Forum se vuce ko krepana macka zaključana tema

poruka: 24
|
čitano: 2.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Cijelo jutro mi se forum vuce, iritantno sporo ucitava... Ajd pogledajte malo sto se dogadja.

I'm going woo woo
 
9 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka

Kod mene isti problem.

14 godina
neaktivan
offline
Forum se vuce ko krepana macka

meni normalno...

ispravite me ako sam u krivu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Meni na m.bug sve leti!
...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
meni također,mada na mobilnoj verziji se nevuče...
15 godina
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Dakle... 

 

malo vise podataka:

 

Neovisno o browseru (pokusao sa FF, Opera, Chrome, IE8)

 

ISP: Optima opticki link.

 

Ping: 8ms

 

EDIT: Izgleda da je sada malo bolje. Iako mi je i prije znao uletit period kada bi sve radilo. Izgleda da na refule radi ok, a inace nesto zapinje.

 

EDIT 2: Ne... opet je sporo... dok mi otvori nesh treba mi do 10 sekundi waitinga, onda odjednom pljune cijeli sadrzaj...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 8:49 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Zvučat će neobično, no malo je sporiji jer upravo radim na tome da bude brži :-)
Kod updateanja foruma se stvari malo uspore iz raznoraznih razloga, no i to je bolje nego nego da shutdownamo site u maintance mod, kao što to rade mnogi drugi siteovi (btw nikad mi to nije bilo jasno).

Još minutu-dvije pa će sve biti po starom, odnosno još brže nego prije...

Domagoj
 
8 1 hvala 9
15 godina
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Mislim da bi ubuduce mogli stavljati sluzbene obavijesti kada krenete ma maintenance da vas ne pilamo sa ovakvim topicima... Npr da bude u obliku sticky-a na zadnjim temama ili nesto?

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
tnakir kaže...

Mislim da bi ubuduce mogli stavljati sluzbene obavijesti kada krenete ma maintenance da vas ne pilamo sa ovakvim topicima... Npr da bude u obliku sticky-a na zadnjim temama ili nesto?

Mislim da to ipak nema smisla, jer se maintance radi svako malo i u 99,9% slučajeva nitko niti ne skuži da je napravljen, a kamoli da otvara temu. Tek rijetko se poklopi da bude baš znatno sporije, a to je teško predvidjeti jer ovisi o vanjskim faktorima.

Domagoj
15 godina
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Ok, ako se ovakve situacije ne mogu predvidjeti onda ok.

 

Ali ako maintenence zahtjeva recyclanje app poola non stop ili iis-a, ako to rezultira ovakim radom foruma onda svakako mislim da bi bilo dobro obavijestiti ljude da znaju u cemu je problem.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
tnakir kaže...

Cijelo jutro mi se forum vuce, iritantno sporo ucitava... Ajd pogledajte malo sto se dogadja.

i meni je isto tako bilo,otišao igrati bfbc2,vratio se i više ne šteka

15 godina
neaktivan
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Meni sve ide normalno, ali što se desilo zvijezdicama? Npr. Mitch je jučer imao 5 punih, a sad nije niti na prve 2 strane najautora...
Ingame: (_.:BRUNO:._) // Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Šef kaže...
Meni sve ide normalno, ali što se desilo zvijezdicama? Npr. Mitch je jučer imao 5 punih, a sad nije niti na prve 2 strane najautora...

Stvarno. Gledam i svi imaju manje zvjezdica nego jučer. To treba tako biti ili je greška?

16 godina
moderator
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Opet vi o zvjezdicama, i to još offtopično... :-(

 

Zvjezdice se rekalkuliraju svako malo, ovise o brojnim faktorima koji se mijenjaju iz sata u sat, te ovise i o aktivnostima drugih korisnika (jer su relativne, a ne apsolutne vrijednosti).

 

Neki su pak korisnici (čitaj Mitch) izgubili zvjezdice jer su uočene nedozvoljene radnje od strane nekih trećih korisnika koji su im štancali "hvala" pa su te stvari poništene.

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 9:52 (Domagoj).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Mirko935 kaže...
Šef kaže...
Meni sve ide normalno, ali što se desilo zvijezdicama? Npr. Mitch je jučer imao 5 punih, a sad nije niti na prve 2 strane najautora...

Stvarno. Gledam i svi imaju manje zvjezdica nego jučer. To treba tako biti ili je greška?

Tako treba biti. Forum automatski racuna zvjezdice, a do smanjenja, po mom misljenju, je doslo zbog sve veceg broja clanova.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
protjeran
offline
Forum se vuce ko krepana macka

izgleda da ćemo dobiti po jednu više, mi kojima su maknute po jedna, dvije, tri... to se obično dešava kad se updatea matrica Namigiva

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Domagoj kaže...

Opet vi o zvjezdicama, i to još offtopično... :-(

 

Zvjezdice se rekalkuliraju svako malo, ovise o brojnim faktorima koji se mijenjaju iz sata u sat, te ovise i o aktivnostima drugih korisnika (jer su relativne, a ne apsolutne vrijednosti).

 

Neki su pak korisnici (čitaj Mitch) izgubili zvjezdice jer su uočene nedozvoljene radnje od strane nekih trećih korisnika koji su im štancali "hvala" pa su te stvari poništene.

Ok, sorry za offtopic, samo pitam jer vidim da se mnogima smanjio broj zvjezdica, a neću valjda zbog takve stvari otvarati temu.

16 godina
moderator
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Mirko935 kaže...

Ok, sorry za offtopic, samo pitam jer vidim da se mnogima smanjio broj zvjezdica, a neću valjda zbog takve stvari otvarati temu.

Dobra ;-)

Domagoj
16 godina
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Domagoj kaže...

Zvučat će neobično, no malo je sporiji jer upravo radim na tome da bude brži :-)
Kod updateanja foruma se stvari malo uspore iz raznoraznih razloga, no i to je bolje nego nego da shutdownamo site u maintance mod, kao što to rade mnogi drugi siteovi (btw nikad mi to nije bilo jasno).

Još minutu-dvije pa će sve biti po starom, odnosno još brže nego prije...

Jel se bude ubrzalo ucitavanje PP-a ?

 

Bome, cijelu zvjezdicu izgubil... xDD Onak kaj cu sad...? Smijeh

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-led-diode/56455.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 10:14 (Batista).
16 godina
protjeran
offline
RE: Forum se vuce ko krepana macka
Domagoj kaže...

Opet vi o zvjezdicama, i to još offtopično... :-(

 

Zvjezdice se rekalkuliraju svako malo, ovise o brojnim faktorima koji se mijenjaju iz sata u sat, te ovise i o aktivnostima drugih korisnika (jer su relativne, a ne apsolutne vrijednosti).

 

Neki su pak korisnici (čitaj Mitch) izgubili zvjezdice jer su uočene nedozvoljene radnje od strane nekih trećih korisnika koji su im štancali "hvala" pa su te stvari poništene.

i tvoja je dobra !!!!!

 

zvjezdice su masovno nestale kod 90% forumaša i to VI ne radite na taj način nego ste nešto zbrljali kod nadogradnje matrice, pa sad ni ne znate kome su oduzete a kome nisu.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
protjeran
offline
Forum se vuce ko krepana macka

htio sam urediti prijašnji post ali mi se stalno pojavljuje crvena poruka s nedozvoljenim HTML kodom ????

 

evo ti primjer, forumaš fowix neaktivan nekih 8 mj. a ostala mu jedna zvjezdica.

 

meni siromahu oduzeta jedna a  tu sam svaki dan i pomažem jadan koliko mogu.

 

idem sad šmrc..šmrc

 

http://www.bug.hr/forum/user/fowix/8699.aspx

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 10:31 (Bugofil).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Forum se vuce ko krepana macka

Sa zvjezdicama je sve u najboljem redu. Jutros je bila rekalkulacija (kao uostalom i svaku noć), no kao što sam već rekao, s obzirom da smo detektirali neke nepravilnosti u nabijanju hvala, one su poništene, pa je rekalkulacija bila "jača" nego inače.

 

Molim lijepo da zaključimo raspravu o zvjezdicama jer je bespotrebna i prežvakana sto puta. Formula je ista za sve.

Domagoj
 
0 7 hvala 1
15 godina
offline
Forum se vuce ko krepana macka

I ja sam izgubia pola zvjezdice, neznan zašto Mršti se

 

edit: sorry domagoj tek sad vidim da si napisao da ne govorimo više o zvjezdicama

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 11:21 (joze).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Forum se vuce ko krepana macka
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice