Intel vs AMD zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 4.688
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Intel vs AMD

Obzirom da teme poput i5 xxxx vs FXxxxx i slične, niču kao gljive poslje kiše predlažem da se ubuduće objedine pod jednu temu: Intel vs AMD. Stvarno besmisleno je svaki otvoriti novu temu za svaku moguću kombinaciju. Sve je teže pratiti takve i druge slične stvari.

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Intel vs AMD

Takva tema bi bila leglo trollova, tko bi se izborio s time. {#}

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
 
4 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Intel vs AMD

phoenix2003 mene zanima jesi ti trazio dozvolu za otvaranje ovakve teme;), moglo bi biti gadno a njima se onda neda uvoditi reda, pa eto i locka ubrzo!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Intel vs AMD
Valentin17 kaže...

Takva tema bi bila leglo trollova, tko bi se izborio s time. {#}

Lakše je pratiti i eventualno brisati postove. Ovako sve bi bilo na jednom mjestu. Mislim da me shvatate što želim da kažem. U čemu je smisao jedne teme poput i5 3570 vs FX8320 i druge teme i5 3450 vs FX6300 ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 19:55 (phoenix2003).
12 godina
offline
Intel vs AMD

da započnem sa prvim troll postom...

 

nekada davno zagriženi amd fanboy, još od k6 200 mmx (ako se ne varam), preko durona i onih athlona po kojima se šaralo olovkom da bi ih otključao, do dana dok nisam počeo igrat wot i otkrio što znači sirova snaga jedne jezgre, a nakon toga i snage više intelovih jezgri... mogu samo reći AMD u suck {#}

 

u iščekivanju brda TD-ova {#}

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Intel vs AMD

Kvragu i ovakve teme, zašto se uvijek zakvačim {#}

 

Imam oko 8000 partija u WOT-u, od toga veliki dio na FX8320+GTX 760 full hd reza high detalji. Nikavih problema sa fpsom.

Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Intel vs AMD

isto kao i što bi imao sa ocanim c2d-om i istim ostatkom setupa {#}

12 godina
offline
Re: Intel vs AMD
Checola kaže...

 

Znači ti si na temelju jedne igre (koja nije u stanju iskoristiti više od 1-2 jezgre) popljuvao AMD procesore ?

Well done.

 

12 godina
offline
Re: Intel vs AMD

nisi čitao sa razumjevanjem post...

12 godina
protjeran
offline
Re: Intel vs AMD
Checola kaže...

nisi čitao sa razumjevanjem post...

pa bome ni ti ga nisi s razumijevanjem napisao, valjda novi pentium s haswell jezgrom!{#} stavi na c2d gtx760 pa mi javi average fps!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 20:11 (Stjepanj).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel vs AMD
Checola kaže...

isto kao i što bi imao sa ocanim c2d-om i istim ostatkom setupa {#}

Nije jer sam imao ocani Q8200 pa vdim debelu razliku u korist FX-a. Uostalom ne igram samo WOT nego i igre koje znaju koristiti svih osam jezgri.

 

Uostalom napravi ti ovo sa svojim ocanim cdd-om {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 20:12 (XXX).
12 godina
offline
Re: Intel vs AMD
XXX kaže...
Checola kaže...

isto kao i što bi imao sa ocanim c2d-om i istim ostatkom setupa {#}

Nije jer sam imao ocani Q8200 pa vdim debelu razliku u korist FX-a. Uostalom ne igram samo WOT nego i igre koje znaju koristiti svih osam jezgri.

 

Uostalom napravi ti ovo sa svojim ocanim cdd-om {#}

 

baš o tome pričam eto AMD-aši vuku usporedbe c2d-a i zadnje generacije AMDovih cpu-ova {#}

16 godina
odjavljen
offline
Intel vs AMD

Ti si povukao usporedbu a ne ja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Intel vs AMD

AMD rooles!! koristim ga od 2004 i nikad me nije iznevjerio!!{#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel vs AMD
zlatkor kaže...

AMD rooles!! koristim ga od 2004 i nikad me nije iznevjerio!!{#}

ni mene nije iznevjerio moj stari okrhnuti athlon 650, radio je i dalje i rusio rekorde po 3dmark ljesticama dok je to bio naj proc na svijetu...{#}ah laka mu zemlja!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
neaktivan
offline
Intel vs AMD

Ovakve teme uvijek završe svađom čak i kad pojedincima nacrtaš da je jedan procesor lošiji u odnosu na drugi. Ne vjeruju ni review-ovima ni testovima kunu se u svoj procesor kao ljudi u golf 2 i onda tu počinje svađa koja se prostire na 50+ stranica.

 
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel vs AMD
zeroname kaže...

Ovakve teme uvijek završe svađom čak i kad pojedincima nacrtaš da je jedan procesor lošiji u odnosu na drugi. Ne vjeruju ni review-ovima ni testovima kunu se u svoj procesor kao ljudi u golf 2 i onda tu počinje svađa koja se prostire na 50+ stranica.

pa evo vidis odma TD a ocigledno covjek nezna sta je bio athlon onda kad je izasao...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
offline
Intel vs AMD

Majko mila!!!{#}{#}{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel vs AMD

S obzirom da bedaste teme (poput ove) također niču kao gljive poslje kiše, predlažem da autori ovakvih tema prije pokretanja uplate skromnih 10 kuna izravno na račun aktivnog moderatora. Brzo ćemo se obogatit, a gubitak vremena koji predstavlja klikanje tipke "zaključaj" bit će manji problem.

 

Javite se u PP za podatke.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
9 0 hvala 6
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice