Buggani Bug zaključana tema

poruka: 78
|
čitano: 12.103
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Evo kako sad trenutno izgleda kod mene.

.... ....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Buggani Bug

Kod mene je sve normalno.

Daria
12 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug
Mobilni je katastrofa!
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Meni je spor... I to dosta

Ja pomognem, ti stisneš hvala.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Buggani Bug
Slazem se, nemres otvorit temu niti vidjet neciji profil
Autoclimb kills more people than AIDS
15 godina
offline
Buggani Bug

Forum je spor.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug
boxer kaže...

Forum je spor.

meni otvara ok brzinom ali mi izgleda kao na slici

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
14 godina
offline
Re: Buggani Bug

Očisti keš.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug

sad mi  je samo avatar buggan gore kod search-a

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
14 godina
offline
Buggani Bug

onda probaj ponovo očistit cache :)

 

usput, dal može netko pisat post u bircu? ja nemogu nikako...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Buggani Bug
XXX-Man kaže...

onda probaj ponovo očistit cache :)

 

usput, dal može netko pisat post u bircu? ja nemogu nikako...

Meni sve (trenutno) radi normalno, ali doista šteka birc... s obzirom da je on stravično narastao - napravio sam sljedeće, otvorio novi, s istom prvom porukom, a stari zaključao! Pa sad, ako misliš/mislite da je šteta i da treba otvoriti nazad stari, nema problema, ovaj ću ubiti i idemo dalje...

 

Možemo o tome u samom bircu.

 

Vjerojatno bi istu stvar trebalo napraviti s Nespavalicama. Hoćeš ti XXX-Man pokrenuti nove nespavalice (da se ja tu ne guram, meni je baš fora da su to teme pokrenute od samih forumaša), pa ja zaključam stare? Pogledaj kako sam ja to napravio (kopirao sam prvi post, onaj dio koji ima smisla, ostalo je zastarjelo).

 

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug
Miro kaže...
XXX-Man kaže...

onda probaj ponovo očistit cache :)

 

usput, dal može netko pisat post u bircu? ja nemogu nikako...

Meni sve (trenutno) radi normalno, ali doista šteka birc... s obzirom da je on stravično narastao - napravio sam sljedeće, otvorio novi, s istom prvom porukom, a stari zaključao! Pa sad, ako misliš/mislite da je šteta i da treba otvoriti nazad stari, nema problema, ovaj ću ubiti i idemo dalje...

 

Možemo o tome u samom bircu.

 

Vjerojatno bi istu stvar trebalo napraviti s Nespavalicama. Hoćeš ti XXX-Man pokrenuti nove nespavalice (da se ja tu ne guram, meni je baš fora da su to teme pokrenute od samih forumaša), pa ja zaključam stare? Pogledaj kako sam ja to napravio (kopirao sam prvi post, onaj dio koji ima smisla, ostalo je zastarjelo).

 

naravno da bi trebalo forum rasteretiti starim postovima u temama koji nisu "long run" te dvije tema su tipa chat-a tako da pozdravljam odluku čišćenja tih tema tj. "refreshanja"

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
14 godina
offline
Re: Buggani Bug
Miro kaže...
Vjerojatno bi istu stvar trebalo napraviti s Nespavalicama. Hoćeš ti XXX-Man pokrenuti nove nespavalice (da se ja tu ne guram, meni je baš fora da su to teme pokrenute od samih forumaša), pa ja zaključam stare? Pogledaj kako sam ja to napravio (kopirao sam prvi post, onaj dio koji ima smisla, ostalo je zastarjelo).

 

može, u 22:00 ih otvaram

a ti lockaj kad hoćeš :D

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
16 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Meni je nekoliko različitih bugova u vezi s ovim forumom se pojavilo od Nove učestalo. Danas gadno zapinje, nekad čekam po minuta na post / edit, nekad ni ne obavi to nego kaže Nedostupno (a ako sam nešto bio napisao to ode ako nije u clipboardu)...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Buggani Bug
Enkidu kaže...

Meni je nekoliko različitih bugova u vezi s ovim forumom se pojavilo od Nove učestalo. Danas gadno zapinje, nekad čekam po minuta na post / edit, nekad ni ne obavi to nego kaže Nedostupno (a ako sam nešto bio napisao to ode ako nije u clipboardu)...

ja na firefoxu samo refresham kad se to dogodi i on me pita dal da ponovno pošalje podatke, skisnem "da" i objavi post bez problem, tj. nema gubitka teksta...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Re: Buggani Bug
Meni je jedino zao sto jos malo ne usavrse mobilni sajt al valjda ce i to jednom
www.tv.ultimax.info GLEDAJTE TV UZIVO NA INTERNETU
16 godina
moderator
offline
Re: Buggani Bug
Enkidu kaže...

Meni je nekoliko različitih bugova u vezi s ovim forumom se pojavilo od Nove učestalo. Danas gadno zapinje, nekad čekam po minuta na post / edit, nekad ni ne obavi to nego kaže Nedostupno (a ako sam nešto bio napisao to ode ako nije u clipboardu)...

Nisu to bugovi - radi se o tome da su nam web serveri preopterećeni i u trenucima "prevelikog" prometa dolazi do problema. Pisali smo već o tome ovdje...

 

Svjesni smo problema, no na žalost nije lako rješiv, ali radi se na tome. Za sada molim malo strpljenja.

 

...
14 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Kad nekome hoću dat TD ili TU ili Hvala, treba forumu tri dana da se akcija izvrši?

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug
Praetorian1 kaže...

Kad nekome hoću dat TD ili TU ili Hvala, treba forumu tri dana da se akcija izvrši?

I kod mene isto :S

12 godina
odjavljen
offline
Re: Buggani Bug
Praetorian1 kaže...

Kad nekome hoću dat TD ili TU ili Hvala, treba forumu tri dana da se akcija izvrši?

 Meni je isto tako,a nekada mi pri postanju izbaci grešku i nema poruke.

SK crew
14 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Sad će nam moderatori reć da kloknemo procesore pa će ići brže{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Imam pitanje...

 

Ako radite na serverima i radite prilikom nadogradnje, čišćenja i pobrisavanje nepotrebni podataka jer koliko vidim puno njih žale a poslijednje vrijeme sve učestalije usporavanje te nemogućnost slanja topica i čak učestalije Bug nedostupan i sl. 

Bilo bi bolje da nakon 22h da ostavite obavijest da barem privremeno isključe serverima radi redovito održavanje sustava tako da barem imate više vremena da sve napravite kako treba i nakon što završete npr neke nadogradnje pa puštate ujutro normalno. Zašto ne radite kao HTV  i oni isto isključe programe radi redovnog održavanja.

 

A ovako mislim da nemoš radit pri nadogradnji, čišćenja kad radi serveri i kad vam puno ljudi pišu nove topic i to naravno optereti sustav i svako malo padne na nedostupnost stranice.

 

 

Sam svoj majstor. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

I daj više sredite ono kad kopiram tekst pa ne mogu postat. To pod hitno rješavajte!

I dodajte mogućnost da u potpis možemo staviti sliku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 16:30 (Praetorian1).
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Buggani Bug
Praetorian1 kaže...

I daj više sredite ono kad kopiram tekst pa ne mogu postat. To pod hitno rješavajte!

Pretpostavljam koristiš Chrome? On baš nije "na ti" s TinyMCE editorom kojeg forum koristi, tako da se po tom pitanju neće ništa mijenjati (dok se Chrome ne promijeni..{#}).

 

Praetorian1 kaže...

I dodajte mogućnost da u potpis možemo staviti sliku.

Definitivno protiv i nema šanse da se usvoji.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Moram spomenuti da je juče/danas proradilo brojanje viewova, koje je već duže vrijeme bilo zbuggavljeno tu i tamo. Tj. ne bi brojalo viewove neko vrijeme, tako da je u nekim slučajevima bio veći broj replyeva nego viewova (što je očigledno nemoguće), sad je odjednom radikalno skočio broj viewova nekih threadova.

E i brisanje starih postova nije jedini lijek za preopterećenje, pravi lijek je unajmljivanje još hardwarea i bandwidtha, što naravno košta, ali ako BUG to ne može platiti od toliko reklama kojima je prekrcan ovaj vrlo popularni forum onda ne znam ko može ! Na većini foruma na kojima sudjelujem se nikad ne brišu stari postovi... Ja sve svoje mailove čuvam oduvijek, nikad ne znaš kad ti neka korisna informacija iz njih može zatrebati, s postovima je ista stvar...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug
DamageHigh kaže...

Pretpostavljam koristiš Chrome? On baš nije "na ti" s TinyMCE editorom kojeg forum koristi, tako da se po tom pitanju neće ništa mijenjati (dok se Chrome ne promijeni..{#}).

Da koristim Chorme, i veliš ti da bi s drugim Browserom bilo bolje, šta neštima s Chromom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 18:08 (Praetorian1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Buggani Bug
Praetorian1 kaže...

I dodajte mogućnost da u potpis možemo staviti sliku.

 

Onda će manje štekati.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
14 godina
neaktivan
offline
Buggani Bug

Ak bi zbog toga štekalo onda stvarno svašta. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 18:11 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Buggani Bug
Enkidu kaže...

E i brisanje starih postova nije jedini lijek za preopterećenje, pravi lijek je unajmljivanje još hardwarea i bandwidtha, što naravno košta, ali ako BUG to ne može platiti od toliko reklama kojima je prekrcan ovaj vrlo popularni forum onda ne znam ko može ! Na većini foruma na kojima sudjelujem se nikad ne brišu stari postovi...

pa nije ovdje nitko ništa obrisao, teme su samo zaključane i otvorenene nove s istim nazivom i svrhom

stare ostaju tu i dalje

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
offline
Re: Buggani Bug
Enkidu kaže...

E i brisanje starih postova nije jedini lijek za preopterećenje, pravi lijek je unajmljivanje još hardwarea i bandwidtha, što naravno košta, ali ako BUG to ne može platiti od toliko reklama kojima je prekrcan ovaj vrlo popularni forum onda ne znam ko može ! Na većini foruma na kojima sudjelujem se nikad ne brišu stari postovi... Ja sve svoje mailove čuvam oduvijek, nikad ne znaš kad ti neka korisna informacija iz njih može zatrebati, s postovima je ista stvar...

Od kud ti to da se išta briše? Imaš krive informacije...{#}

Praetorian1 kaže...
DamageHigh kaže...

Pretpostavljam koristiš Chrome? On baš nije "na ti" s TinyMCE editorom kojeg forum koristi, tako da se po tom pitanju neće ništa mijenjati (dok se Chrome ne promijeni..{#}).

Da koristim Chorme, i veliš ti da bi s drugim Browserom bilo bolje, šta neštima s Chromom?

Da, bilo bi. To što očigledno nije u potpunosti kompatibilan s TinyMCE editorom.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice