Oglasnik: stari i zaključani oglasi

poruka: 10
|
čitano: 3.609
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Oglasnik: prodani oglasi

Imam prijedlog koji se tiče Oglasnika na BUG-u,
predlažem da teme koje se zaključaju zbog prodaje, ili nekog drugog razloga, recimo da prodavač odustaje od prodaje, ili nešto slično, recimo da forumaša zahtjevva da mu obrišu temu, da dotične teme budu obrisane, odnosno da ne zbunjuju u moru oglasa, i recimo da oglasi koji su stariji od pola godine, ili nekog drugog vremenskog perioda budu obrisani, želja je da Oglasnik postane još ugodnije mjesto za trgovinu, naravno ako netko ima sličan prijedlog koji može doprinjeti unapriđenju Oglasnik-a, neka slobodno napiše!?


58 Podržavam prijedlog
4 Ne održavam prijedlog
4 Svejedno mi je
Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
10 2 hvala 7
15 godina
odjavljen
offline
Oglasnik: stari i zaključani oglasi

U potpunosti podržavam!!!

 

Tko kaže BBZANP (Bilo bi zgodno ali nije potrebno) tome je Sanader u rodu!!!

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Oglasnik: stari i zaključani oglasi
Neka se zatvore i oglasi protjeranih forumaša,možda i neaktivnih,no bolje protjeranih jer se neaktivni nekada znaju vratiti,a netko je još zainteresiran za taj oglas
Mrzim slagati konfee...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Oglasnik: prodani oglasi

Koja svrha toga osim rupa na forumu??

Ne vidim gdje ti te teme smetaju? Zaključane i nekativne ionako padnu na dno/druge stranice..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
RE: Oglasnik: prodani oglasi
DamageHigh kaže...

Koja svrha toga osim rupa na forumu??

Ne vidim gdje ti te teme smetaju? Zaključane i nekativne ionako padnu na dno/druge stranice..

Jednostavno bi bilo preglednije, a ovo za rupe na forumu ne kužim, nisam uopće govorio za forum, nego samo za oglasnik, ima previše tema koju su prodane, itd, itd, a ima nekih u kojim je prodaja još aktivna a BUMP-anje je zabranjeno, te je zbog tog tema tek na 4-5 stranici, itd, itd, ima bezbroj razloga, razmišljao sam čak i o prijedlogu da uvedu dodatne podkategorije u Oglasniku, ali mislim da je to nepotrebno!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
16 godina
moderator
offline
Oglasnik: stari i zaključani oglasi

kroz sustav "prijavi poruku" svatko može lako zatražiti brisanje svog starog oglasa (naglašavam ovo "starog"!)  - kada god to netko napravi, moderatori to srede...

 

inače, potpuni nadzor nad oglasima je unutar malih oglasa - tamo onaj tko je kreirao oglas ima mogućnost da ga obriše kada god to zaželi

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 21:21 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Oglasnik: stari i zaključani oglasi
Miro kaže...

kroz sustav "prijavi poruku" svatko može lako zatražiti brisanje svog starog oglasa (naglašavam ovo "starog"!)  - kada god to netko napravi, moderatori to srede...

 

inače, potpuni nadzor nad oglasima je unutar malih oglasa - tamo onaj tko je kreirao oglas ima mogućnost da ga obriše kada god to zaželi

PODEBLJANO: Primjetio sam da neki forumaši uopće ne brinu za svoje oglase, pa bih vas molio da malo to počistite!?

PODVUČENO: Nisam znao da je kroz taj podmenu moguće skroz obrisat oglas, ali bilo bi zgodno da možemo i iz oglasa u forumu sve to regulirat!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
13 godina
neaktivan
offline
Oglasnik: stari i zaključani oglasi

Evo prijedloga za oglasnik (sličan sistem na dropbike forumu, čitaj dalje pa češ vidjet'):

 

˝
Pravila foruma:

U naslovu poruke postane u ovoj temi mora biti točno naveden artikl koji se oglašava (npr. P: vilica RS Recon 351, 2007.) Ako nudite više artikala, navesti vama najvažniji, a ostale pobrojati (npr. P: vilica RS Recon 351, 2007.; lulica; pedale). Naslov "P: Razni dijelovi" priznat će se samo u slučaju da ponuđenih artikala ima 5 (pet) ili više.


U samome postu mora biti što više informacija o svakom ponuđenom artiklu (npr. lulica RF Atlas AM, rabljena, 60mm, 7DEG, crna, 220g, 200kn)

Ako ovi uvijeti ne budu ispunjeni "to the best of your ability", post tj. oglas bit će obrisan.˝ 

- analogno tome primjeniti na BOL forumu (većinom se primjenjuje)

- najvažnije slijedi

˝...Nakon 14 dana oglas se automatski briše i tek tada se smije ponovo postati isti oglas. Više istih oglasa bit će bez obrazloženja obrisano, a autor sankcioniran.˝

- vjerujem da je ovih 2 tjedna dosta za oglasiti i prodati željene komponente

- onome kome je u interesu prodati svoje komponente, a nije ih u ta 2 tjedna prodao obnovit će svoj oglas (zato treba napomenuti da se čuva kopija oglasa na vlastitom računalu, mailu i sl.)

- uvesti filter pri pretraživanju da se pretražuje samo prvi post teme (moguća upotreba vlastitih tagova što će rezultirati za pojedinca preciznije rezultate)

- ne koristi svatko termin HDD pri prodaji komponenti te će omogućavanje pretraživanja samo prvog posta i korištenje tagova (zapravo sinonima; hard disk, tvrdi disk) omogućiti iznad navedeno

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oglasnik: stari i zaključani oglasi

moderator sam na par foruma pa je stvar sljedeća:

 

-dosta se prihvatilo pravilo npr 14 dana ili do 30 dana da je tema čitaj oglas aktivan, nakon čega ako nema bump-a prodavača moderator briše temu čitaj oglas...

 

-ako mu je nakon npr 14 dana oglas obrisan a on je zakasnio bump-at, znači nemari za oglas, nema se pravo žaliti, već ako želi ponovo otvoriti novu temu (oglas)

 

-ja sam svojevrsno poguravao pravilo da se zabrani otvaranje oglasa u kojem se samo stavi link : npr sa njuškala, pa tako korisnici kliknu na taj link, budu preusmjereni na njuškalo kad ono tamo oglas neaktivan, istekao ili slično..što dovodi do lutanja potencijalnih kupaca...drugim riječima ovaj forum ima svoje oglase, njuškalo svoje, neki treći svoje..

uredu je copy/paste sadržaj oglasa tvog sa njuškala tu na forum, ali ne samo link

 

samo krupno, ništa sitniš
14 godina
protjeran
offline
Oglasnik: stari i zaključani oglasi

baš imam pritužbu za oglasnik, danas stavim oglas i zakljucam i skuzim da sam zaboravio cijenu i napisat cijena po dogovru i klickem za otkljucat zakljucat i nece nikako uredi poruku i uspijem napisat bas poruku, i onda tek kasnije uspiem uredit, i neznam kolko min kasnije stize ŽUTI KARTON, ja ga nisam zaslzuio sta sam ja kriv sta nisam mogao editirat post, malo smo bahati postali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice