Moj komp prjedlog za forum zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 1.625
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Moj komp prjedlog za forum

Mislim da bi bilo dosta dobro stavit onu opciju moj komp koja postoji na pc ekspert forumu buduci da je ovo forum specijaliziran za racunala tj dobro bi doslo mogu covjeku odma odgovorit na post al on napiso npr svoj graf pa moram cekat njegov sljedeci post isto tako ima problem s pc-em pogledam komponente OS odma mi bi bilo malo jasnije:Zato bi vas molio da razmotrite ovo.

 

Hvala

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Moj komp prjedlog za forum
R4zOR229 kaže...

Mislim da bi bilo dosta dobro stavit onu opciju moj komp koja postoji na pc ekspert forumu buduci da je ovo forum specijaliziran za racunala tj dobro bi doslo mogu covjeku odma odgovorit na post al on napiso npr svoj graf pa moram cekat njegov sljedeci post isto tako ima problem s pc-em pogledam komponente OS odma mi bi bilo malo jasnije:Zato bi vas molio da razmotrite ovo.

 

Hvala

 Eeee to bi bilo jako dobro..
Slazem se!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moj komp prjedlog za forum
R4zOR229 kaže...

Mislim da bi bilo dosta dobro stavit onu opciju moj komp koja postoji na pc ekspert forumu buduci da je ovo forum specijaliziran za racunala tj dobro bi doslo mogu covjeku odma odgovorit na post al on napiso npr svoj graf pa moram cekat njegov sljedeci post isto tako ima problem s pc-em pogledam komponente OS odma mi bi bilo malo jasnije:Zato bi vas molio da razmotrite ovo.

 

Hvala

 
+1
http:/zupadesigns.com Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
Moj komp prjedlog za forum

Ovo je ok prijedlog. ALI  

 

Ljudi koji to zele mogu stavit u potpis svoju konfu.

Ne treba i ne valja kopirat druge.

Forum se tematski ne treba i ne smije pretvorit u jeftinu kopiju nekog drugog foruma.

I da ovaj retro still mi baš odgovara kad nije sve puno smajlicima koji skacu preko cijelog ekrana ;)

Treba prije svega zadrzat orginalnost :)

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Moj komp prjedlog za forum

Ima nekih planova u tom smjeru, ne baš na taj način i dio je jednog većeg paketa. O terminima, kao i obično, niti riječi. :-)

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moj komp prjedlog za forum
Domagoj kaže...

Ima nekih planova u tom smjeru, ne baš na taj način i dio je jednog većeg paketa. O terminima, kao i obično, niti riječi. :-)

 ok, ali onda bar dodajte i mogucnost dodavanja BB-a u potpis.... To mi je priparni zadatak sada..
http:/zupadesigns.com Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
moderator
offline
RE: Moj komp prjedlog za forum
puma1400 kaže...
 ok, ali onda bar dodajte i mogucnost dodavanja BB-a u potpis.... To mi je priparni zadatak sada..
Potpis ostaje tekstualan zauvijek.
Domagoj
15 godina
offline
RE: Moj komp prjedlog za forum
puma1400 kaže...
Domagoj kaže...

Ima nekih planova u tom smjeru, ne baš na taj način i dio je jednog većeg paketa. O terminima, kao i obično, niti riječi. :-)

 ok, ali onda bar dodajte i mogucnost dodavanja BB-a u potpis.... To mi je priparni zadatak sada..
 steta a bas sam se nado ovome=(
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
offline
RE: Moj komp prjedlog za forum

Bilo bi dobro i malo više smajlića.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
moderator
offline
Moj komp prjedlog za forum

Prešli ste u off-topic, a na inicijalni prijedlog je odgovoreno - lock.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice