Dupli post nakon "uredi" zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.147
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dupli post nakon "uredi"

evo danas mi se vec par puta desilo da nakon sto kliknem na uredi i dodam nesto, kada pritisnem posalji forum napravi kopiju poruke, pa izgleda kao da sam napisao dupli post (zuti karton)

 

Primjer

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Dupli post nakon "uredi"
Escudo kaže...

evo danas mi se vec par puta desilo da nakon sto kliknem na uredi i dodam nesto, kada pritisnem posalji forum napravi kopiju poruke, pa izgleda kao da sam napisao dupli post (zuti karton)

 

Primjer

Ajde daj još primjera...

Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dupli post nakon "uredi"

primjer 2 netko od tvojih kolega je obrisao prvu poruku..

 

EDIT bio sam u prijavi napisao "nakon uredi mi se stvorila dupla poruka pa molim obrisati prvu" a sad koji je mod to procitao neznam, ali ih mozes lako pitat da ne ispadne da zajebavam.

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 13:21 (Escudo).
16 godina
offline
Dupli post nakon "uredi"

Ja sam obrisao poruku iz birca nakon sto je Escudo prijavio i trazio da se obrise. Ali bila je ista poruka, samo sto je on drugu editirao dodatno.

Resistance is futile (if < 1 ohm)
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 13:21 (DrNasty).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dupli post nakon "uredi"
DrNasty kaže...

Ja sam obrisao poruku iz birca nakon sto je Escudo prijavio i trazio da se obrise. Ali bila je ista poruka, samo sto je on drugu editirao dodatno.

 thats the point, desava mi se upravo to da nakon sto uredim kada posaljem umjesto da uredi doda jos jednu sa editiranim sadrzajem.
bilo mi se desilo i prije nekih mjesec dana samo sto nisam obracao paznju jer je bilo samo jednom, a sad 2 puta u 10ak min.

EDIT nije meni neki problem ali nebi htjeo dobit karton zbog ovakvog errora, (dupli post, zuti karton, zna se)
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 13:26 (Escudo).
16 godina
moderator
offline
Dupli post nakon "uredi"

Mudro si postupio tražeći brisanje duple poruke.

 

Inače, to se dogodilo zbog određenih promjena na serverima, ništa strašno.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice