Kupi-prodaj forum

poruka: 111
|
čitano: 19.841
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj podforum

Pozdrav.

 

Kako to da nema dijela foruma gdje bi se trgovalo

sa rabljenom informatičkom opremom, tipa grafičke kartice, miševi i sl.?

 

Ili ga ne mogu pronaći?

 

Hvala!

Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kupi-prodaj forum

imaš male bug oglase...

 

nije to to...al ima

 

makar bi bilo bolje da ima poforum ko na pcekspertu

 

ajmo glasanjem to izborit :D

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kupi-prodaj forum

Definitivno bi podforum bio bolji.

Oglasi su malo posjećeni, šturi i nezanimljivi. Teško je tamo nešto kupiti i prodati kako treba.
Jednostavno su prešturo izvedeni.

 

Ali koliko se sjećam već je bilo sličnih prijedloga i Bugovci se nedaju nagovorit.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 10:04 (Danny_HR).
16 godina
offline
Kupi-prodaj forum

I ja sam definitivno za podforum za tvrgovinu.

Imaju ga i mnogi manji forumi i funkcionira vrlo dobro.

Ono na glavnoj stranici "niko" ne gleda...

 

Otvoriti ga u posebnom podforumu, na neki najbolji način, svi skupa, dobro paziti na moguće čitere (varalice i lažljivce)  i staviti oštra pravila kod recimo, komentiranja cijena.

To je nekaj nagore u poslovanju - da mi neko komentira zadanu cijenu - u javnosti.

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

Evo pošto sam dao prijedlog mogu malo i razraditi misao.

 

Dakle trgovanje rabljenom opremom, npr. netko tko je kupio

novu grafičku karticu ili se zasitio miša te kupio novoga želi probati prodati

staru grafičku ili miš.

 

Oko poštarine i plaćanja se najlakše dogovoriti, koliko vidim

najveći problem bi bio pouzdanost opreme i sustav reklamacije.

U tu svrhu postojao bi sustav ocijenjivanja prodavatelja i kupaca, po uzoru na druge forume,

da se zna tko je pouzdan a tko nije, ako netko skupi npr. 3 minusa više ne smije prodavati robu.

 

Samo prijedlog, kako je govorio moj profesor na faksu - APP - ako prođe prođe Cool

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

Evo ja sam tek sad saznao od doxy-a za male Bug oglase, bilo bi dobro napraviti tako nešto na forumu jer bi bilo puno aktivnije.

 

charcharodon - dao ti je TD zato jer si tu naveo šta ćeš prodavat, pa strpi se da se otvori podforum. :D

 

EDIT: scorpion667 i DrNasty su online, valjda će netko naletiti na ovaj prijedlog.

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 11:49 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kupi-prodaj forum

ajde stisnut modove da nam otvore tak nekaj

 

(moram nekaj prodati :D :D )

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

A ovo nije tema za razmjenu?  Tek je skupljanje glasova za otvaranje teme,cudi me da se davno prije nije otvorila takva tema.

Uglavnom ja sam vam rekao sta bi ja mjenjao a siguran sam da ima dosta ljudi koje se zele se rijesiti nekih stvari,stvarno bi bila pozeljna jedna ovakva temaCool

When you are halfway up,you are always halfway down
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupi-prodaj forum

Odi na pcexpert il slicne stranice i kupi il prodaj stogod te volja!!!

16 godina
offline
RE: Kupi-prodaj forum
Fićo_CoD 5 kaže...

 

EDIT: scorpion667 i DrNasty su online, valjda će netko naletiti na ovaj prijedlog.

Forum pripada bugu, na bugovcima je da odluče da li će uvoditi nešto takvo na forum ili ne.

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
14 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

E pa a zato nam trebaju modovi koi ce to predloziti ekipi iz bugaCool

 

Btw ja ne smijem postati znaci da prodajem nesta ako nije dozvoljeno od strane buga.Onda cu obrisati post sryCool

When you are halfway up,you are always halfway down
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 11:57 (carcharodon).
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Kupi-prodaj forum

Već smo prožvakali to nekoliko puta - nema planova za prebacivanjem malih oglasa u formu foruma. Ako želite nešto prodati, koristite male oglase. Iz osobnog iskustva mogu reći da odlično funkcioniraju, već sam par puta tamo nešto prodao.

Domagoj
 
1 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kupi-prodaj forum
Domagoj kaže...

Već smo prožvakali to nekoliko puta - nema planova za prebacivanjem malih oglasa u formu foruma. Ako želite nešto prodati, koristite male oglase. Iz osobnog iskustva mogu reći da odlično funkcioniraju, već sam par puta tamo nešto prodao.

iskreno

mali oglasi su teška pljuga

slaba posjećenost, nezainteresiranost...

najzanimljivije povrh svega

jako malo ljudi stavlja oglase tamo upravo iz razlgoa koje sam naveo, jer znaju da će teško nekja prodat/kupit tamo

 

uvođenjem takvog podforuma stvari po tom pitanju bi se poboljšale...dost ljudi bi počelo češće dolazit i klikat vam po forumu da to stavite...

pa koliko samo ljudi se regalo na pcekspert samo radi toga...

 

po meni je glupo ne uvest to...ne vidim zašto bi vas to bolilo i kako oštetilo...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

@ Domagoj

 

Da, ali recimo napravim temu s nazivom "Prodajem Samsung LCD" i tema bude u aktivnim temama i forumaši vide taj oglas (a ne da svaki dan idemo pod male oglase), tj. brže ćemo naći kupca kad je oglas na forumu. A kladim se da pola ljudi na forumu ne zna za male oglase, pa prema tome bilo bi dobro nešto tako otvoriti.

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 12:22 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupi-prodaj forum

Potpuno se slažem s doxyem oko ovog.

Već 2 put sam stavil nekaj u male oglase i ni jedan odgovor.

Osim toga, izgledaju loše, ne može se fino kontaktirati (mislim na pp i to) osobu koja prodaje niti se ne zna dal je možda neko poznat, recimo s foruma.

Od cjeline BOL-a, 98% vremena provodim na forumu, tu i tam idem na portal i to gotovo isključivo s foruma kroz komentari vijesti.

Ne znam, forum je naravno vaš ali mislim da bi naveliko pomogao jedan takav podforum.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kupi-prodaj forum

Slažem se sa gospodinom Domagojem. Mali oglasi služe za to.

 

Ako stavite podforum oglasi, u vrlo kratkom vremenu će aktivne teme biti samo oglasi. I nemojte sumnjati da neće, jer neće samo bugovci prodavati nego masa drugih koji će se registrirati samo zbog prodaje.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
2 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

Da ja recimo nisam ni znao za ove male oglase do sad,al super je ideja ali ako je istina sto kazu mala posjeta onda nema smisla to,ovako bi se puno prije prodalo znam iz iskustva sa drugih foruma di se na taj nacin razmjenjuje.I da stvarno nista ne gubite otvaranjem takve teme.

When you are halfway up,you are always halfway down
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupi-prodaj forum
Buffer Overflow kaže...

 

 

Ako stavite podforum oglasi, u vrlo kratkom vremenu će aktivne teme biti samo oglasi.

Zbog ovog bi se moglo u desnom stupcu gdje su "Aktivne teme" napraviti isto "Oglasi" gdje bi najaktivniji oglasi bili prikazani. Kao što je bilo s "Neriješenim problemima" (ili tako nešto) ali su maknuli.

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
16 godina
offline
Kupi-prodaj forum

U tom slucaju podforum kupi-prodaj bi trebalo izuzeti iz aktivnih tema i stvar rijesena. Bojim se samo jedne stvari (mozda bi bila zabranjena) a to je kada bi netko nesto prodavao da mu netko uleti i kaze da to ne vrijedi toliko, onda bi svi vidjeli i stvar je u banani. Ovako bolje preko malih oglasa, lakse nadjem budalu :))

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupi-prodaj forum
ukay1000 kaže...

U tom slucaju podforum kupi-prodaj bi trebalo izuzeti iz aktivnih tema i stvar rijesena. Bojim se samo jedne stvari (mozda bi bila zabranjena) a to je kada bi netko nesto prodavao da mu netko uleti i kaze da to ne vrijedi toliko, onda bi svi vidjeli i stvar je u banani. Ovako bolje preko malih oglasa, lakse nadjem budalu :))

To sto ti zelis prevariti nekog ne znaci da smo svi takvi,znas ima i onih postenih jos uvjek hvala "necemu"Cool

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

To sto ce netko moci nekome uletiti je velika prednost u odnosu na male oglase upravo zato sto te nitko nece moci zavaljati. Bilo bi odlicno kada bi kupi - prodaj bio u formi foruma, s time da se izuzme od aktivnih tema. I staviti neku kontrolu - tipa uvjet za postanje u temu bi bio da si registriran mjesec dana i da nemas manje od 20 poruka.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kupi-prodaj forum
doxy kaže...

pa koliko samo ljudi se regalo na pcekspert samo radi toga...

Evo ja sam jedan od tih. :)

 

Stavljao sam na BUG i na PCExpert i uvijek sam prodao na PCE. A da ne velim da je ono puno manji forum.
Mislim da to govori dovoljno.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 12:52 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

Mogli bi nešto ovakvo uvesti:

 

A ima već nekoliko tema o oglašavanju... a pola ih je otišlo pod ključ Mršti se

Aktivni oglasi Aktivni oglasi
Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 13:04 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Kupi-prodaj forum

onda ak ne želite to uvest

barem male oglase povećajte

lol

 

dolje desno u ćošku su...još moraš skrolat da bi ih vidio...kladim se da pola aktivnih forumaša ni ne zna kaj ima dolje...

ja ga pogledam jednom u 10 dana..

 

šanse za prodaju i kupnju bi se utrostručile...

ne vidim nikaj pogubno za BUG redakciju

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupi-prodaj forum
doxy kaže...

 

 

dolje desno u ćošku su...još moraš skrolat da bi ih vidio...kladim se da pola aktivnih forumaša ni ne zna kaj ima dolje...

ja ga pogledam jednom u 10 dana..

 

 

Ovo nisam skužio Neodlučan

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
16 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

nema potrebe za takvom temom mali oglasi su dosta radje neka ostane ovaj forum ovakav kakav je a ak baš neko nešto i oče prodati ili kupiti onda ce to napraviti na pcekspertu.

naravno to je moje mišljenje!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupi-prodaj forum
moTo kaže...

nema potrebe za takvom temom mali oglasi su dosta radje neka ostane ovaj forum ovakav kakav je a ak baš neko nešto i oče prodati ili kupiti onda ce to napraviti na pcekspertu.

naravno to je moje mišljenje!

Zašto ćemo tamo ići kad bi mogli i ovdje, prodaja bi se kao što je rekao doxy utrostručila, a i podigla bi se popularnost foruma...

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
16 godina
offline
Kupi-prodaj forum

Po meni bi takodjer bilo bolje da postoji podforum za to ili oglasi + podforum.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupi-prodaj forum
Psiho246 kaže...

Po meni bi takodjer bilo bolje da postoji podforum za to ili oglasi + podforum.

E to! Ali oglase po meni ne bi trebalo prikazivati u "aktivnim temama" jer bi bilo vise od pola oglasi medu njima! Ali siguran sam da bi nas puno visilo u podforumu  za kupi-prodaj! Ali jedno je nesto misliti drugo realizirati...

15 godina
neaktivan
offline
Kupi-prodaj forum

Vidim da nitko nije uočio moj post jer opet ponavljate da je bolje da se ne pojavljuje u aktivnim temama, pa evo:

 

Mogli bi nešto ovakvo uvesti (vidi sliku):

 

EDIT: Vidim da ima već nekoliko tema o oglašavanju... a pola ih je otišlo pod ključ...

 

Aktivni oglasi Aktivni oglasi
Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 13:19 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
11 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice