"odred za čistoću" zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 2.326
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
"odred za čistoću"

Ponekad se na ovaj forum registrira pokoji član koji želi samo spamati i "zagađivati" ovaj forum i temu u kojoj sudjeluje. Nakon toga ga moderatori na prijavu korisnika protjeraju (valjda to tako ide, ma znate što želim reći). Ali nakon toga ostane dosta beskorisnih poruka koje su ostale iza njega, a većinom nemaju veze sa temom i ostali je ignoriraju. Tako da zapravo nićemu ni ne služi, a ostala je. Pa sam tako došao na ideju "odreda za čistoću" koji bi te beskorisne poruke obrisao. Ako me kužite. To bi bilo par ljudi po izboru vodstva foruma, koji bi dobili popis (ili bi to bilo složeno na neki drugi način) članova koji su protjerani, pa bi oni pogledali njihove poruke. Te poruke, koje samo zagađuju temu, a nitko nije reagirao na nju (citirao), bile bi obrisane od strane tog odreda.

Naišao sam na dosta tema, koje sadrže takve poruke, koje nemaju veze sa vezom, pa kad sam već skoro kliknuo prijavi poruku, skužim da je taj član protjeran.

 

Uglavnom, vjerojatno ste skužili što mislim. Za poboljšanja uvijek ima mjesta.

Pa tako molim vodstvo foruma da razmotri ideju. A i ako je već napisana, obrišite juMršti se

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"odred za čistoću"

Cek, to bi brisali modovi ili obicni useri koje modovi odaberu?

 

ako je ovo drugo, to nebi dugo trajalo...
Ako bi netko brisao postove, bolje neka ih obrise mod, a ne da se tu neki igraju moderatora...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"

Mislim da je to posel modova (i ostalih vaznih ljudi)

Bilo bi svaceg.

METALLICA
16 godina
offline
RE: "odred za čistoću"
uljez kaže...

Mislim da je to posel modova (i ostalih vaznih ljudi)

Bilo bi svaceg.

 Pa ovi bi bili nešto slični modovima, samo nebi mogli banati i sl. (neznam sve funkcije koje mogu raditi).
Zato bi trebalo odabrati par pouzdanih ljudi koji bi to dobro obavljali, a ne da pobrišu i ono što nesmiju i tako...
Uvijek ima mjesta za poboljšanja
iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
neaktivan
offline
"odred za čistoću"

Ovo bi bilo dobro...

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"odred za čistoću"

ili da admini pobrisu sve protjerane autore i onda ce i postovi nestati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
"odred za čistoću"

evo, ja se dobrovoljno javljam

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"odred za čistoću"

Mislim da bi to bila dobra ideja, modovi i admini bi izabrali ljude za koje vide da se trude na forumu i pomažu drugima.

 

Mislim da bi trebali "čistaći" moći zaključavat teme i brisat ih nakon dogovora sa ostalim modovima tak nebi bilo nesporzuma. Jel mogu modovi otključavat teme ak se jednom zaključaju?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"
Aleandro von Joža kaže...

evo, ja se dobrovoljno javljam

 kao 1. ideja nije usvojena
kao 2. tu si tri dana a vec bi cistio Belji se smiri malo


i mislim da bi bilo bolje da postave neke ljude kao moderatore nego kao čistače... vec se pričalo o tome, u bliskoj budućnosti nadam se da ce se i ostvariti



@Seky: da mogu ponovno otključati temu

Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 20:35 (leo_819).
15 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"
Aleandro von Joža kaže...

evo, ja se dobrovoljno javljam

 Dobra, dobra Smijeh
Mora netko imati najmalje 10 mj i imati moljca.
I oni ne bi mogli davati zuti?
Samo bi brisali?
METALLICA
15 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"
Seky kaže...

Mislim da bi to bila dobra ideja, modovi i admini bi izabrali ljude za koje vide da se trude na forumu i pomažu drugima.

 

Mislim da bi trebali "čistaći" moći zaključavat teme i brisat ih nakon dogovora sa ostalim modovima tak nebi bilo nesporzuma. Jel mogu modovi otključavat teme ak se jednom zaključaju?

 Ako bi se posavjetovali sa modovima, onda bi i modovi trebali brisati, da, mogu otkljucavat i zakljucavati do mile volje :D


edit: ja ne bih mjenjao nista na forumu ovako je super, par ot postova mi ne smeta...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 20:37 (krle).
15 godina
neaktivan
offline
"odred za čistoću"

Hvala leo.

Evo ti "čistaći" bi mogli zaključavat teme koje su pokrenute sa ciljem spama (sjetimo se koliko je bilo cedevita i ko zna čega...) pa ako bi se netko razbahatio, modovi bi mogli ponovno otključat temu. Nije to tak loša ideja. Brisanje poruka možda nebi trebalo dopustit jer bi tu moglo nastat više štete pa bi to ostalo za modove...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"odred za čistoću"

Mislin da netribaju ti cistaci, modovi rade dobar posao a i hvala bogu nema toliko d*bila sta bezveze spammaju i trollaju, pa nema potrebe.

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"
Fowix kaže...

Mislin da netribaju ti cistaci, modovi rade dobar posao a i hvala bogu nema toliko d*bila sta bezveze spammaju i trollaju, pa nema potrebe.

 Onda dođi vikendom na forum pa ćeš vidjet. Poznato je da ih vikendom ima više nego ostalih dana...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"
Seky kaže...
Fowix kaže...

Mislin da netribaju ti cistaci, modovi rade dobar posao a i hvala bogu nema toliko d*bila sta bezveze spammaju i trollaju, pa nema potrebe.

 Onda dođi vikendom na forum pa ćeš vidjet. Poznato je da ih vikendom ima više nego ostalih dana...
 Pa vecinon san na forumu kad oni to rade, i smatran da ih nema bas puno i samo ih triba ignorirat, toliko modova bi bilo previse...
Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: "odred za čistoću"
Fowix kaže...
Seky kaže...
Fowix kaže...

Mislin da netribaju ti cistaci, modovi rade dobar posao a i hvala bogu nema toliko d*bila sta bezveze spammaju i trollaju, pa nema potrebe.

 Onda dođi vikendom na forum pa ćeš vidjet. Poznato je da ih vikendom ima više nego ostalih dana...
 Pa vecinon san na forumu kad oni to rade, i smatran da ih nema bas puno i samo ih triba ignorirat, toliko modova bi bilo previse...
 Samooooooooooooo, mislim da je tema pokrenuta zbog onih koji se nemogu suzdržat i onda moraju nekaj pisat tipa Sad ćeš dobit karton!
pa onda oni koji se odvale smijat pa dodaju još gluplji komentar...

Mislim da je svrha bila poručiti modovima i adminima da dovedu još ljudi ko pojaćanja i da ima netrebaju sva ovlaštenja modova nego samo zaključavanje tema ili brisanje postova.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
moderator
offline
RE: "odred za čistoću"
denix kaže...

Pa tako molim vodstvo foruma da razmotri ideju. A i ako je već napisana, obrišite juMršti se

 Moderatori mogu jednostavno obrisati SVE teme i SVE poruke onoga tko je dobio trajni ban. Osobno to i radim, nadam se i drugi moderatori. No, malo je problem s onim koji "prolupaju" naknadno, pa ako su duže vrijeme bili aktivni na forumu - nije uputno obrisati sve njihove poruke automatski (ostanu rupe u nekim temama).

 Svaki korisnik foruma ima vrlo jednostavnu mogućnost - "prijavi poruku", i u opisu navede razlog (npr. smeće zaostalo iza protjerivanja trola). To vide svi moderatori i uklonit će tu suvišnu poruku.

 Zaključak - nema potrebe za "posebnim odredima"!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice