Naxeem problem zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.992
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Naxeem problem

Jel ovo bolji naslov od onog "COD4 problem"?????

Nemogu vjerovati da zbog tak nečeg mogu dobiti žuti karton! Stvarno nevjerojatno!

Phenom 9850, Gigabyte ma78g-ds3h, Gigabyte 4850 1GB ddr3, kingmax 2GB 800Mhz
 
0 18 hvala 0
15 godina
offline
RE: Naxeem problem
razorinc kaže...

Jel ovo bolji naslov od onog "COD4 problem"?????

Nemogu vjerovati da zbog tak nečeg mogu dobiti žuti karton! Stvarno nevjerojatno!

 Sad bis mogo i crvendaća pobrat,nemoj se bahatit moderatorima,samo rade svoj "posao",pokusavaju odrzati mir na forumu
Intel Pentium Dual Core e5200 @2.5 2gb ddr2 800mhz kingmax Powercolor 4670 1 gb ddr3 Maxtor 80 gb + Seagate Barracuda 7200.10 250 gb CORSAIR CX400w:D
15 godina
neaktivan
offline
Naxeem problem

Ne bahatim se nek nemogu vjerovati zbog čega dobim žuti, ajde stavrno da je razlog neki... Stvarno me to razljutilo kad sam to vidio. To mi se nije dogodilo ni na jednom forumu, a ima ih pedesetak...

Phenom 9850, Gigabyte ma78g-ds3h, Gigabyte 4850 1GB ddr3, kingmax 2GB 800Mhz
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Naxeem problem

mislim da je naxeem dobro učinio jer takvu temu nije potrebno ponovo otvarati zbog hrpe drugih COD tema. kad se registriraš trebaš pročitati neka pravila.

Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant MyBrute -> http://raving-rabbid.mybrute.com Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Naxeem problem

Imaš u pravilima foruma jasno objašnjeno kako se žaliti na odluku moderatora. Iskoristi ju.

 

Ovakvom glupom temom samo riskiraš još jedan karton na koji ćeš se kasnije, pretpostavljam, žaliti.

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Naxeem problem
razorinc kaže...

Jel ovo bolji naslov od onog "COD4 problem"?????

Nemogu vjerovati da zbog tak nečeg mogu dobiti žuti karton! Stvarno nevjerojatno!

Zamisli koliko bi bilo tema s naslovom "COD4 problem" da svi tako nazivaju teme u kojima opisuju probleme s COD4!
Treba biti konkretniji.
Žuti karton je upozorenje i nije ništa strašno.

No crveni koji bi upravo mogao dobiti zbog ove teme i nepridržavanja procedure žalbe na moderatore ima trajanje i onemogućava korištenje foruma neko vrijeme.
Domagoj
16 godina
moderator
online
RE: Naxeem problem
razorinc kaže...

Jel ovo bolji naslov od onog "COD4 problem"?????

Nemogu vjerovati da zbog tak nečeg mogu dobiti žuti karton! Stvarno nevjerojatno!

Ne bih ulazio u to jesi li trebao dobiti zuti karton ili ne, no ne mozes tvrditi da nisi mogao napisati "malo" informativniji naslov.

Zamisli da sad svi tako pisu - recimo kod neceg gdje su cesci problemi, na primjer s monitorima ili maticnim plocama i onda da svatko pokrece temu, u nekim razmacima, "Monitor problem", "Problem s monitorom", "Monitor problem", "Monitor problem"... Koliko to ima smisla? Tko ce se poslije snaci u takvoj sumi totalno neinformativnih naslova? Zasto ne bi napisao u naslov napisao model monitora i konkretni problem?

Ili u svom slucaju, zasto nisi napisao "COD4 mi ne radi pod Windows 7" ili "COD4 pod Win7 javlja unknown windows API fuction 131132"? Mislim da je stvarno nevjerojatno da neki ni nakon pedeset ili cak i vise poslanih poruka ne znaju napisati normalan naslov teme.

// Domagoj me prestigao u komentaru. Osmijeh
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2009 14:08 (mbaksa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice