Konkretni problem, stara tema?

poruka: 5
|
čitano: 1.523
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Konkretni problem, stara tema?

Isprike ako ovo već negdje postoji, ali tražeći na brzinu nisam našao.

 

Postoji li mogućnost označavanja "konkretan problem za koji tražim rješenje" ako se objavljuje tekst u već postojećoj temi (koju je otvorio netko drugi)?

 

Ako ne, mislim da bi bila praktična: kad imaš neki problem blizak temi koja već postoji, mogao bi ukazati na nju a ne bi zagušivao forum novom presličnom temom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Konkretni problem, stara tema?

Misliš kao neki 'post it' kojim bi mogao označiti da vezano na aktualnu temu imaš neki problem, pa da ti ljudi preko te oznake mogu reply-at?


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
moderator
offline
RE: Konkretni problem, stara tema?
Bert kaže...

Postoji li mogućnost označavanja "konkretan problem za koji tražim rješenje" ako se objavljuje tekst u već postojećoj temi (koju je otvorio netko drugi)?

 

Ne postoji ta mogućnost, no hvala na ideji. Iako, ovako na prvi pogled, čini mi se da bi to dodatno zakompliciralo stvari - u istoj bi temi bilo više problema i više rješenja, pa kako znati koje je rješenje čega? Naravno, i to bi se dalo povezati, no zvuči komplicirano... Ljudi ionako i ovu mogućnost traženja konkretnog rješenja slabo koriste.

Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Konkretni problem, stara tema?
Bert kaže...

Isprike ako ovo već negdje postoji, ali tražeći na brzinu nisam našao.

 

Postoji li mogućnost označavanja "konkretan problem za koji tražim rješenje" ako se objavljuje tekst u već postojećoj temi (koju je otvorio netko drugi)?

 

Ako ne, mislim da bi bila praktična: kad imaš neki problem blizak temi koja već postoji, mogao bi ukazati na nju a ne bi zagušivao forum novom presličnom temom.

 Ne postoji ta mogućnost, a mislim da je i ne bismo trebali imati. Na taj način bi pojedine teme bujale, imale destke ekrana i kako bi se onda u tome snalazili oni koji baš tu temu nisu pratili od početka?

Već sada ima tema u kojima moderatori ne opominju zbog skretanja s teme (primjer), odnosno barem za sada nisu reagirali :), ali u ovom slučaju i ima logike pustiti da se rasprava dalje razvija... No, već sada se može naslutiti kako bi mogla biti teško čitljiva kroz nekoliko dana ili tjedana, ako se sve bude razvijalo kao i do sada.

Mislim da je jedino rješenje - definirati temu jasnim i preciznim naslovom (eventualno nakon što se problem razjasni - zatražiti zaključavanje, kako se ne bi širila u nekom drugom smjeru i omgućilo pokretanje nekom drugom neke slične).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konkretni problem, stara tema?
Domagoj kaže...
Ljudi ionako i ovu mogućnost traženja konkretnog rješenja slabo koriste.

 
To me čudi, čini mi se kao jako dobra stvar.
A kad bolje razmislim mogućnost dodatnih "traženja konkretnih rješenja" u istoj temi mogla bi stvarno stvoriti veći kaos nego otvaranje nove teme.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice