Ideja za nove članove foruma.

poruka: 23
|
čitano: 3.165
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ideja za nove članove foruma.

Imam ideju, naravno, :D

 

Da svakom članu (tek registriranom) dođe prva PM poruka koja ga upućuje na pravila foruma, ili da mu da kratke teze koje sadrža ukratko pravila...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ideja za nove članove foruma.

a zasto kad moze pogledati pravila

SAM

jogurt nema kičmu
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
danfa123 kaže...

a zasto kad moze pogledati pravila

SAM

Ali vidi, ima nekih koji dođu i otvaraju teme bezveze, spamaju itd. a ne znaju za pravila.

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
15 godina
protjeran
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
danfa123 kaže...

a zasto kad moze pogledati pravila

SAM

Sjeti se prvi tjedan kad si došo? I ti nisi čito pravila i spamo si i još pitaš zašto,o bože!

Sve o meni http://cid-e38a3f0ad7dfcd8c.profile.live.com/?sa=939267678
14 godina
neaktivan
offline
Ideja za nove članove foruma.

Ideja ti nije loša. Bilo bi dobro da novim članovima ukratko objasne pravila ponašanja, kartone itd. Kad sam se registrirao na forumu, nisam znao na koji način se dobivaju (funkcioniraju) zvjezdice ispod profila.

 

E sad, pitanje je jel će to admini htjet prihvatit, zato jer je na osobi koja se registrira da pročita "službene obavijesti i pravila".

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ideja za nove članove foruma.

Koliko ja znam, ako imas imalo pameti, prvo sto napravis kad se registriras je da ides procitati pravila. Zasto bi se za to trebala slati privatna poruka? Podrazumijeva se da moras najprije procitati pravila.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ideja za nove članove foruma.

Uvijek imaš neke ideje! Manje spamaj a više pomaži pa će bit sve u redu.

KLIK

Možda da novopridošli članovi dobiju vaučer za kupnju Crysisa 4 i GTA 7-Balkan.

 

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 12:42 (F1-IVO).
 
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
F1-IVO kaže...

Uvijek imaš neke ideje! Manje spamaj a više pomaži pa će bit sve u redu.

KLIK

Možda da novopridošli članovi dobiju vaučer za kupnju Crysisa 4 i GTA 7-Balkan. 

Tema što se tiče zvjezdica je glupa, naravno, kao i ta što si dao link i dobro si rekao za "Pentagon"

 

Ali, mislim da je ovo OK :/

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
danfa123 kaže...

a zasto kad moze pogledati pravila

SAM

eh, ja se slažem s prvim postom, jer 99,9 posto njih niti ne pročita ta pravila.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
BannedOnThisForum kaže...

Ali, mislim da je ovo OK :/

Sve je to ok ali šta vrijedi da ti dođe pp a ti je samo obrišeš bez da pogledaš pravila?

Uostalom postoji sticky tema o pravilima pa kad otvoriš forum upadne ti u oči.

 

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
16 godina
moderator
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
BannedOnThisForum kaže...

Imam ideju, naravno, :D

 

Da svakom članu (tek registriranom) dođe prva PM poruka koja ga upućuje na pravila foruma, ili da mu da kratke teze koje sadrža ukratko pravila...

Ovako nešto smo davno planirali i dogovorili, mislio sam čak da smo i realizirali! Ali kako ne otvaram nove accounte baš često, potpuno sam zaboravio da to nije napravljeno...

 

Čudno kako si se ti toga sjetio? Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
Miro kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Imam ideju, naravno, :D

 

Da svakom članu (tek registriranom) dođe prva PM poruka koja ga upućuje na pravila foruma, ili da mu da kratke teze koje sadrža ukratko pravila...

Ovako nešto smo davno planirali i dogovorili, mislio sam čak da smo i realizirali! Ali kako ne otvaram nove accounte baš često, potpuno sam zaboravio da to nije napravljeno...

 

Čudno kako si se ti toga sjetio? Cool

Nažalost registrovao se na neki forum nedavno samo da preuzmem neki file... Nevinašce Pa mi došla poruka za pravila foruma, i da bi išta pisao moram napisati comment u introduce urself...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
Mato_Ivanovac kaže...

Sjeti se prvi tjedan kad si došo? I ti nisi čito pravila i spamo si i još pitaš zašto,o bože!

Rugala se sova sjenici Šutim

 

PP sa pravilima je dobra ideja ali šta to vrijedi.. Smanjili bi količinu spama za 0.00001% a teme i pitanja o crackovima/serialima bi bi dalje bile svakodnevnica... Pooštriti kažnjavanje i "izvući" kartone van, da se vide odmah pored imena usera, onako malo na sramotu (i da još piše zašto je dobio karton). Pa bi malo razmislili o čem pišu i kako. Ili to samo za nove usere, ovoj staroj gardi (6+ mjeseci) ostaviti kako je (karton se vidi samo u profilu).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Ideja za nove članove foruma.

Bilo bi svakako dobro nekako prisiliti nove članove da detaljno pročitaju pravila.

Ali nekako mi se čini da to neće imati utjecaja jer tko je odlučio spamati (ili je nesposoban za normalnu komunikaciju) to će i raditi bez obzira na kazne.

 

Spamere ignorirati, uz pomoć moderatora brzo će se počistiti.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ideja za nove članove foruma.

Već sam u jednoj temi dao ideju da novi član ne može otvarat teme (ili postat) dok ne klikne na link koji se nalazi na kraju pravila. U tom slučaju bi ta pp samo smanjila broj pp-ova sadržaja "zašto ne mogu otvorit temu (ili postat)" adresiranih na moderatore i administratore.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ideja za nove članove foruma.

Ja ih nisam nikad ni pročitao...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
Hyperion kaže...

Ja ih nisam nikad ni pročitao...

odmah pola zvijezdice manje Smijeh

 

možda nisi pročitao na ovom forumu, ali vjerojatno jesi negdje davno prvi put pročitao... nisam ni ja baš nešto se ubio od čitanja jer sam znao otprilike pravila ponašanja odprije...

15 godina
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
smrad06 kaže...
Hyperion kaže...

Ja ih nisam nikad ni pročitao...

odmah pola zvijezdice manje Smijeh

 

možda nisi pročitao na ovom forumu, ali vjerojatno jesi negdje davno prvi put pročitao... nisam ni ja baš nešto se ubio od čitanja jer sam znao otprilike pravila ponašanja odprije...

Nisam,ali znam otprilike čeg se trebam držat, zato i nisam dobio već dugo kartona.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
Hyperion kaže...

Nisam,ali znam otprilike čeg se trebam držat, zato i nisam dobio već dugo kartona.

Bonton vrijedi u svakoj situaciji pa ostaju finese tipa off-topic ili otvaranje sličnih tema.

 

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
protjeran
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
Mato_Ivanovac kaže...
danfa123 kaže...

a zasto kad moze pogledati pravila

SAM

Sjeti se prvi tjedan kad si došo? I ti nisi čito pravila i spamo si i još pitaš zašto,o bože!

ok skuzio sam da si me zapamtio kad sam se prijavio na bug

kad sam spamao

al zar u svakoj temi to moras pisat

 

btw svi produ to spammanje bezveze

jogurt nema kičmu
15 godina
protjeran
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
danfa123 kaže...
Mato_Ivanovac kaže...
danfa123 kaže...

a zasto kad moze pogledati pravila

SAM

Sjeti se prvi tjedan kad si došo? I ti nisi čito pravila i spamo si i još pitaš zašto,o bože!

ok skuzio sam da si me zapamtio kad sam se prijavio na bug

kad sam spamao

al zar u svakoj temi to moras pisat

 

btw svi produ to spammanje bezveze

Javno obečajem da više neču spominjat te!

Sve o meni http://cid-e38a3f0ad7dfcd8c.profile.live.com/?sa=939267678
16 godina
offline
Ideja za nove članove foruma.

Ideju podržavam i sasvim je OK.

 

Dosta foruma ima u sebi ugrađenu funkciju da pravila stignu na PM.

 

Također sam malo mislio kako se rješiti torlera i bespotrebnog otvaranja tema, npr da novi članovi ne smiju otvarati teme dok ne pređu neki limit (25 poruka ili pola zvijezdice), ali isto tako to postavlja pitanje što ako nekome treba pomoć u vezi problema sa softverom ili hardverom...

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Ideja za nove članove foruma.
Dodinho kaže...

Također sam malo mislio kako se rješiti torlera i bespotrebnog otvaranja tema, npr da novi članovi ne smiju otvarati teme dok ne pređu neki limit (25 poruka ili pola zvijezdice), ali isto tako to postavlja pitanje što ako nekome treba pomoć u vezi problema sa softverom ili hardverom...

Ovo bi pogoršalo forum, a ne poboljšalo..

Jer zamisli da imaš nekakav problem i trebaš ga hitno riješiti. Dođeš na forum, registriraš se i shvatišda ne možeš upitati ljude o svom problemu dok ne naspamaš 25 poruka...

Mnogi će tu odustati i registrirati se na neki drugi forum, a oni koji se odluče ipak ovdje pitati zaspamat će forum bezveze, jer im hitno trebaju odgovori...

Tako da..ne podržavam ovo..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice