Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju? zaključana tema

poruka: 67
|
čitano: 7.503
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

Nije mi toliko stalo do tih pola zvj. nego mi je krivo što nisam dobio nikakvo objašnjenje gdje sam to pogriješio da ju ničim izazvan istog dana izgubim. Da sam barem dobio koji karton ili da nisam aktivan, onda u redu, ali ovako???? Nekako mi baš nema smisla.

Moj PC  
3 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

To se i meni dogodilo - i mnogim drugima.

 

Formula za izračunavanje zvjezdica nije konačna - ona se svako toliko modificira i "uštimava". Vjerovatno si dobio zvjezdicu - formula se promijenila isti dan i ti si ju izgubio.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 0:51 (Paolo2612).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

OMG prestrasno!!!!!

 

/sarcasm

- Psiho246
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

Ma nije to nikaki problem, samo bi bilo kulturno da nas obavijeste tko, gdje, zašto, bilo što. Ovo sigurno nije način, a naročito ne u forumu koji cijenim. No valjda će i to jednom sjesti na svoje, ne tražim savršenstvo, ali ako sam kažnjen volim da znam zašto. 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
CUNO kaže...

Ma nije to nikaki problem, samo bi bilo kulturno da nas obavijeste tko, gdje, zašto, bilo što. Ovo sigurno nije način, a naročito ne u forumu koji cijenim. No valjda će i to jednom sjesti na svoje, ne tražim savršenstvo, ali ako sam kažnjen volim da znam zašto. 

Iako se načelno slažem s tobom ovo nije moguće. Ako je formula po kojoj se to izračunava tajna onda što će objašnjavati? Neće valjda tema biti: "malo naštimavanje formule" i takvih tema biti pun vrag (kao što sam već rekao formula se često mijenja). A i da je poznata formula ne bi se puno promijenilo. Ja jednostavno ne vidim smisao u takvoj temi npr:

 

Tema - Obavijest: promjena formule

Post: faktor napisanih poruka smo smanjili s 1,4 na 1,3

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

a biče van netko stisne tipku hvala pa kad vide da si dobija zvizdu popi..od ljubomore i maknu kvačicu sa hvala Smijeh

Moj PC  
8 2 hvala 2
15 godina
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

ja sam imo dvi zvijezde al sam jednu izgubio jer sam u jednom danu dobio tri žuta kartona zato što sam spamo i nisam koristio one kažiprste gore dolje nego sam piso post i što sam postavio loš naziv teme. tako sam dobio objašnjenje od moderatora al šts mogu nisam znal jer je se forum tada malo izmijenio a i ja sam priznajem isto pogriješio.Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 1:14 (system).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
CUNO kaže...

Ma nije to nikaki problem, samo bi bilo kulturno da nas obavijeste tko, gdje, zašto, bilo što. Ovo sigurno nije način, a naročito ne u forumu koji cijenim. No valjda će i to jednom sjesti na svoje, ne tražim savršenstvo, ali ako sam kažnjen volim da znam zašto. 


Gle, di bi došao forum koji ima preko 14 000 članova kada bi svaki član bio obavješten zašto je dobio odnosno izgubio zvjezdicu.

 

Kako to misliš 'ovo nije način'? Sustav ti automatski dodjeljuje zvjezdice, dio formule za računanje su ti rekli, drugi dio nisu. Nikako nisi kažnjen gubitkom zvjezdice, zašto misliš da je tako?

 

Jako bitno koliko zvjezdica imaš...

 

Skuliraj se, sudjeluj u forumu i budi normalan i nikome neće biti bitno koliko zvjezdica imaš, vjeruj mi.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

interesantno je da je najmanje stalo do zvjezdica onima koji ih imaju najviše..Osmijeh

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

Ovako imam također jednu pritužbu u vezi zvijezdica,vidim da dosta članova nema niti jednu ali mi nije jasno kako troll koji dođe na forum i otvori 4 nepotrebne teme dobije barem jednu šuplju zvijezdicu mislim da to nije fer prema nama koji smo duže od njega na forumu i koji smo barem sudjelovali u raspravama ili pomogli nekome MI Nemamo niti jedne zvijezdice(barem šuplju) a troll koji spama odmah u prvih 5 minuta već ima jednu zvijezdicu..HVala

 
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

Zato kada se registriraš imaš pola zvjezdice (nekakav minimum), a koji nemaju zvjezdicu vjerojatno je zbog kartona, slabe aktivnosti itd.

 

Ja sam jučer dobio isto pola zvjezdice (imao sam 3.5, a navečer mi je opet pao broj na tri, ali i ne brine me to puno jer je tako sa svima (meni se to dva puta dogodilo)

http://fotoforum.forumotion.net/
15 godina
neaktivan
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

...da,ima dosta nesavršenosti u tom novom sustavu ocjenjivanja...nadajmo se poboljšanju..

   ako je taj sustav legitiman, ako je on odraz aktivnog,primjerenog i korisnog korištenja foruma (pogotovo kad se pomaže drugima)..

   da,u tom slučaju stalo mi je koliko zvijezdica imam,i smatram da su svi koji tvrde suprotno (da im nije stalo do zvijezdica)..licemjerni..

 

   friendlyOsmijeh

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 10:57 (seneka).
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

Dosadni ste s tim zvjezdicama, pa evo po zadnji puta nekoliko objašnjenja:

 

  1. Nitko ne uklanja niti dodjeljuje zvjezdice. Stvar ide automatski. Sukladno tome, nema vas tko što obavještavati o uklonjenoj ili dobivenoj zvjezdici.
  2. Formula za zvjezdice je tajna zato da ne bi bilo naštimavanja.
  3. Formula se povremeno mijenja. Zadržavamo pravo to učiniti kada i kako smatramo potrebnim.
  4. Vaš rang ovisi o rangovima drugih. Ako je najbolji na forumu (izuzevši moderatore) dobio dodatne bodove (nekome pomogao, recimo), onda se granica za broj zvjezdica pomiče. Kao u školi - ako je maksimalan broj bodova 100, onda za dvojku treba 50 bodova. Ako je maksimalan broj bodova porastao na 110, onda za dvojku treba 55, i ako ste imali cijelo vrijeme 52 boda, onda ste dobili ocjenu (zvjezdicu) manje, iako niste ništa napravili.
  5. Svi novoregistrirani korisnici dobiju pola zvjezdice na poklon za dobrodošlicu.
  6. Zvjezdice se rekalkuliraju u prosjeku jednom u 24 sata, iako to nije pravilo. Dakle, sve što napravite neće odmah isti tren utjecati na broj zvjezdica. Sukladno tome spamer ne može odmah izgubiti zvjezdicu.
  7. Ako još netko otvori novu temu u stilu "zašto sam izgubio zvjezdicu" dobit će crveni karton pa ćemo vidjeti koliko će ga to zvjezdica koštati. Takvih tema već ima valjda deset, i isto toliko ih je previše.
Domagoj
 
8 4 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

Ne vidim zašto su te zvjezdice nekome bitne,niti čemu služe.Pozdrav svima zadovoljnima ionima koji nisu zadovoljni!

pozdrav iz Slavonije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

moj prijatelj rider tako mu je tu nick neaktivan je vec 12 mjeseci i bas pogledam jucer njegov profil covjek ima 2 zvijzdice sa 60 poruka.To je cisti dokaz da FORMULA nevalja kruha.

 

evo i linka http://www.bug.hr/forum/user/rider/3491.aspx

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 12:37 (UBIZEC cORPORATION).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
Domagoj kaže...

Dosadni ste s tim zvjezdicama, pa evo po zadnji puta nekoliko objašnjenja:

 

...

 

Vaš rang ovisi o rangovima drugih. Ako je najbolji na forumu (izuzevši moderatore) dobio dodatne bodove (nekome pomogao, recimo), onda se granica za broj zvjezdica pomiče. Kao u školi - ako je maksimalan broj bodova 100, onda za dvojku treba 50 bodova. Ako je maksimalan broj bodova porastao na 110, onda za dvojku treba 55, i ako ste imali cijelo vrijeme 52 boda, onda ste dobili ocjenu (zvjezdicu) manje, iako niste ništa napravili.

 

...

    Hvala na iscrpnom odgovoru, ali mene nešto zanima. Prema listi najboljih autora ja dijelim 2. mjesto s Hyperionom i svejedno se meni ovo dogodilo. Pošto 1. (benko) ima maksimalni broj zvjezdica kako ja mogu ovisiti o njemu?

     

    Ili to ide na princip da i onaj koji ima maksimalini broj zvjezdica (5) svjejedno svojim pomaganjem opet može dizati letvicu za ostale?

    Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
    15 godina
    neaktivan
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Meni ova stvar nije jasna. Najmejučer ujutro sam imao 3.5 zvjezdice i idem vidjeti najbolje autore i vidim da Bellatrix ima 3 (dugo nije aktivan bio/još nije pa sam mislio da je izgubio tako svoje 3.5 zvjezdice). Navačer izgubim tih pola zvjezdice i opet idem u najbolje autore i vidim da Bellatrix ima opet 3.5 zvjezdice.

    http://fotoforum.forumotion.net/
    Moj PC  
    1 0 hvala 1
    15 godina
    neaktivan
    offline
    RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
    UBIZEC cORPORATION kaže...

    moj prijatelj rider tako mu je tu nick neaktivan je vec 12 mjeseci i bas pogledam jucer njegov profil covjek ima 2 zvijzdice sa 60 poruka.To je cisti dokaz da FORMULA nevalja kruha.

     

    evo i linka http://www.bug.hr/forum/user/rider/3491.aspx

    tako imam i ja frenda sa 200 poruka na forumu koji nekad zna pomoc drugima ali uglavnom otvara teme zbog sebe i jos usto ima 200 poruka a ja imam skoro 800 i ima 2 zvjezdice ko ja...pa di je tu logika

    VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
    16 godina
    neaktivan
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Jao jeste vi ljudi OLOVO!

    Ljudi vam pokuasvaju cijelo vrijeme reci da je to napravljeno tako da se ne brine o zvijezdicama i uopce ne razmislja !

    Gori ste od kakve djece

    "Joj vidi vidi imam 2 zvijezde YUPIIII"

    "Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
     
    6 5 hvala 1
    14 godina
    neaktivan
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Ja mislim da zvijezdice uopste nisu vazne meni je svejedno dali imam 0 ili 5 uopste se nista nemjenja kada dobijes zvijezdicu i kada je izgubis i drugim korisnicima je vjerojatno svejedno koliko imate zvjezdica  glavno im je da znate sto radite te da im pomognete.

    mp14
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    15 godina
    neaktivan
    offline
    RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    pa nisu vazne ali stvar je PRINCIPA neka za sve vrijede ista pravila a ne neko neaktivan ima isto zvejzdica ko i onaj kaj je svaki dan online i bar pokušava pomoči a i znamo onaj koji radi taji i griješi.

    http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
    Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 19:32 (UBIZEC cORPORATION).
    16 godina
    neaktivan
    offline
    RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
    UBIZEC cORPORATION kaže...
    pa nisu vazne ali stvar je PRINCIPA neka za sve vrijede ista pravila a ne neko neaktivan ima isto zvejzdica ko i onaj kaj je svaki dan online i bra pokušava pomoči a i znamo onaj koji radi taji i griješi.

    Nije to stvar principa...OVO JE NJIHOV FORUM I IMAJU PRAVO RADIT STA HOCE!

    Stvar je u tome sto ti hoces da se pokazes kao neki autoritet
    "JA imam vise zvijezdica ja sam pametniji"

    "Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
    16 godina
    offline
    RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
    kako bi ja vama sto pitate za zvezdice opalio jedan ban na jedno 10godina il vise.....tako ste neverovatni i dosadni da je to nemoguce postalo ....vi ste na ovom forumu samo zbog zvezdica? ako jeste pravac offline pa crtkaj te zvezdice po papiru ...
    K'eni pa te vat' ;)
    15 godina
    neaktivan
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    ni mene nije briga i ne zamaram se s time koliko zvjezdica imam i jesam li izgubio ijednu ili dobio ali malo mi je zbunjujuce kako je kolega UBIZEC cORPORATION rekao da je netko neaktivan 12 mjeseci a ima 2-3 zvjezdice, a netko tko je SVAKI dan online (u ovom slucaju ja) ima 0 zvjezdica. eto to mi je cudno Iznenađen

    zasto su smajlici zuti? Hmm...
    Moj PC  
    1 0 hvala 1
    14 godina
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Nekima su ocito bitne zvijezdice radi respekta i autoriteta a nekima nisu.Eo primjer,ima pojedinaca na forumu koji gledaju korisnike po zvijzdicama .Naprimjer vide nekog koji ima pola zvijezdice i odmah nije neki respekt prema njemu.Isto tako na nekim forumima imaju oni brojaci poruka kod avatra pa ljudi vide nekog sa porukama manje od 500 i odmah misle da je to neki balavac koji nema pojma i odmah ga pocne vrijedat ili slicno.

     

    Ovo uopce nije bitno,pola zvijezde,puna ili ne to nije bitno.

    Bitno da nesto naucis od nekog i da neko od tebe nauci i da ljudima pomognes i to je t.

     

    Pozdrav

    Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
    Moj PC  
    8 0 hvala 1
    16 godina
    neaktivan
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Samim tim što pojedinci koji imaju puno postova nemaju ni jednu zvijezdicu znači da sistem vrednovanja radi.

     

    Karma is a funny thing.
    Moj PC  
    1 0 hvala 1
    16 godina
    neaktivan
    offline
    RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
    Fake_Alert kaže...

    Nekima su ocito bitne zvijezdice radi respekta i autoriteta a nekima nisu.Eo primjer,ima pojedinaca na forumu koji gledaju korisnike po zvijzdicama .Naprimjer vide nekog koji ima pola zvijezdice i odmah nije neki respekt prema njemu.Isto tako na nekim forumima imaju oni brojaci poruka kod avatra pa ljudi vide nekog sa porukama manje od 500 i odmah misle da je to neki balavac koji nema pojma i odmah ga pocne vrijedat ili slicno.

     

    Ovo uopce nije bitno,pola zvijezde,puna ili ne to nije bitno.

    Bitno da nesto naucis od nekog i da neko od tebe nauci i da ljudima pomognes i to je t.

     

    Pozdrav

    Jest,ja vrijeđam ljude neovisno o tome koliko zvjezdnica imaju nego kako su im glupe izjave Belji se

    "Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
    15 godina
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Zvijezdice su bezveze. Meni su bili zakon oni opisni statusi poput larva, biljna uš, bubamara ....

    Trebali bi te zvijezdice zamijenit nekim žoharima, ovak se osječam ko da sam na nekom fashion forumu di svi pišu hvalospjeve RedCarpetu. Bljak

    ***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate A
    Moj PC  
    4 0 hvala 0
    16 godina
    offline
    RE: Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?
    GeForce kaže...
    UBIZEC cORPORATION kaže...

    moj prijatelj rider tako mu je tu nick neaktivan je vec 12 mjeseci i bas pogledam jucer njegov profil covjek ima 2 zvijzdice sa 60 poruka.To je cisti dokaz da FORMULA nevalja kruha.

     

    evo i linka http://www.bug.hr/forum/user/rider/3491.aspx

    tako imam i ja frenda sa 200 poruka na forumu koji nekad zna pomoc drugima ali uglavnom otvara teme zbog sebe i jos usto ima 200 poruka a ja imam skoro 800 i ima 2 zvjezdice ko ja...pa di je tu logika

    Logika je u tome da ja sa 220 poruka imam 2 i pol a ti sa preko 800 2 :D

    Ivo. Govori ti Big Brother. To nije dovoljno dobar razlog.
    16 godina
    neaktivan
    offline
    Isti dan dobijem pola zvijezdice i izgubim ju?

    Ljudit pustite zvijzdice , nekužin šta van to znači u životu pomagajte jedni drugima na forumima drže te se pravila i zvizde če doč Namigiva

    Moj PC  
    2 0 hvala 1
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice