Dobro dosli na divlji istok zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 2.423
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Dobro dosli na divlji istok
pitanje

Evo javljam se opet u vezi upravljanja foruma :)

 

Nedavno naglasih lose upravljanje ovim forumom (koje je katastrofalno) i dobih crveni karton bez objasnjenja (josh jedan dokaz inteligencije i zrelosti doticnih).

 

Slobodno pregledate sve moje postove i sami se uvjerite u to, banned acc Rox.

 

Da je netko iz redakcije bug-a postavil djecicu na upravljacko mjesto ovog foruma il kak to vech ide je fakat sramotno, jbg. kritiku je teshko podnjet.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dobro dosli na divlji istok
autorov komentar

hehehe, dobih poruku da sam se ispucao previse i da ne zele trpjet moj jezik, sami pregledajte moje potove pa procjenite.

 

Btw tko god da je odlucio dati privremeni ban, svaka cast majstore, primi se postenog posla radije i dovedi forum u red uklanjajuci stetne....

 

 

 

 

 

 

 

a jbg. istina boli

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobro dosli na divlji istok

dobro i sta sad ti ocekujes? izigravas nekog mucenika ili sta? nisi dobio crveni bez razloga. ovakve teme su stvorene za prepucavanje, pa samo mogu zakljucit da si troll.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
r420r kaže...

dobro i sta sad ti ocekujes? izigravas nekog mucenika ili sta? nisi dobio crveni bez razloga. ovakve teme su stvorene za prepucavanje, pa samo mogu zakljucit da si troll.

nego kaj je drugo.
Nebi bio banan ili dobio crveni da se normalno ponašao i onda nama ukazuje na ponašanje??
Kad smo vec kod toga: znaci ovo ti je drugi ili treci account.
Znaš da je to po pravilima zabranjeno?
Koje ponašanje.....Neodlučan
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
16 godina
moderator
offline
Dobro dosli na divlji istok

Postoje pravila i svatko tko ih se ne pridržava dobiva karton. Nije uvijek savršeno, no trudimo se. Ti si samo ovom temom prekršio dva - otvaranje duplih accounta i nepridržavanje procedure žalbe na kartone koja i postoji upravo zato što smo svijesni da može doći do propusta. Da si poštivao proceduru, možda bi urodila plodom, kao što je i mnogo puta do sada, no ti si odabrao način koji nije ništa bolji od onih na koje se žališ. Oni, možda, imaju za ispriku nezrelost, koja je tvoja? (Retoričko je, ne moraš odgovoriti, no ako budeš, molim te, učini to sa starog accounta kad mu istekne karton.)

 

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobro dosli na divlji istok

forum kao forum je ok, ali pravila su malo preoštra, stoga, zašto ne bi otvorili sekciju u kojoj nema kartona i izbacivanja sa foruma.Naravno teme iz te sekcije ne bi se pojavljivale u popisu aktivnih tema, tako da se korisnici ne zamaraju sa tim djelom foruma ako ne žele.Naravno, i tamo bi postojala granica, ali ne tako oštra kao van te sekcije.To bi bilo mjesto za slobodne diskusije i prepiranje, izražavanje po želji.I sve to bez uplitanja i moraliziranja nekih administratora.

 

stanje na forumu je takvo da moderatori ne dopuštaju nikakve diskusije ili prepirke, čim se tema malo "zagrije" odmah se kartonizira, ispada da ne smiješ reči ništa protiv nikoga i ničega, da se ne daj bože netko ne bi uvrijedio.Na forumu se moramo ponašati i ophoditi sa ostalim korisnicima kao da smo u društvu vlastite bake i njezinih prijateljica.To je poprilično zamorno.Ma ne da mi se više pisati, i tako je uzaludno.

 

 

Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobro dosli na divlji istok
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
Baotica kaže...

stanje na forumu je takvo da moderatori ne dopuštaju nikakve diskusije ili prepirke, čim se tema malo "zagrije" odmah se kartonizira, ispada da ne smiješ reči ništa protiv nikoga i ničega, da se ne daj bože netko ne bi uvrijedio.

 

 

 To nikako nije slučaj. Dopuštaju se svakakve prepirke i žustrije rasprave dok god se ne ulazi u segment bespotrebnog ili pretjerano vulgarnog vrijeđanja.
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok

Da mi se pričaju i gledaju gluposti, reaktivirao bih račun na facebook-u. Cool

Jer znanje treba da bude besplatno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 13:21 (Smooth Operator).
16 godina
offline
Dobro dosli na divlji istok

Ne znam zaslužuje li jedno jedino pisanje sa uključenim caps lock žuti karton, mislim da je malo preoštro ili je moderator koji više manje sve njemu subjektivno nepodobne naziva trolovima i sam postao jedan od njih?!

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
Wiz3m4n kaže...

Ne znam zaslužuje li jedno jedino pisanje sa uključenim caps lock žuti karton, mislim da je malo preoštro ili je moderator koji više manje sve njemu subjektivno nepodobne naziva trolovima i sam postao jedan od njih?!

Naravno da zaslužuje, to je direktno kršenje pravila. Jesi li uopće pročitao sljedeće postove?

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 8:37 (Domagoj).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
Wiz3m4n kaže...

Ne znam zaslužuje li jedno jedino pisanje sa uključenim caps lock žuti karton, mislim da je malo preoštro ili je moderator koji više manje sve njemu subjektivno nepodobne naziva trolovima i sam postao jedan od njih?!

 i ja sam dobio žuti karton za pisanje velikim slovima za ime teme pa se ne bunim
16 godina
offline
Dobro dosli na divlji istok

Nije bilo pisano velikim slovima da se istakne naslov....pisano je unutar teme, i to slučajno, no dobro.....ako su takva pravila...mada čini mi se malo oštroIznenađen

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
Wiz3m4n kaže...

Ne znam zaslužuje li jedno jedino pisanje sa uključenim caps lock žuti karton, mislim da je malo preoštro ili je moderator koji više manje sve njemu subjektivno nepodobne naziva trolovima i sam postao jedan od njih?!

Upravo tako.
Ako se procitaju pravila vidjet ce se da tamo piše da nema pisanja velikim slovima(cijeli post) što si ti i ucinio.
Malo preoštro nipošto.
SVAKO ko piše cijeli post velikim slovima dobije žutog.
A meni nepodobni su: Svađalice,provokatori,stalni kršitelji pravila,ljudi koji ignoriraju upozorenja i dalje se svađaju i vrijeđaju, balavurdija koja ne mari za neka pravila ponašanja....
Takvi "ljudi" su za mene trolovi da.
Tebe nisam ni nazvao trolom.
Dal ti se omaklo to sa velikim slovima il je bilo namjerno nema veze.
Pisano je velikim slovima i sankcionirano je.
A ja postao trol?
Dal da se smijem ili priljepim još jedan karton (ovaj put druge boje) zbog vrijeđanja?
Vidi gore kakve ljude sam naveo pa odluci sam šta ce bit.
Za mene je ovim postom rasprava o tom slucaju završena.
Kako i kome se može žalit imaš napisano u pravilima pa si procitaj i žali se.
I da još jednom napišem ako se slucajno nije procitalo u jednom od mojih postova:

Nije se pametno moderatorima zamjerit.

Ljudi su od mene dobivali i "teže" kartone i prebrodili su to i promijenili ponašanje.
Ali nitko mene nije nazvao trolom.
Nadam se da ti se samo omaklo ili si milio ispast cool,pametan,vladajuci,neustrašiv.....
Uglavnom nemoj se bolje kacit sa modovima. Nije niti cool niti pametno a još manje je preporucljivo
ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
neaktivan
offline
Dobro dosli na divlji istok

"dobro došli na divlji istok" to ti je ime foruma dali se nekaže na divlji zapad odakle tebi istok

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobro dosli na divlji istok

Jel se to netko naljutio??Osmijeh

 

Moj post je bio isključivo upitnog karaktera, odgovor na tvoje pitanje jeli mi se omaklo dao si sam!

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
Wiz3m4n kaže...

Jel se to netko naljutio??Osmijeh

 

Moj post je bio isključivo upitnog karaktera, odgovor na tvoje pitanje jeli mi se omaklo dao si sam!

Ma jok ali ne volim takve usporedbe koje si napisao:

moderator koji više manje sve njemu subjektivno nepodobne naziva trolovima i sam postao jedan od njih?!

 

 

E to meni ne paše.

Pogotovo kad dođem iz nocne i baš pijem prvu kavicu i naletim na takvo što.

Naljutio ne ali digao živac

ZLOČESTI MOD NR.1
16 godina
offline
Dobro dosli na divlji istok

Nisi me zaplašio, ali moram reći da ništa zlonamjerno nejde iz ove tipkovnice...ajde umjesto kave čaj i na spavanje, a ja odo na teren malo da radim!

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
Wiz3m4n kaže...

Nisi me zaplašio, ali moram reći da ništa zlonamjerno nejde iz ove tipkovnice...ajde umjesto kave čaj i na spavanje, a ja odo na teren malo da radim!

hehe pa nije mi ni cilj nikog zaplašit nego samo napomenut neke stvari.
Da su ti postovi u redu znam.
Ma jok. Popijem kavicu i još jednu i još jednu pa malo k starcima pa opet doma.
Neidem ja spavat do navecer (navika).
Uglavnom dosta OT.
Raspravljeno je i svi sretni i nezadovoljni Smijeh
ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
neaktivan
offline
Dobro dosli na divlji istok

luxx vidim da ti imaš prste u tome pa me zanima zašto je blokana tema "koliko često šaljte mobitel u servis" tražim samo da mi objasniš jer mi nije jasno zašto je lokana neželim se svađati ili upetljat u posao moderatora samo mi trebaš to objasnit

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Dobro dosli na divlji istok
gamer2400 kaže...

luxx vidim da ti imaš prste u tome pa me zanima zašto je blokana tema "koliko često šaljte mobitel u servis" tražim samo da mi objasniš jer mi nije jasno zašto je lokana neželim se svađati ili upetljat u posao moderatora samo mi trebaš to objasnit

 Prvo - Luxx nije moderator tog podforuma (već manic, piše ti u vrhu)!

Drugo - na kraju teme je Luxx već napisao što misli o toj temi, pa zašto ga još jednom pitaš za mišljenje?

Treće - trolate i u ovoj temi, pa ide pod lock!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice