E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

poruka: 10
|
čitano: 3.582
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

Naslov sve govori; mislim da bi bilo vrlo korisno.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
9 0 hvala 3
15 godina
offline
RE: E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

iako ta opcije već postoji, u postavkama profila se označi "omogući slanje privatnih poruka na e-mail drugi korisnici će moći slati privatne poruke na moju e-mail adresu", ali vrijedi samo kad onaj koji šalje privatnu poruku prije samog slanja stavi kvačicu na "pošalji kopiju poruke na e-mail (primatelj će vidjeti vašu e-mail adresu)"

 

što znači da bi trebalo da mi sami odaberemo da li da nam stiže na mail ili ne, da mi sami u postavkama profila označimo ili odznačimo tu opciju, tj. treba izbacit onu kvačicu kod pošiljatelja

Atomska bubamara
14 godina
protjeran
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

Da ovo podržavam, jer nekada nedođem na bug a budem na e-mail-u. E-mail redovito pregledajem. Podržavam svakako ;)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

Morate češće dolaziti na Forum :-)

 

Hvala na ideji - razmišljali smo o tome, vidjet ćemo.

Domagoj
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke
ovo sam vec htio predlozit,bravo autoru...
vrlo korisno i trebalo bi omogucit da user u profilu moze odabrat "obavjesti me mejlom za primljeni pp" tipa tako nesto..
brijem brij, pijem pivu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke
Super ideja,podržavam.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

Meni se to ne čini baš jako, jako potrebnim, jer:

 

- pošiljatelj pp može oduvijek automatski istu tu poruku slati na mail, ako je važna;

 

- postoji odličan dodatak za FF (osobno baš to koristim) koja vam pokazuje da li imate privatnih poruka na čekanju (i ne samo to).

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke
Miro kaže...

Meni se to ne čini baš jako, jako potrebnim, jer:

 

- pošiljatelj pp može oduvijek automatski istu tu poruku slati na mail, ako je važna;

 

- postoji odličan dodatak za FF (osobno baš to koristim) koja vam pokazuje da li imate privatnih poruka na čekanju (i ne samo to).

istina, al neko neklikne onu kucicu, a mi bi bas htjeli znat dal smo dobili pp da ne refresamo forum stalno a koristimo google chrome Cool

brijem brij, pijem pivu
13 godina
neaktivan
offline
E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke

Nekome bi dobro doslo, samo da ima opcija da to ugasis, to mi je tako iritantno :P

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: E-mail obavijest o prispijeću privatne poruke
Miro kaže...

Meni se to ne čini baš jako, jako potrebnim, jer:

 

- pošiljatelj pp može oduvijek automatski istu tu poruku slati na mail, ako je važna;

 

- postoji odličan dodatak za FF (osobno baš to koristim) koja vam pokazuje da li imate privatnih poruka na čekanju (i ne samo to).

 

Mislim da je bolje da primatelj odlučuje što će dobivati, od pošiljatelja. U najmanju ruku je to nepouzdano.

 

Što se tiče dodatka, osobno kad imam pristup Firefoxu, onda imam i pristup forumu. Primanje na mail je korisnije jer mailove mogu i npr. sa mobitela pregledavati (imam vrlo ograničen promet, osim toga, nije baš elegantno učitavati cijeli forum na mobitelu samo kako bih provjerio poruke).

 

Slažem se da nije jako, jako potrebno; ali mislim da bi bilo dovoljno korisno da se implementira.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice