sabor i davali prijedloge zakona i jednostavno očekivali da oni budu usvojeni.


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
Paolo2612 kaže...
drpetric kaže...
coder_ kaže...

I mi bi sad svi trebali ić u redakciju BUG-a i pokazivat osobne???

 

hehehe  koja komedija...


 Pa možete donijet kakvu klopu i cugu umjesto osobne... Smijeh

 
Ko donese najbolji pršut prvi leti s foruma.Cool

 Ja nosim janjca. Još netko samo treba otić u Zagrebačku pivovaru i zatražit jedan "mali šleper" žuje.

...code your life...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?

Znaci tko napravi festu leti sa foruma? Osmijeh

16 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje profila?
DrNasty kaže...

Stav Bugovaca prema korisnikovoj zelji za brisanjem vlastitog profila je isti kao stav Biblije prema samoubistvu: Izricito zabranjeno hehe Cool


  
      Nemoj tako, Sveto Pismo postoji od pamtivijeka, a BUG samo petnaestak godina....daleko su oni od Biblije.

Skupljam Kinder-jaja!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
Trenutak odluke: Janjetina ili forum?
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje profila?

Bogmeč sam ja za janjetinu i to s kapulicom mladom....hehehehehe


C2D,E4300 1800mhz,overclock 2700mhz(9x300),MBO Gigabyte P-965 DS3,2x1gb+2x512 mb kingmax ddr2 800mhz, HDDSeagate 320Gb,Gainward 8600 GTS 512 mb,Chieftec BIG tower,Fortron Blue Storm 2 500 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Brisanje profila?

Profil se ne može i neće moći brisati. Što bi to značilo? Da se netko može povuči i automatski izbrisati sve svoje poruke i teme? Što bi bilo s ostalim porukama u tim temama i odgovorima na njegove poruke? Hoćemo brisati i to?

A ako se ne izbrišu sve poruke i teme (i ostale stvari vezane uz usera), onda nije moguće niti izbrisati usera, jer su u bazi podataka vezani.

 

Ako netko želi ne sudjelovati više na forumu - ništa ga ne tjera da ga jednostavno - prestane koristiti. Ako ga smetaju podaci u profilu, slobodno ga očisti od svih podataka (osim nadimka i mejla - prvi mora biti unique i ostati zbog reference na poruke autora, a potonji se ionako nigdje ne vidi). Nakon par mjeseci neaktivnosti status će mu automatski postati "neaktivan".

 

Pacov je izričito tražio crni karton i ispunili smo mu posljednju želju. Sigurno je vidio kako to izgleda kod drugih i znao je što traži. Uostalom, želio je otići teatralno i mi smo mu to omogućili. Tko kaže da ne ispunjavamo želje forumaša? :-)


Domagoj
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?

Slazem se da je pacov odlazak bio uzasno teatralan, ali mi je on posluzio kao primjer osobe koja zeli otici sa foruma... U svakom slucaju, hvala na iscrpnom odgovoru.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje profila?
Lumen_Štrumpf kaže...
      Nemoj tako, Sveto Pismo postoji od pamtivijeka, a BUG samo petnaestak godina....daleko su oni od Biblije.

 
Zbilja ? A ja mislio da postoji manje od 2000 godina (ako ne računamo mnogobrojna naknadna editiranja), a pamtivijek već ~15 000 000 000 godina... :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 20:41 (Enkidu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice