HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja

poruka: 13
|
čitano: 2.412
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja

Posjedujem HTC Hero koji nema nikakve fizičke tipkovnice i kada njime odem na BUGov forum ne mogu nikako odgovoriti tj. napisati ništa u temi. Otvara mi sve normalno ali kada idem u polje za tekst ne dešava mi se ništa, a trebao bi prikaz tipkovnice i pisanje. Tako da sam uskračen tipkati po forumu kada se spajam sa Hero, što mi nije bio slučaj sa Trinity.

 

Jesem li izdvojen slučaj, možda postavke mobitela ili je to ipak do BUG-ovog foruma?

 

Ekipo admini...?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
HCSC kaže...

Posjedujem HTC Hero koji nema nikakve fizičke tipkovnice i kada njime odem na BUGov forum ne mogu nikako odgovoriti tj. napisati ništa u temi. Otvara mi sve normalno ali kada idem u polje za tekst ne dešava mi se ništa, a trebao bi prikaz tipkovnice i pisanje. Tako da sam uskračen tipkati po forumu kada se spajam sa Hero, što mi nije bio slučaj sa Trinity.

 

Jesem li izdvojen slučaj, možda postavke mobitela ili je to ipak do BUG-ovog foruma?

 

Ekipo admini...?

Koji browser koristis? 

Na iphoneu normalno pisem iz safarija, a iz opere mi se desava ista stvar ko i tebi. Mobile verzija foruma radi normalno i iz opere.

16 godina
offline
HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja

Koristim defaultni, s time da mi na WM uređaju kao što rekoh preko IE sve šljaka.

 

Probao i preko Opere Mine 5 beta i i sto ne ide

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja

ma ovaj forum mi je cjeli neki cudan nemogu preko ps3-a bit na njemu jer ima vise od 100 problema 

dok na drugim forumima kao sto je gameplay ili pc expert ide bez problema 

cak i na kompu sam znao imat problema kad sam prebaciovao slike itd...

Death Cube K
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
HCSC kaže...

Ekipo admini...?

Ja sam probao sa Desireom i radilo mi je... Budemo probali i s Heroem.

hrvatskafarkasevec kaže...

ma ovaj forum mi je cjeli neki cudan nemogu preko ps3-a bit na njemu jer ima vise od 100 problema 

dok na drugim forumima kao sto je gameplay ili pc expert ide bez problema 

cak i na kompu sam znao imat problema kad sam prebaciovao slike itd...

Ovdje se govori o m.bug.hr

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 20:40 (Miro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
@ansha, HCSC
Da li ti se ovo događa na bug.hr/forum ili na m.bug.hr/forum?
Ako ste na ''punoj'' verziji i idete pisat nešto na Operi Mini je potrebno isključiti WYSIWYG (fulao sam, jelda?), bar je tako na W995 + Opera Mini. Ali, probaj pa javi.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
16 godina
offline
HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
Bravo sef-e. Iskljucio WYSIWYG i tipkanje ide. Ovo pisem sa Hero-m.

...i da koristim punu verziju, bug.hr/forum
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
ni meni nece na obicnom forumu samo na m.bug.hr, gdje se iskljuci uopce to?
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja

Evo tu:

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
tnx! prije sam uvijek surfao forumom na obicnom a na m.bug.hr sam morao ic ak ocu nesto napisat.. al sad je superr. :))
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja

Još bi samo dodao da se to ne može isključiti ukoliko nekoga citiraš ili editiraš svoj post.

Tako da pazi prije slanja s moba, jer post NE MOŽEŠ editirati!

 

Po meni jedna od većih mana foruma..

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
16 godina
moderator
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
DamageHigh kaže...

Još bi samo dodao da se to ne može isključiti ukoliko nekoga citiraš ili editiraš svoj post.

Tako da pazi prije slanja s moba, jer post NE MOŽEŠ editirati!

Nemoguće je editirati kao čisti tekst nešto što je pisano u WYSIWYG obliku. Svaki post koji i napišeš kao tekst, automatski se kovertira u HTML jer inače ne bi izgledao ovako kako izgleda na ekranu.

Domagoj
14 godina
offline
RE: HTC Hero i forum, nemogućnost pisanja
Ma znam ja da se to ne moze napraviti, vec si mi to pojasnio jednom, ali svejedno dosta velika mana; barem za nas koji cesto pisemo s mobova..
Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice