Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

poruka: 33
|
čitano: 7.402
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
pitanje

Evo ovo me vec jako dugo muci, ali sam ocekivao da cete to ispraviti. Dakle, iz iPhoneovog safarija je nemoguce poslati poruku na ovom forumu. Kada se stisne na tipku "Nova poruka" u nekoj temi, i otvori se nova stranica za pisanje teksta, kada se na to polje u koje se treba upisati tekst (kao i za naslov) klikne da bi se ono oznacilo te da bi se digla tipkovnica, samo se zasivi prvi red (kao i kada kliknem na neku tipku na forumu, kao recimo na neku od aktivnih tema sa strane), i ne dogodi se nista drugo te ja ne mogu napisati poruku! Ovo me bas zivcira, a siguran sam da je problem u forumu, jer mi ostale sve stranice rade odlicno! Ja imam iPod Touch , ali vjerujem da je i kod iPhone-a isti problem. Nadam se da sam dobro opisao problem.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc

Ako ide na iPod touch probaj nstalirati novi tj. neki drugi web preglednik pa pokušaj s njime.

16 godina
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
autorov komentar
filipac kaže...

Ako ide na iPod touch probaj nstalirati novi tj. neki drugi web preglednik pa pokušaj s njime.

 Mozda sam ja krivo shvatio sto si ti mislio, ali na iPod Touch i na iPhone se ne mogu instalirati drugi web preglednici!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Problem je s forumom, takav problem imam i ja s WM uređajem i korištenjem dva različita Internet browsera IE i Opera. Inače na ostalim forumima normalno postam, ali na ovom nikako preko mobitela.

 

Tako da se još čeka developere da to srtete.

hcsc
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Nemam iPhone ili iPod touch pa neznam i nemogu ti pomoči ali sve se da riješiti.

Sve se može ak se hoče.

 

Convert Safari to Firefox

 

Vista na iPhoneu ČUDESNO

 

Firefox na iPhoneu- ovo ni ja ne vjerujem

http://images.google.hr/imgres?imgurl=http://tydw.files.wordpress.com/2008/02/firefox-2-iphone.png&imgrefurl=http://tydw.wordpress.com/2008/02/14/anuncian-firefox-para-iphone/&h=488&w=450&sz=267&hl=hr&start=1&um=1&tbnid=SOTOfEFsoTZnwM:&tbnh=130&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dfirefox%2Bon%2Biphone%26um%3D1%26hl%3Dhr

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2008 21:16 (filipac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
autorov komentar
filipac kaže...

Nemam iPhone ili iPod touch pa neznam i nemogu ti pomoči ali sve se da riješiti.

Sve se može ak se hoče.

 

Convert Safari to Firefox

 

Vista na iPhoneu ČUDESNO

 

Firefox na iPhoneu- ovo ni ja ne vjerujem

http://images.google.hr/imgres?imgurl=http://tydw.files.wordpress.com/2008/02/firefox-2-iphone.png&imgrefurl=http://tydw.wordpress.com/2008/02/14/anuncian-firefox-para-iphone/&h=488&w=450&sz=267&hl=hr&start=1&um=1&tbnid=SOTOfEFsoTZnwM:&tbnh=130&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dfirefox%2Bon%2Biphone%26um%3D1%26hl%3Dhr

1. Nisam bas shvatio, ali ne zelim to ni pokusavat!
2. Ovo mi je vec jako puno ljudi reklo, i ja stvarno ne vjerujem da ima toliko naivnih! Mislim da bi mogao napisati barem 1000 razloga zasto to ne moze raditi!
3. Glupost! 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
moderator
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
Jel radi sad? Ovo pisem sa WM6.1 + Opera 9.5 beta1.
Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
autorov komentar

Meni ne radi na iPodu! Naslov mogu editirati, ali tekst ne! I ako malo dulje drzim na tom polju (kao da hocu vidjeti web adresu na koju vodi neki link) onda mi napise "Action".

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Budem baš i ja probo sutra sa svog ipoda postat nešto na forum. Da vidim oce meni radit.

BTW stavi si zadnju verziju software 2.0.2 mozda ti to nešto pomogne.

 

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
Domagoj kaže...
Jel radi sad? Ovo pisem sa WM6.1 + Opera 9.5 beta1.
 Ajde vjerovati ću ti da radi, ne mogu sada isprobati. Kadi se sljedeći put budem spajao na WiFi mrežu s mobitelom ti javim, pisano preko moba.

usput imam Opera 9.5 beta ali vrtim na WM 5.0
hcsc
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2008 21:48 (HCSC).
16 godina
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
autorov komentar
Darth Punisher kaže...

Budem baš i ja probo sutra sa svog ipoda postat nešto na forum. Da vidim oce meni radit.

BTW stavi si zadnju verziju software 2.0.2 mozda ti to nešto pomogne.

 

 Da to sam bas sutra planiro napravit, ali ovaj problem je postojao jos i sa onim 2. softverom (kada su izasle aplikacije za mail, mape...).
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
Assassin kaže...
filipac kaže...

Nemam iPhone ili iPod touch pa neznam i nemogu ti pomoči ali sve se da riješiti.

Sve se može ak se hoče.

 

Convert Safari to Firefox

 

Vista na iPhoneu ČUDESNO

 

Firefox na iPhoneu- ovo ni ja ne vjerujem

http://images.google.hr/imgres?imgurl=http://tydw.files.wordpress.com/2008/02/firefox-2-iphone.png&imgrefurl=http://tydw.wordpress.com/2008/02/14/anuncian-firefox-para-iphone/&h=488&w=450&sz=267&hl=hr&start=1&um=1&tbnid=SOTOfEFsoTZnwM:&tbnh=130&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dfirefox%2Bon%2Biphone%26um%3D1%26hl%3Dhr

1. Nisam bas shvatio, ali ne zelim to ni pokusavat!
2. Ovo mi je vec jako puno ljudi reklo, i ja stvarno ne vjerujem da ima toliko naivnih! Mislim da bi mogao napisati barem 1000 razloga zasto to ne moze raditi!
3. Glupost! 
 
Gledaj ni ja baš ne vijerujem da na iPod ili iphone ide VISTA ili XP ali sve je moguče(vjeroatnost je vrlo mala).
Sve se može kada se hoće.

Gledaj kako su kmpjuteraši upali u MVPI(ministarstvo vanjskih poslova),ako se netko zaigra tko baš zna full o tome sve je moguče.

P.S. Radije bi rekao da se može instalirati neki LINUX gore nego WINDOWS ali dosta nećemo sada o tome...
16 godina
neaktivan
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Bio sam probo i da ne zeli pisat post sa ipod-a :(

Mislim da je do foruma jer do sad nisam naletio na takav problem.

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
Darth Punisher kaže...

Bio sam probo i da ne zeli pisat post sa ipod-a :(

Mislim da je do foruma jer do sad nisam naletio na takav problem.

Kako nemam pri ruci niti iPhone niti iPod, ne znam u čemu je točno problem niti što bih uopće poduzeo da se to ispravi...
Domagoj
16 godina
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
autorov komentar
Domagoj kaže...
Darth Punisher kaže...

Bio sam probo i da ne zeli pisat post sa ipod-a :(

Mislim da je do foruma jer do sad nisam naletio na takav problem.

Kako nemam pri ruci niti iPhone niti iPod, ne znam u čemu je točno problem niti što bih uopće poduzeo da se to ispravi...
 Pa zar ne moze redakcija BUG-a nabaviti jedan iPod Touch samo na nekoliko dana? Sigurno netko u redakciji pozna nekoga tko ima ili iPhone ili iPod Touch, ako ja vec poznam 5-6 ljudi koji imaju iPhone i jos 3-4 koji imaju iPod Touch!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

čovjek je mislio na trenutno, osobno ga nema (moje predpostavke), predpostavka i da zna nekoga što da odmah ido to do frenda provjeriti...ola i to u 20:45

hcsc
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2008 23:53 (HCSC).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
Domagoj kaže...
Kako nemam pri ruci niti iPhone niti iPod, ne znam u čemu je točno problem niti što bih uopće poduzeo da se to ispravi...
Nadam se da ceš uklonit taj problem u blizoj buducnosti :)
 
May The Force be With You DuDe!
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
autorov komentar

Ma moj post je vise bilo zezanje! Naravno da ne ocekujem od covjeka da uopce ista rijesava preko vikenda! S tim problemom mogu zivjet, ali bi volio da ga se ispravi!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
evo radi slanje poruka preko mobitela, odnosno WM PPC, spojen na WiFi mrezu i mobilne verzije IE. Bravo Domagoj.
هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
autorov komentar

Ajde sad bi se mogao malo poigrat s mojim problemom.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
autorov komentar

Vidim da ste zaboravili na ovo! Ajde molim vas rijesite ovaj problem, jer jos malo pa ce i iPhone u HR pa bi bilo lijepo da je i ovaj forum "iPhone ready".

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
Assassin kaže...

Vidim da ste zaboravili na ovo! Ajde molim vas rijesite ovaj problem, jer jos malo pa ce i iPhone u HR pa bi bilo lijepo da je i ovaj forum "iPhone ready".

Kao što već rekoh, nemamo iPhone u redakciji (ako ćemo realno, legalno ga nije niti moguće imati u HR), a za sada nam nije niti cilj podržavati raznorazne mobitele i njihove implementacije browsera. Ovaj forum namijenjen je korištenju na računalima, a kome radi na telefonu - sretnik je. Kome ne radi - žao mi je. Ako postoji kakva sitnica koju mogu napraviti da se nešto sitno popravi, rado ću napraviti kao što sam napravio za Opera Mobile 9.5, no sati testiranja i debugiranja, te još uz sve to nabavljanje uređaja... možda jednom, no za sada ništa od toga.
Domagoj
16 godina
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a
autorov komentar

Ok!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
Domagoj kaže...
Assassin kaže...

Vidim da ste zaboravili na ovo! Ajde molim vas rijesite ovaj problem, jer jos malo pa ce i iPhone u HR pa bi bilo lijepo da je i ovaj forum "iPhone ready".

Kao što već rekoh, nemamo iPhone u redakciji (ako ćemo realno, legalno ga nije niti moguće imati u HR), a za sada nam nije niti cilj podržavati raznorazne mobitele i njihove implementacije browsera. Ovaj forum namijenjen je korištenju na računalima, a kome radi na telefonu - sretnik je. Kome ne radi - žao mi je. Ako postoji kakva sitnica koju mogu napraviti da se nešto sitno popravi, rado ću napraviti kao što sam napravio za Opera Mobile 9.5, no sati testiranja i debugiranja, te još uz sve to nabavljanje uređaja... možda jednom, no za sada ništa od toga.
A danas je stvarno teško nabavit neki iPhone ili iPod touch ha?
Ako treba posudim ti ja svog :P
Mislim bilo bi lijepo da omoguciš pisanje poruka preko iPhona/iPoda ipak je Apple brand^^ 
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
neaktivan
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Bude šta po pitanju ovog problema???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Hello!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

...

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touch-a

Dakle, potrudili smo se, zaista smo se potrudili, nabavili iPhone samo zbog foruma i... WYSIWYG editor koji koristimo (TinyMCE) ne radi na iPhoneu. Sve izgleda normalno, editor se bez problema renderira i prikaže, no iPhone ne kuži da je to prostor za pisanje i neće izvući tipkovnicu kad se na njega klikne. Nesumljivo je to propust samog iPhonea, no to naravno nikoga ne tješi. U pravilu, ako editor nije podržan, onda bi se trebao automatski pojaviti običan textarea, bez mogućnosti formatiranja, no ipak bi se moglo pisati u njega i koristiti. To se na iPhoneu ne događa.

 

Stvar je zapravo izvan naše moći - ili to treba popraviti iPhone, ili TinyMCE naći neki workaround (sumnjam da hoće, no eto...).

Doduše, možemo i mi nešto napraviti, dodati alternativu ovom editoru, no to ćete se još malo morati strpiti.

Domagoj
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
autorov komentar
Alex55 kaže...

Vidim da se nije ništa poduzelo oko toga, jer ja još uvijek ne mogu pisati poruke na BUG Forumu... Možda sutrašnji novi iPhone 3.0 softver popravi stvar!

 

Nadamo se!!!Smijeh

Da, ja sam shvatio da se zapravo mogu pisat poruke preko Brzog Odgovora, onda se otvori onaj mali prozorcic u koji se moze pisat. Nije neko rjesenje, ali ajde...

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemoguce slanje poruka sa iPhone-a i iPod Touc
evo a iphonea brzi odgovor
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice