Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

poruka: 9
|
čitano: 1.481
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

Fino, kad otvorim neku temu, u sekcij odgovori na moje poruke te poruke nema (mislim postova koji su odgovarali na moj problem). Jeli se more nekako popravit unčikovitost ovoga? Jednostavno, ovo nije ni pola poruka onih koji su me citirali, ili odgovorili u mojoj temi. Isti je slučaj prije bio s tražilicom, sad je to sređeno. Jeli bi moglo ovo se nekako popravit do finalne verzije foruma?

moj je ero najbolji njega svaka cura voli xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

Krivo si shvatio bit toga odgovri na moje poruke. To se odnosi samo ako netko koristi tu opciju kad na neki post klikneš sa strane odogovri pa ispod tog post ( tj odogovora ) piše nadporuka. To se odnosi na to. A ako želiš vidjeti da li je netko odogvarao u tovjoj temi klikneš ispod svog avatara na moje teme i tamo bi treboa vidjet koje teme imaju žutu ikonu ( tj. ima novih ne pročitanih postova unutra ) i pogledaš onda unutra u tim svojim temama šta ti je tko odogovorio. Nadam se da sam pomogao.

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 20:24 (Joe Cavallo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Odgovori na moje poruke - Prijedlog.
Joe Cavallo kaže...

Krivo si shvatio bit toga odgovri na moje poruke. To se odnosi samo ako netko koristi tu opciju kad na neki post klikneš sa strane odogovri pa ispod tog post ( tj odogovora ) piše nadporuka. To se odnosi na to. A ako želiš vidjeti da li je netko odogvarao u tovjoj temi klikneš ispod svog avatara na moje teme i tamo bi treboa vidjet koje teme imaju žutu ikonu ( tj. ima novih ne pročitanih postova unutra ) i pogledaš onda unutra u tim svojim temama šta ti je tko odogovorio. Nadam se da sam pomogao.

  Da, djelomično.
Ali nije mi jasno ovo nikako.
Jeli bi se moglo uvest kad netko posta u mojoj temi (u kojoj tražim rješenje) da mi se to vidi tu. 
moj je ero najbolji njega svaka cura voli xD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

Probaj staviti na tu temu da ju pratis i onda samo odes na teme koje pratim i bit ce ti narancasti baloncic pored teme u kojoj ima novih postova.

15 godina
neaktivan
offline
Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

Ako ti napraviš temu, čim otidješ na moje teme ispod avatara vidjet ćeš žuti "balon" di ima novih poruka. A ovo sa odgovori na moje poruke je samo ako se koristi ta funkcija od strane osobe koja odgovara na tvoj post. I sumnjam da će admini to ići mjenjat jer nije potrebno dok god imaš moje teme i one koje su žute ikone ( balone ) na te teme je netko odgovorio i pogledaš odgovore i to je to. Nadam se da sad kužiš šta želim reći. 

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Odgovori na moje poruke - Prijedlog.
Joe Cavallo kaže...

Ako ti napraviš temu, čim otidješ na moje teme ispod avatara vidjet ćeš žuti "balon" di ima novih poruka. A ovo sa odgovori na moje poruke je samo ako se koristi ta funkcija od strane osobe koja odgovara na tvoj post. I sumnjam da će admini to ići mjenjat jer nije potrebno dok god imaš moje teme  i one koje su žute ikone ( balone ) na te teme je netko odgovorio i pogledaš odgovore i to je to. Nadam se da sad kužiš šta želim reći.

  Da, sad sam shvatio.
Onda fino ovo treba kad me netko citira u tuđoj temi malo popravit.
Mislim, nekad mi pise, a nekad ne. 
moj je ero najbolji njega svaka cura voli xD
15 godina
neaktivan
offline
Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

Evo ti si sad meni pokraj mog posta pretisnuo Odgovori ako se ne varam? I sad kad bi ja otišao na ono Odgovori na moje poruke bi vidio tvoju poruku tamo. Ali ako me citiraš mislim da ne se onda tamo to ne vidi što se slažem s tobom trbealo prepravit da ako netko ciitira i ako netko odgovori na tvoj post da piše tamo.

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odgovori na moje poruke - Prijedlog.
Joe Cavallo kaže...

Evo ti si sad meni pokraj mog posta pretisnuo Odgovori ako se ne varam? I sad kad bi ja otišao na ono Odgovori na moje poruke bi vidio tvoju poruku tamo. Ali ako me citiraš mislim da ne se onda tamo to ne vidi što se slažem s tobom trbealo prepravit da ako netko ciitira i ako netko odgovori na tvoj post da piše tamo.

 Radi kod mene i sa citatima, pogledaj za ovu poruku jel imas pod Odgovori na moje poruke.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odgovori na moje poruke - Prijedlog.

Imaš pravo. Iskreno rečeno nisam nikad to koristio ali sad kad sam gledao nisam vidio nigdje citate a znam da ih je bilo neki dan. Možda sam negdje zeznuo. :)

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice