HTML kodovi?

poruka: 16
|
čitano: 4.353
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
HTML kodovi?

Kakve sve HTML kodove smijemo stavljati u postove?


PC Problems...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTML kodovi?
Mislim da se mogu napisati kodovi samo za link, izgled pisanja(bold,italic..),...Ne znam...
16 godina
moderator
offline
RE: HTML kodovi?
Lino kaže...

Kakve sve HTML kodove smijemo stavljati u postove?


Nikakve, odnosno možeš ovo što ti dozvoljava sam WYSIWYG editor. Ručni unos HTML kodova kao niti korištenje ostalih oblika formatiranja nije moguće.

 

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2008 12:45 (Domagoj).
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTML kodovi?

I bolje je tako, jer bi omogucivanje HTML koda samo otvorilo sigurnosne rupe u forumu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTML kodovi?

..pogrešan forum....sory ako se netko naljutio.

v_maxcpp
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2008 7:59 (v_maxcpp).
16 godina
moderator
offline
RE: HTML kodovi?
v_maxcpp kaže...

Da ne otvaram neku novu temu ali niti BUG nije zaštčen od gamadi i onih koji takvu gamad puštaju (izuzimam one koji slučajno i nesvjesno to naprave)ali
uvjek se nađe niže biće koje misli da je sve u zezanju drugih i neozbiljnosti!!!Stoga svi koji bar imaju neku zaštitu neka si pročešljaju kompiće .
C:\Users\AppData\Local\Temp\zfe2.exe - Win32/TrojanDownloader.Zlob.BUG trojan - deleted
ovo nađoh kod sebe......stoga češljajte,nod32.


O čemu ti to i kakve veze ima s ovom temom i s ovim forumom? 

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTML kodovi?

Daj stari oladi, covik se samo zeza a ako toliko ne mos skuzit e onda stvarno ne znan

16 godina
moderator
offline
RE: HTML kodovi?
petrol kaže...

Daj stari oladi, covik se samo zeza a ako toliko ne mos skuzit e onda stvarno ne znan

Meni nije smiješno. Čovjek je u forumu "Prijava problema" napisao "niti BUG nije zaštčen od gamadi" što bi moglo značiti da je netko iskoristio kakvu sigurnosnu rupu i pomoću foruma dila trojana. Istina jest da to nije prva stvar koja mi je pala na pamet nakon čitanja posta i da se tek nategnuto tako nešto može zaključiti, no ako postoji 0,001% šanse da je to istina, ja ću to provjeriti. Unatoč svim sigurnosnim mjerama i zaštitama koje koristimo, tako nešto je ipak teoretski moguće i bilo bi žalosno da kao admin nisam reagirao i vidio u čemu je stvar.

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTML kodovi?

Ma ok moja greška je što je krivi podforum ali u tom trenutku je bio aktivan...trebao sam na podforum za zaštitu....obojici svaka čast na reakcijama,i naravno sve treba provjeravati radi naše sigurnosti.Možete sve moje postove na ovom i zbrisati i ispričavam se na smetnji.Pozdrav.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
HTML kodovi?

Kada napravim copy/paste nekoga linka ili bilo cega drugoga, uvijek mi kaze ...."nedozvoljeni html kod".....,

 

Onda to moram ili rucno upisivati ili copy u notepad, pa onda ponovo iz notepada paste na forum da bi to normalno radilo...

 

 


No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: HTML kodovi?
croart kaže...

Kada napravim copy/paste nekoga linka ili bilo cega drugoga, uvijek mi kaze ...."nedozvoljeni html kod".....,

 

Onda to moram ili rucno upisivati ili copy u notepad, pa onda ponovo iz notepada paste na forum da bi to normalno radilo...

 

 


Kopiranjem kopiraš i formatiranje koje nije dozvoljeno, a nije dozvoljeno radi preglednosti i ujednačenosti foruma.
Umjesto notepada, možeš koristiti "Paste as text" (četvrta ikona slijeva) ili nakon kopiranja koristiti "Ukloni formatiranje" (zadnja ikona s desna).

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
HTML kodovi?

E jesam ja slijepac... Thnx i ispricavam se na mojem "slijepilu"!


No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTML kodovi?

A zasto ne mogu postati sliku primjerice sa Photobucketa.Nego mi samo stavi link do slike jel postoji neki razlog ili?

16 godina
moderator
offline
RE: HTML kodovi?
petric1 kaže...

A zasto ne mogu postati sliku primjerice sa Photobucketa.Nego mi samo stavi link do slike jel postoji neki razlog ili?

Postoji - ne mogu se stavljati slike, samo linkovi na njih. 

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
HTML kodovi?

Možda malo izvan teme ali bilo bi najs kad ja upišem :-) i submitam a ono tamo Osmijeh ovaj žuti se pojavi. Samo eto onako znaš malo s123m. Al bilo bi lipo. Bez pop-rock prozorića.

sitni umovi pricaju o ljudima, srednji umovi pricaju o dogadjajima, veliki umovi pricaju o idejama.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: HTML kodovi?
tomi ku kaže...

Možda malo izvan teme ali bilo bi najs kad ja upišem :-) i submitam a ono tamo Osmijeh ovaj žuti se pojavi. Samo eto onako znaš malo s123m. Al bilo bi lipo. Bez pop-rock prozorića.

To smo već nekoliko puta raspravili. Potraži malo. 
Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice