Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

poruka: 8
|
čitano: 1.569
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

Povodom uvođenja novog podforuma bilo bi dobro kada bi ste omogućili da se u postavkama profila kontrolira mogućnost vidljivosti zadnje aktivnih oglasa, i izabiranje "stare" vidljivosti zadnje aktivnih tema. Možda se čini besmisleno, ali ovo je ipak samo prijedlog.

 

http://www.pc44.byethost31.com/
Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa
XP Master kaže...

Povodom uvođenja novog podforuma bilo bi dobro kada bi ste omogućili da se u postavkama profila kontrolira mogućnost vidljivosti zadnje aktivnih oglasa, i izabiranje "stare" vidljivosti zadnje aktivnih tema. Možda se čini besmisleno, ali ovo je ipak samo prijedlog.

 

Da, a usput bi se moglo i fixirati sljedece: kada otvorim neku temu sa npr. 5 postova, vidim ove aktivne teme samo donekle i oglase ne.

 

To me živcira, pa moram ići na forum pa se vraćati nazad u temu...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
15 godina
neaktivan
offline
Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

ako je to upće moguće apsolutno sam za,jer ti aktivni oglasi s desne strane su potpuno istisnuli aktivne teme
prije ove pošasti si imao pregled aktivnih tema unatrag gotovo 24 sata(nije baš toliko al trebalo bi biti) a sada zadnjih sat vremena..
veliki iskorak unazad u preglednosti i kvaliteti foruma..

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 19:11 (seneka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

Za ovo rezanje liste u temama s malo postova se slažem. To bi bilo zgodno riješit. Što se tiće duljine liste aktivnih tema, zar nije zgodnije kliknuti na Aktivne teme da se otvori čitava lista nego ovako gledat?

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa
MrBlc kaže...

 Što se tiće duljine liste aktivnih tema, zar nije zgodnije kliknuti na Aktivne teme da se otvori čitava lista nego ovako gledat?

nije, zato jer si jednim klikom miša u aktivnim temama došao na  zadnju poruku u temi, i to je bilo savršeno..
sad moram tu nešto prtljat i navikavat se na ovu novu koncepciju..

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 18:35 (seneka).
16 godina
offline
Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

Samo treba prosirit za 50% aktivne teme i bit ce ok. Sad ih desno imal premalo tj u razmaku od sat i pol je popis, a prije je to bilo kak spada no sad nije bas dobro. Aktivni oglasi su ok no treba prosirit popis aktivnih tema kak sam vec prije spomenutl.Cool

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

Nitko nikad nije zadovoljan...Uvijek nešto fali.

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2010 14:18 (dncrmt).
 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mogućnost isključivanja aktivnih oglasa

Sve prethodne komentare mogu posvjedočiti. Pregledavanje tema sada je postalo stvarno "nespretno".

http://www.pc44.byethost31.com/
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice