Forum povezati i s anketama

poruka: 8
|
čitano: 1.138
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Forum povezati i s anketama

Ovo posljednje anketno pitanje "za koga bi radili me potaklo na ideju da bi bilo dobro povezati forum i sa anketama, jer često puta i tu ima materijala za filozofiranje.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forum povezati i s anketama

već je reko domagoj da niš od toga jer u takvim temama najčešće izbijaju svađe

It's gonna be Legen.......waait.....wait for it....DARY!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Forum povezati i s anketama
Chaos kaže...

jer često puta i tu ima materijala za filozofiranje.

Pa gdje živiš 2 godine (Cool), kaj ne vidiš da je forum pun filozofiranja :)

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
Forum povezati i s anketama

Očito živim više drugdje nego na Bug forumu.

 

Treba imat mjesta i za svađe, ne mora baš sve biti u savršenom redu kao na ostalim djelovima foruma.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Forum povezati i s anketama
Chaos kaže...

Očito živim više drugdje nego na Bug forumu.

 

Treba imat mjesta i za svađe, ne mora baš sve biti u savršenom redu kao na ostalim djelovima foruma.

Iskustva s drugih foruma pokazuju da se baš komentari na ankete svedu na teška prepucavanja i trollanje, pa samo zato nismo to uveli.

16 godina
neaktivan
offline
Forum povezati i s anketama

Povijest je pokazala da se na kraju sve svedena niske straste... ali u slucaju prepucavanja na anketama i ti ratoborni "kokotici" bi klikali i otvarali reklame, zar ne?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Forum povezati i s anketama
Chaos kaže...

Povijest je pokazala da se na kraju sve svedena niske straste... ali u slucaju prepucavanja na anketama i ti ratoborni "kokotici" bi klikali i otvarali reklame, zar ne?

Točno! Ima jako puno načina kako "jeftinim štosevima" privlačiti posjete i klikove - ovo je jedan od njih, ali mi ih izbjegavamo. Pokušavamo stvoriti masovni forum na kojem se svatko može osjećati i ugodno i slobodumno. Ti izravno zagovaraš otvaranje prostora flejmanju - znam da bi nekima to bilo zabavno, ali bi bilo puno i povrijeđenih koji bi tražili reakcije moderatora, pa bi onda bilo optužni za cenzuru i tako se vrtimo u krug...

 

Doista, ništa nije lakše nego dodati komentare uz ankete, ali zbog svega rečenog, se suzdržavamo - barem za sada. Osmijeh

16 godina
neaktivan
offline
Forum povezati i s anketama

Kao da ljudi razlikuju jeftine trikove od nećeg za nijansu suptilnijeg kao npr. nagradne igre ili sponzoriranog članka na kojem nigdje ne piše da je sponzoriran? Namigiva

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice