Bug maliciozan sajt zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.540
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Bug maliciozan sajt

Webroot za android mi prijavljuje ovaj sajt kao maliciozan. I dok tipkam post sa javascriptom iskljucenim, sve je ok ali ne mogu postat. Nis se ne dogodi kad kliknem posalji post. Ako ukljucim js, natipkana slova mi se minjaju i opcenito imam problema sa pretrazivanjem foruma, i ponekad mi otvori novi prozor umisto postanja i posalje me na neki livi sajt. Koristim android u sejf modu sa ugradjenim browserom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug maliciozan sajt

-trenutno su čisti.. osim nepoželjnog gemiusa, nisu ni blacklistani i sl.. tak da je nešto s tvoje strane :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Bug maliciozan sajt

Ako imas kaki android, instaliraj mobile security od webroota na njega. On i cyclean su trenutno dva najmodernija av i baziraju se na heuristici, ne signatures. Cak i da je false positive, ne bi objasnilo probleme koje imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug maliciozan sajt

android je divljizapad.. rootan, tko zna čime (izvor, hash,..) ne zanima me mob-tablet, nemam neke konkretne prijedloge, osim pribavi neki 'bolji' (čist) installer.. možda ne najnoviju verziju (ovisno o HW)..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Bug maliciozan sajt

Za razliku od cycleana, koji instalira svoj engine, webroot radi provjeru u oblaku. Cisto sumnjam da je to modificirano. Mob mi nije rootan, webroot je naziv firme koja radi av. Skinuto iz google storea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug maliciozan sajt
Gorstak79 kaže...

Webroot za android mi prijavljuje ovaj sajt kao maliciozan.

Nije istina.

 

Još jedan paničar koji nije "na ti" s engleskim jezikom i tehnologijom. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice