Dodavanje attachmenta?

poruka: 3
|
čitano: 1.288
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dodavanje attachmenta?

Kako bi bilo da se omogući dodavanje manjih attachmenta u postu. Konkretno sudjelovao sam u jednoj temi u kojoj sam jednom od članova htio poslati u rar datoteci nekoliko slika u psd i jpg formatu. Pa bi bilo guba da sam to mogao uploadat na forum, a ne da sam morao na RS ići samo zbog jednog MB.

 

Jel postoji neki određeni razlog zašto to nije uključeno ili se nitko nije sjetio?

 

Mislim da bi to bio koristan dodatak.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Dodavanje attachmenta?

Ima dva glavna razloga zašto toga nema.

 

Prvi je to što to zahtjeva potencijalno puno prostora na serveru i bandwidtha. Malo po malo - skupi se, posebno ako netko stavi nešto zanimljivo pa svi to linkaju tko-zna-od kuda.

 

Drugi je, možda i važniji, što bi neki stavljali stvari upitne legalnosti i sigurnosti - tipa crackove, seriale, viruse i sve druge neželjene stvari. Već i sada ima dosta takvog smeća, a moderiranje attachmenta je znatno kompliciranije.

 

 

Možda jednom u budućnosti bude.

Domagoj
16 godina
offline
Dodavanje attachmenta?

Mislio sam da je tak nekaj ako ima razlog...

 

Iako i dalje mislim da bi bilo korisno, znam da je malo zahtjevno. :)

 

U svakom slučaju hvala na odgovoru.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice