"Označi sve kao pročitano" - problem

poruka: 14
|
čitano: 2.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
"Označi sve kao pročitano" - problem

sad sam sasvim slučajno stisnuo gumb Označi sve kao pročitano (poludio sam zbog toga) i time su kao i obično nestali oni crveni balončići ispred poruka koji obavještavaju da ima novih poruka od našeg zadnjeg posjeta toj temi

 

ali par minuta nakon što sam pritisnuo taj gumb, u nekim temama već je napisano par novih poruka. i kad kliknem na crveni balončić ispred teme, ne prebaci me na taj zadnji post, što bi trebalo, nego me prebaci na post koji je napisan 18.5.2009. i tako u svim temama u kojima se pojavio crveni oblačić

 

čak i u temama kojima sam nedavno sudjelovao, on me baci na post koji je daleko ispred mog posta , tj. na post koji je napisan ili 18.5. ili prvi post koji je napisan nakon 18.5., ukoliko ni jedan post nije napisan na taj datum. valjda ste nešto radili 18.5. između 17 i 19 sati oko cacheiranja (to se vidi na prvoj slici), pa je tako došlo do problema koji se sada očituje

 

a ima tema koje su otvorene danas i ja sam sudjelovao u njima, ali on me baci na prvi post te teme.

Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Označi sve kao pročitano" - problem

to se i meni desilo kad sam slucajno pritisnul

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
Aki kaže...

to se i meni desilo kad sam slucajno pritisnul

 ma joj, poludio sam. htio sam stisnuti prikaži odabrane forume, ali sam stisno krivi gumb Viče
Bubamara na steroidima.
15 godina
neaktivan
offline
"Označi sve kao pročitano" - problem

ja nikad nisam pritisnuo to Oznaci sve procitano pa me STALNO bez obzira koji preglednik koristio uvijek razbacuje tamo vamo po temama.
ako vec imamo taj recent menu sa desne strane za ocekivati je da ako kliknem na neku temu, da me vodi ili na najnoviji post ili na nove otkad sam zadnji put citao tu temu.

al ne, on na temu od 44 stranice mene vodi na 39. ili nesto slicno iako sam to vec davno procitao.

Quintili Vare, legiones redde!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
Jep ista stvar se i meni dešava, pogotovo sa temama koje imaju više od 3 stranice.

Iritantno ali sam se do sada već navikao.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
jurluk kaže...

sad sam sasvim slučajno stisnuo gumb Označi sve kao pročitano (poludio sam zbog toga) i time su kao i obično nestali oni crveni balončići ispred poruka koji obavještavaju da ima novih poruka od našeg zadnjeg posjeta toj temi...........

 

 ..i ja sam to stisnuo samo jednom i požalio...
moljac
16 godina
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
mene nervira sto je "oznaci sve..." na vrhu foruma a ne na dnu (ko na vecini foruma) i sto nema ona opcija ko u IPB ili vB kad kliknes na "baloncic" od tog foruma da oznaci SAMO taj forum kao procitan....
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
BugSU kaže...
mene nervira sto je "oznaci sve..." na vrhu foruma a ne na dnu (ko na vecini foruma) i sto nema ona opcija ko u IPB ili vB kad kliknes na "baloncic" od tog foruma da oznaci SAMO taj forum kao procitan....
 pa odeš u određeni podforum i onda klikneš na označi forum kao pročitan
Bubamara na steroidima.
16 godina
offline
"Označi sve kao pročitano" - problem

Da se malo ubacim. Neam pojma je li griješim u nečem ili šta, ali ona funkcija "skok na nepročitano" mi je smiješna. U jednu sam temu dolazio par puta, čak se i uključivao u raspravu i pisao (i to na 3. stranici), i onda par puta zaredom kad dođem i kliknem na "skok na nepročitano", baci me na post ispod, tj. na drugi post u cijeloj temi! Ono, WTF? Pa bio sam tu, čitao, čak i pisao, i par puta zaredom isto! Je li nešto "promašujem", ili u čem je stvar?

Down goes the window, out goes the heat!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 20:17 (asusdvd).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
"Označi sve kao pročitano" - problem

i sad me u nespavalice umjeto na 624. stranicu, baci na 570.!! LOL

Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
jurluk kaže...

i sad me u nespavalice umjeto na 624. stranicu, baci na 570.!! LOL

 Da, to je doista strašno - mora da ti je bilo grozno pročitati pedeset stranica nespavalica odjednom :))
Bez zezanja - meni sve radi savršeno, a u pravilu koristim ili klik na post u aktivnim temama (vodi me na zadnji post u temi) ili klik na narančasti oblačić (vodi na zadnji pročitani post u temi).
16 godina
moderator
offline
"Označi sve kao pročitano" - problem

Teoretski s time može biti problema ako koristite više računala naizmjence, često gasite browser, brišete kukije i slično... Iako, i meni samom radi savršeno, a intenzivno to koristim.


Radi li tko od vas s kojima ima problema takve ili slične stvari?

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
Koristim 2-3 različita računala.

Dešava mi se to, iako ne uvijek. Nekako nema pravila.

Ponekad mi se čak desi da označim forum kao pročitan, i idući puta kada dođem sve je opet nepročitano. To se desilo 2-3 puta od kada sam ovdje tako da nije strašno.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
moderator
offline
RE: "Označi sve kao pročitano" - problem
Danny_HR kaže...
Koristim 2-3 različita računala.
Dešava mi se to, iako ne uvijek. Nekako nema pravila.
Ponekad mi se čak desi da označim forum kao pročitan, i idući puta kada dođem sve je opet nepročitano. To se desilo 2-3 puta od kada sam ovdje tako da nije strašno.
 To zaista nije strašno. Naime, ti podaci o pročitanosti se pišu u memoriju, pa tek onda bazu (jer bi inače baza bila jako opterećena), pa je logično da se tu i tamo podaci izgube kod kakvog restartanja, upgradea, greške i slično. Vi to u praksi niti ne primjetite jel posao preuzme drugi server ili se greška sama popravi, no eto, manifestira se ponekad na nepročitanim. No 2-3 puta u 15 mjeseci zaista nije puno.
Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice