Mogućnost brisanja vlastitih postova zaključana tema

poruka: 25
|
čitano: 2.940
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Koliko vidim nije moguće brisati vlastite postove, zašto ne ?, recimo mijenjao sam svoj profil, i sada stavio sam post na temu koja je praktički mrtva, ali svejedno se post pojavi na popisu aktivnih, e sad, zar nije malo bez veze tražiti moderatora da pobriše takav post (a i baš u tom trenutku nitko od moderatora nije bio online).

"Autor ", u postu nenamjerno iznešenih, neistinitih tvrdnji sa svrhom zavaravanja trećih osoba, u potpunosti se odriče svake odgovornosti za navedene tvrdnje.Kome nije pravo, može se žaliti na www.uprava_vodovoda.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Da,u takvim slučajevima kao što si napisao...bila bi korisna i opravdana takva mogućnost.

No,zamisli što bi se tek događalo kad bi forumaši išli zloupotrijebit tu opciju.

Pa,tu se ne bi znalo tko pije,tko plaća.Kakvih već forumaša ima,pisalo bi se sve i svašta,

a zatim brzo brisalo dok modertori ne pročitaju.Mislim da je ovako ipak bolje.

Dvaput promislit prije nego se objavi post,a svakako ne vidim što bi moglo bit

tako hitno da se ne može zamolit moda da to obriše i pričekat njegovu intervenciju.

Raziel666
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

svaki iole normalan forum ima tu opciju,ne znam zašto ovaj nema.

 

i fali brisanje profila...

nothing lasts forever, even cold November rain
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Pa kad već postoji opcija EDIT neznam zašto bi nam ovo trebalo. Ako nešto krivo napišeš urediš poruku i to je to.

 

@anshika - Krši sva moguća pravila foruma, i još reci da se zoveš pako i sigurno će ti izbrisati profilNamigiva

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 2:06 (scorpion667).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova

Kada bi svi poceli brisati svoje postove nijedna tema vise nebi imala smisla!!

Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
scorpion667 kaže...

Pa kad već postoji opcija EDIT neznam zašto bi nam ovo trebalo. Ako nešto krivo napišeš urediš poruku i to je to.

 

@anshika - Krši sva moguća pravila foruma, i još reci da se zoveš pako i sigurno će ti izbrisati profilNamigiva

 onda se brišu i postovi?
nothing lasts forever, even cold November rain
15 godina
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

ne,samo oni neprimjereni

popu Šimi ukrali bicikl :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
anshika05 kaže...
scorpion667 kaže...

Pa kad već postoji opcija EDIT neznam zašto bi nam ovo trebalo. Ako nešto krivo napišeš urediš poruku i to je to.

 

@anshika - Krši sva moguća pravila foruma, i još reci da se zoveš pako i sigurno će ti izbrisati profilNamigiva

 onda se brišu i postovi?
 Profil se ne briše, samo dobiješ crni karton. One poruke koje su neprimjerene se izbrišu.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Neznam sta se opsjednuti postovima i inim stvarima?Najjaci su mi komentari tipa:˝Joj jos xx poruka i moljac sam˝.Ne treba opcija brisanja.Ako je nesto za brisanje postoje modovi koji ce to uradit po potrebi.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

nothing lasts forever, even cold November rain
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Javi se nekom moderatoru, makar sumnjam da će ti uslišit želju.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
Paolo2612 kaže...
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Javi se nekom moderatoru, makar sumnjam da će ti uslišit želju.
 a admin?
nothing lasts forever, even cold November rain
15 godina
protjeran
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
anshika05 kaže...
Paolo2612 kaže...
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Javi se nekom moderatoru, makar sumnjam da će ti uslišit želju.
 a admin?
 ista stvar..
Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Gle na sto bi licio forum da se obrisu svi postovi nekog usera, samo bi bilo nesmislenih odgovora na te postove i citiranja... sve bi bilo neugledno pogotovo nakon par godina!

Zamisli samo da se obrisu tvoji i dedini postovi na "Nespavalice" na sto bi licilo to? :D
15 godina
protjeran
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova

imas preko 800 postova koji se nemogu obrisati jer onda teme vise nebi imale smisla.

Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr
15 godina
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
Luka kaže...
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Gle na sto bi licio forum da se obrisu svi postovi nekog usera, samo bi bilo nesmislenih odgovora na te postove i citiranja... sve bi bilo neugledno pogotovo nakon par godina!

Zamisli samo da se obrisu tvoji i dedini postovi na "Nespavalice" na sto bi licilo to? :D
 imaš pravo nebi ništa imalo nikakvog smisla
popu Šimi ukrali bicikl :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
anshika05 kaže...
Paolo2612 kaže...
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Javi se nekom moderatoru, makar sumnjam da će ti uslišit želju.
 a admin?
 Isto mislim da neće, već su se bugovci izrazili da ne žele brisati poruke nekog korisnika jer bi onda došlo do kaosa u postovima nekih tema. Bilo bi sve zbrda-zdola i ne bi se znalo ko je kome šta govorio.

Mislim da  ti neće pobrisati sve poruke, makar ih uvijek možeš lijepo zamoliti.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
Luka kaže...
anshika05 kaže...

pa nek mi sve označe neprimjerenima

 

kome se moram javit za to?

 Gle na sto bi licio forum da se obrisu svi postovi nekog usera, samo bi bilo nesmislenih odgovora na te postove i citiranja... sve bi bilo neugledno pogotovo nakon par godina!

Zamisli samo da se obrisu tvoji i dedini postovi na "Nespavalice" na sto bi licilo to? :D
 ko da bi se kužilo -.-'
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Poslije k....a nema kajanja!

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Opet ste zaglibili u raspravu i nagađanje... Nema brisanja postova, već je to puno puta raspravljeno, lock.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova

lock? nije zakljucano domagoj..

Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

:) XD bome nije, a i da ja dam komentar na temu: brisanje postova je nepotrebno

Ojla!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 14:32 (Red Devil).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

nepotrebno brisanje.........anci se osjeca uvrijedeno posto joj stigla konkurencija pa bi sveeeeeee brisalaa..lol

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Mogućnost brisanja vlastitih postova

Zaboravio sam locknuti, evo sad za pravo ;-)

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Mogućnost brisanja vlastitih postova
Paolo2612 kaže...
 Isto mislim da neće, već su se bugovci izrazili da ne žele brisati poruke nekog korisnika jer bi onda došlo do kaosa u postovima nekih tema. Bilo bi sve zbrda-zdola i ne bi se znalo ko je kome šta govorio.

Mislim da  ti neće pobrisati sve poruke, makar ih uvijek možeš lijepo zamoliti.
 1 - točno je da je problem s brisanjem postova nakon nekog vremena, ali kada netko zatrolla - nema milosti, brišu mu se svi postovi! težim slučajevima ja brišem i cijele teme, makar u njima bilo puno tuđih poruka (bez brige, sve su to beskorisne teme, igra1 vs. igra2 ili OS1 vs. OS2, ali ih ne zatvaramo automatski jer ima puno dokonih koji se baš tamo vole javljati), no kada se pobrišu poruke trolla - onda beskorisna tema postane još besmislenija, pa je bolje eutanizirati :)

2 - besmislica, sto puta sam već pobrisao poruke na zahtjev autora (jednostavno autor sam svoju porulku prijavi i napiše "molim obrisati")
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice