Par problema sa Chromeom

poruka: 5
|
čitano: 1.103
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Par problema sa Chromeom

Koristim Chrome nekih tjedan-dva i primjetio sam dva problema.

 

Prvi je da prilikom pisanja poruke (otvaranje nove teme / citiranje / odgovor) "Back" (u browseru ili backspace na tipkovnici) jednostavno ne radi. Na drugim forumima / web stranicama sve radi k'o saliveno.

Prilikom pokušaja vraćanja na prethodnu stranicu jednostavno se trenutna stranica samo reloada.

 

Osim toga, primjetio sam slijedeće - prilikom prijavljivanja neke poruke ne vidi se cijeli "pop up" (slika).

 

 

 

 

Every hole is a goal!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 19:11 (Bukva).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Par problema sa Chromeom

Primjetio ja isto to. Sada koristim SRWare Iron, ali bilo mi je isto i sa chromeom.

90% ljudi stavlja u potpis glupost poput ove. Ako si ti medju onih 10% koji ne stavljaju, kopiraj ovo u potpis.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Par problema sa Chromeom

Aha.. I ja isto imam tai problem.. Kad pišem poruku moram dvaput brzo "back" stisnit da bi me vratio.. inače on samo reloada..

Brx
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Par problema sa Chromeom

Ja nemam taj problem. Vjerojatno ti je zato što imaš taj fancy font koji je vjerojatno veći od običnog.

A nemam problem ni sa preusmjeravanjem, dovoljan je jedan klik na <-- tijekom pisanja nove poruke da se vratiš na temu.

Google Chrome 3.0.195.10 Google Chrome 3.0.195.10
Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Par problema sa Chromeom

nisam ni ja imao sada koristim operu a kada sam koristio chrome nisam imao nikakvih problema....to ti je zbog fonta

You will never walk alone p.s. ak imam kakvih gramatickih gresaka to je zbog nove tipkovnice :-))
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice