Opis konfiguracije uz svaku poruku zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.243
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Šta fali?

Možda je ova tema već bila, al mislim da bi pomoglo BUG-ovcima da mi kažemo šta bi mogli uvesti još na ovaj forum, tj. šta fali.

 

Ja mislim da bi bilo dobro da uvedu onak ispod imena ko u PCExpert forumu da bude ispod imena Moj komp.

 

Još jednom se ispričavam ako je ova tema već postojala.

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šta fali?

Pa to bi bilo bolje nego ovako što svi imaju svoje konfe u potpisima napisane...

Ali mogu slobodno pričekati još malo da si kupim komp kojeg me nije sram pokazat. Smijeh

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
Šta fali?

bilo bi dobro da povećaju slike avatara!!!!

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2008 20:37 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta fali?
Hacker002 kaže...

Možda je ova tema već bila, al mislim da bi pomoglo BUG-ovcima da mi kažemo šta bi mogli uvesti još na ovaj forum, tj. šta fali.

 

Ja mislim da bi bilo dobro da uvedu onak ispod imena ko u PCExpert forumu da bude ispod imena Moj komp.

 

Još jednom se ispričavam ako je ova tema već postojala.

 OMG... Hacker, već si 7 mjeseci tu i nije mi jasno kako nisi vidio jednu od već 10 istih tema? Rekli su NE! A i fulao si podforum...
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta fali?
Povečajte avatare!!!
Potuku se Jacques Houdek i Walker, teksaški rendžer. Walker udari Jacquesa kružnim, a ovaj se zavrti oko svoje osi i usiše sve oko sebe.
16 godina
moderator
offline
Šta fali?

Naslov teme je loš, ne opisuje o čemu se radi (izmjenjeno).

Tema već bila, više puta.

Krivi podforum.

Odgovor i za jedno i za drugo je ne, već bilo više puta. Lock.

 

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice