Konfiguracije

poruka: 3
|
čitano: 1.063
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracije

Ovako... ovo je stvarno jedan od boljih foruma na kojima provodim dosta vremena, ali mi idu na živce silni topici o konfiguracijam do određene cifre u kunama! Mislim da bi bilo vrijeme da se šalju warninzi ljudima koji takve topice otvaraju. Zar nije jednostavnije napraviti jedan sticky topic i tamo nek ekipa vidi što se isplati ili ne ili da jednostavno pita?! Ovako se otvara stotinu istih topica, bez da ljudi koriste opciju "search" i sl...

Mislim da nisam jedini kojemu to smeta!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Konfiguracije

Kako bi ti? Staviti sticky teme:

 

- konfiguracija do 4.000 kn

- konfiguracija do 5.000 kn

- konfiguracija do 6.000 kn

...

...

 

I tako dalje?

 

Ali nije samo cijena u igri, nekada netko hoće za specifičnu namjenu, pa onda netko hoće da je sve od jednog dobavljača, pa onda netko je dobio ponudu od nekog trgovca i hoće komentar na baš tu konfiguraciju...

 

Ako bi se sve to slilo u tih desetak sticky tema, onda bi one vremenom nabujale do nečitljivosti...

 

Baš zato što su te teme strašno česte samo i napravili podforum "Slaganje PC konfiguracije" da bi se sve našle na jednom mjestu.

15 godina
protjeran
offline
RE: Konfiguracije
Miro kaže...

Kako bi ti? Staviti sticky teme:

 

- konfiguracija do 4.000 kn

- konfiguracija do 5.000 kn

- konfiguracija do 6.000 kn

...

...

 

I tako dalje?

 

Ali nije samo cijena u igri, nekada netko hoće za specifičnu namjenu, pa onda netko hoće da je sve od jednog dobavljača, pa onda netko je dobio ponudu od nekog trgovca i hoće komentar na baš tu konfiguraciju...

 

Ako bi se sve to slilo u tih desetak sticky tema, onda bi one vremenom nabujale do nečitljivosti...

 

Baš zato što su te teme strašno česte samo i napravili podforum "Slaganje PC konfiguracije" da bi se sve našle na jednom mjestu.

 I nemojmo zaboraviti jos da dolaze svakim danom novi proizvodi i cijene se mijenjaju Namigiva
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice