Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 4.236
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Mala sugestija svi Forumašima.

Pozrav svima. Ova sugestija ili kao tema moždapostoji  ili ne  postoji na Forumu. Zato se ispričavam svima koga će možda ovo na bilo koji način  "pogoditi".   Novi sam na Forum  -u.  U prvo vriijeme samo sam čitao i možda dodijelio pokoje Hvala ili Prst gore. No nije mi jasno, a to je jedno.  Kako nam je svima omogućeno da se predstavimo , a što je još za mene važnije da predstavimo svoju konfiguraciju, zašto to ne činimo?. Jer uz bezbroj problema na kojima Forumaši  postavljaju pitanja, jedno se izdvaja, a glasi: Kakav OS koristite?. Znači netko ima  problem, a za koji  smo spremni pomoći., a ako ne znamo OS  i ostalo koji dotična osoba krije ( ne znam zašto? ) ,  postavljamo u većini pitanje : Koji OS koristiš.?  Za mene bi bilo dobro da sve osobe koje se prijavljuju ili su već prijavljene obvezno daju svoju postojeću konfiguraciju računala, a a to je :OS, procesor, matična ploča, RAM-i, grafička, internet veza i instalirani zaštitni programi. Kada bih ove podatke vidio na My PC bilo bi, ne kažem lakše, ali jednostavnije na neke stvari lakše i jednostavnije odgovorit bez  suvišnih podpitanja. Jasno da bi mogućnost mijenjanja i ažuriranja svojih, a time i mijenjanja svojih osobnih postavki ostala dozvoljena na Forumu, ovisno o svakom "Forumašu " . Sorry ako ovo već postoji negdje na Forumu i poruka u tom slučaju administratorima da obrišu ili zaključaju ovu temu.  l

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 18:58 (BlackFoot).
 
17 2 hvala 0
16 godina
offline
Mala sugestija svi Forumašima.

Pa vidim da si vec ispunio nesto pod "moj PC".

U cemu je problem?

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Mala sugestija svi Forumašima.

Koliko sam ja shvatio on želi da svi na forumu ispune taj dio u svojem profilu... Ispravi me ako sam u krivu...

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.
Psiho246 kaže...

Pa vidim da si vec ispunio nesto pod "moj PC".

U cemu je problem?

 Ma nisi problem Ti, ni "kolega"  koji je posta ispod tebe. Ja sam samo mislio da je dobro da svi koji smo na " Forumu " imamo ispunjen taj dio. Jer želimo recimo forumašu pomoći, a on ti postavi pitanje s problemom i ne navede ili pod njegovim  MY PS ne vidiš ništa .. Znači moram ga prvo pitati barem za OS njegovog računala. Vjerujte mi ako dobro pogledate teme koje su aktivne ili su zastarjele i ljudi koji su tada tražili pomoć ili savjet da u se u dobrom slučaju ne podudaraju, a to je neko je otvorio temu recimo s problemima Windowsa XP, a prijavljen je da koristi VIstu. AKo mi se takav čovjek javi, a da nije naveo točno što koristi,  ja reagiram na ono što mu stoji pod My PC. Ma ustvari kada vidim ovakve nejasnoće moram prvo postaviti dodatno podpitanje o njegovom OS. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 17:24 (BlackFoot).
14 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija svi Forumašima.

evo, ja sam to upravo napravio Osmijeh

 
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Mala sugestija svi Forumašima.

Ideja je teška za provesti, ali je dobra i znatno bi olakšala pomoć ukoliko je nekom potrebna. Ne treba se gubiti vrijeme na prikupljanje osnovnih informacija...

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Mala sugestija svi Forumašima.

Mislim da je glupo nekoga prisiliti da ispuni "Moj PC"...

Tko je tu duže, tko sudjeluje i tko je aktivan navjerojatnije ima ispunjen Moj PC...

Ne vidim baš problem..Ak nekog pitaš za konfu napomeni mu da si upuduče ispuni Moj PC i zdravo..

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.

Zašto bih uopće morao popuniti svoj "Moj PC" ako ne tražim pomoć, bar ju do sada nisam ni jednom tražio vezano uz hardver?

 

Jednostavno mi se ne da i ne vidim svrhu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.
Kristyans kaže...

Zašto bih uopće morao popuniti svoj "Moj PC" ako ne tražim pomoć, bar ju do sada nisam ni jednom tražio vezano uz hardver?

 

Jednostavno mi se ne da i ne vidim svrhu.

Bez uvrede, no dok si napisao ovaj post mogao si popuniti "Moj PC", no kao što si rekao, nije obvezno, stoga je izbor tvoj.

No one gets left behind.
15 godina
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.
thuglife kaže...
Kristyans kaže...

Zašto bih uopće morao popuniti svoj "Moj PC" ako ne tražim pomoć, bar ju do sada nisam ni jednom tražio vezano uz hardver?

 

Jednostavno mi se ne da i ne vidim svrhu.

Bez uvrede, no dok si napisao ovaj post mogao si popuniti "Moj PC", no kao što si rekao, nije obvezno, stoga je izbor tvoj.

U prvom postu je ideja vodilja da svi popunjavamo rubriku, ja se sa tim dijelom ne slažem.

 

Ovo da oni koji traže pomoć prvo popune tu rubriku što je stvarno par minuta stoji, premda dio forumaša ni ne zna baš sve detalje oko svog računala.

14 godina
protjeran
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.
Kristyans kaže...
thuglife kaže...
Kristyans kaže...

Zašto bih uopće morao popuniti svoj "Moj PC" ako ne tražim pomoć, bar ju do sada nisam ni jednom tražio vezano uz hardver?

 

Jednostavno mi se ne da i ne vidim svrhu.

Bez uvrede, no dok si napisao ovaj post mogao si popuniti "Moj PC", no kao što si rekao, nije obvezno, stoga je izbor tvoj.

U prvom postu je ideja vodilja da svi popunjavamo rubriku, ja se sa tim dijelom ne slažem.

 

Ovo da oni koji traže pomoć prvo popune tu rubriku što je stvarno par minuta stoji, premda dio forumaša ni ne zna baš sve detalje oko svog računala.

 Ma slažem se s tobom. Možda sam se krivo izjasnio, nisam ni sam mislio da to mora biti pod obvezno iako sam tako napisao. Evo posipam se pepelom. Ali stvarno bi bilo dobro, a i dalje stojim iza toga da oni koji trebaju pomoć ili savjet da u My PC barem upišu OS.

EDIT: Zahvaljujem se moderatorima ili kome već treba na preoblikovanju naslova ove teme.     

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 21:44 (BlackFoot).
15 godina
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

Mislim da bi svi trebali ispunit,ali na vama je izbor nitko vas neprisiljava.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.
BlackFoot kaže...

Pozrav svima. Ova sugestija ili kao tema moždapostoji  ili ne  postoji na Forumu. Zato se ispričavam svima koga će možda ovo na bilo koji način  "pogoditi".   Novi sam na Forum  -u.  U prvo vriijeme samo sam čitao i možda dodijelio pokoje Hvala ili Prst gore. No nije mi jasno, a to je jedno.  Kako nam je svima omogućeno da se predstavimo , a što je još za mene važnije da predstavimo svoju konfiguraciju, zašto to ne činimo?. Jer uz bezbroj problema na kojima Forumaši  postavljaju pitanja, jedno se izdvaja, a glasi: Kakav OS koristite?. Znači netko ima  problem, a za koji  smo spremni pomoći., a ako ne znamo OS  i ostalo koji dotična osoba krije ( ne znam zašto? ) ,  postavljamo u većini pitanje : Koji OS koristiš.?  Za mene bi bilo dobro da sve osobe koje se prijavljuju ili su već prijavljene obvezno daju svoju postojeću konfiguraciju računala, a a to je :OS, procesor, matična ploča, RAM-i, grafička, internet veza i instalirani zaštitni programi. Kada bih ove podatke vidio na My PC bilo bi, ne kažem lakše, ali jednostavnije na neke stvari lakše i jednostavnije odgovorit bez  suvišnih podpitanja. Jasno da bi mogućnost mijenjanja i ažuriranja svojih, a time i mijenjanja svojih osobnih postavki ostala dozvoljena na Forumu, ovisno o svakom "Forumašu " . Sorry ako ovo već postoji negdje na Forumu i poruka u tom slučaju administratorima da obrišu ili zaključaju ovu temu.  l

Slažem se s tim što hoćeš reći. Isto tako bi bilo dobro da se malo prida pozornost konstrukciji postova. Ne zanima me pravopis i gramatika, svatko pogriješi, ali brate ovakav blok teksta me u startu nekad odbije od teme hehe

14 godina
protjeran
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.
Badaboom kaže...
BlackFoot kaže...

Pozrav svima. Ova sugestija ili kao tema moždapostoji  ili ne  postoji na Forumu. Zato se ispričavam svima koga će možda ovo na bilo koji način  "pogoditi".   Novi sam na Forum  -u.  U prvo vriijeme samo sam čitao i možda dodijelio pokoje Hvala ili Prst gore. No nije mi jasno, a to je jedno.  Kako nam je svima omogućeno da se predstavimo , a što je još za mene važnije da predstavimo svoju konfiguraciju, zašto to ne činimo?. Jer uz bezbroj problema na kojima Forumaši  postavljaju pitanja, jedno se izdvaja, a glasi: Kakav OS koristite?. Znači netko ima  problem, a za koji  smo spremni pomoći., a ako ne znamo OS  i ostalo koji dotična osoba krije ( ne znam zašto? ) ,  postavljamo u većini pitanje : Koji OS koristiš.?  Za mene bi bilo dobro da sve osobe koje se prijavljuju ili su već prijavljene obvezno daju svoju postojeću konfiguraciju računala, a a to je :OS, procesor, matična ploča, RAM-i, grafička, internet veza i instalirani zaštitni programi. Kada bih ove podatke vidio na My PC bilo bi, ne kažem lakše, ali jednostavnije na neke stvari lakše i jednostavnije odgovorit bez  suvišnih podpitanja. Jasno da bi mogućnost mijenjanja i ažuriranja svojih, a time i mijenjanja svojih osobnih postavki ostala dozvoljena na Forumu, ovisno o svakom "Forumašu " . Sorry ako ovo već postoji negdje na Forumu i poruka u tom slučaju administratorima da obrišu ili zaključaju ovu temu.  l

Slažem se s tim što hoćeš reći. Isto tako bi bilo dobro da se malo prida pozornost konstrukciji postova. Ne zanima me pravopis i gramatika, svatko pogriješi, ali brate ovakav blok teksta me u startu nekad odbije od teme hehe

 Slažem se s Tobom i zahvaljujem na korisnoj sugestiji, kako meni, tako i svima drugima koji ovo pročitaju. Sada, kada pročitam tekst teme, pomalo me i sram, ne zbog sadržaja, već zbog kako kažeš forme, pravopisa i gramatike. Još jednom hvala.

14 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

ja sam ispunio "moj pc" jer ako već postoji ta opcija na forumu zašto je ne bi koristio

 

a i u slučaju kad otvaram novu temu i tražim pomoć ne mora me svatko od njih pitati koju grafu imaš,kakav ti je procesor.....

 

a i preko toga netko drugi tko ima neku istu komponentu može tražiti savjet,usporedbu ili rješenje problema ako postoji

 

uglavnom,daje mnogo a vremena uzima jako malo

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

cini mi se dobar prijedlog, pa ko želi nek ispuni, ja jesam Cool

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2010 14:34 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

Trebalo bi...Da ne moramo pisati "Koja ti je konfa?"

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

mene je sram, ispuniti ću kada kupim novu pilu :)))

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC
the economist kaže...

mene je sram, ispuniti ću kada kupim novu pilu :)))

I ja zato nisam imao jedno vrijeme popunjeno...ali da iskoristim sve mogućnosti foruma sam popunio Belji se

Ako double postam znači da pišem s moba...
14 godina
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

Evo, sad je i moja ostarjela konfiguracija javna Sramim se

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

Čak je i sama tema potakla neke na popunjavanje tog dijela profila...

Ja nemam potpis!?
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2010 23:51 (kingmedo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

3 dana je na forumu i vec ima prohtjeve... lol

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2010 17:42 (mtopol).
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC
mtopol kaže...

3 dana je na forumu i vec ima prohtjeve... lol

Istina, ali smije i on predložiti svoju temu bez obzira na to koliko je dugo na forumu...

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mala sugestija svi Forumašima.

Možda neko i nezna kakvu konfiguraciju ima. Smijeh

Battlefield: Bad Company 2
16 godina
offline
RE: Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC
kingmedo kaže...
mtopol kaže...

3 dana je na forumu i vec ima prohtjeve... lol

Istina, ali smije i on predložiti svoju temu bez obzira na to koliko je dugo na forumu...

vjerojatno ga je do sad pratio neregistriran-dobro je to primjetio za moj PC

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
14 godina
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

Odlicna ideja mada neki uopce NEZELE pogledati u MY PC kada nekom zele pomoc neg sam napisu "koju grafu imas?" "koji proc imas" a neki i pogledaju.

Ali bilo bi dobro da svi ispune MY PC pa ce sve biti preglednije.

LOL CAT! ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC
mali.ivica87 kaže...
kingmedo kaže...
mtopol kaže...

3 dana je na forumu i vec ima prohtjeve... lol

Istina, ali smije i on predložiti svoju temu bez obzira na to koliko je dugo na forumu...

vjerojatno ga je do sad pratio neregistriran-dobro je to primjetio za moj PC

I ja sam prvo pratio ne registriran neko vrijeme forum. Mislim da uopće nebi trebalo biti razlika s tim koliko je tko na forumu, sve je to isto, možda netko duže prati forum ne registriran, nego netko tko se odmah registrirao.

Ja nemam potpis!?
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2010 23:54 (kingmedo).
15 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC

Jel' moj temeljit Osmijeh (inače ga imam od uvijek ovako oblikovanog, heheh Cool)

 

Slažem se da bi svi forumaši trebali imati ispunjen MOJ PC, a također ne bi bilo loše da ga ostali forumaši nauče koristiti kada je to potrebno, tj. da se smanje uvodna pitanja temu, recimo: Na koliko ti proc trenutno radi? (a to mu piše u MOJ PC) Namigiva

Through every dark night, theres a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC
Oly_E3 kaže...

Jel' moj temeljitOsmijeh (inače ga imam od uvijek ovako oblikovanog, heheh Cool)

 

Slažem se da bi svi forumaši trebali imati ispunjen MOJ PC, a također ne bi bilo loše da ga ostali forumaši nauče koristiti kada je to potrebno, tj. da se smanje uvodna pitanja temu, recimo: Na koliko ti proc trenutno radi? (a to mu piše u MOJ PC) Namigiva

Baš si iscrpio iz njega informacije, svaka čast! hehe

Ja nemam potpis!?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala sugestija - svi neka ispune Moj PC
kingmedo kaže...

Baš si iscrpio iz njega informacije, svaka čast! hehe

Što je još najbolje ponekad me pitaju da koji procesor imam (npr.), LOL! To barem svima piše Cool

Through every dark night, theres a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice