Pitanje u vezi postanja odgovora

poruka: 30
|
čitano: 4.814
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Imam jedno pitanje u vezi toga kad idem postati novi odgovor

Svaki put kad idem postati mi se pojavi samo

Naslov poruke:

[Naslov teme]

i svaki put moram refreshati stranicu da mi se pojavi sve

koristim firefox i ne koristim adblock plugin

 

evo i slika:

 

 

Ubuntu 8.10 Interpid Ibex User
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.2.2009 15:31 (Moljac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

To se i meni desava, ne ucita se editor. Jako cesto se desava, evo dok sam ovu poruku krenuo pisati, morao sam iz drugog pokusaja.

I'm fat, you're ugly! I can diet.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

a neki skript bloker ili nesto...

nova Java mozda

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
Jep... Ja sam to isto primjetio nekoliko puta. Ne svaki puta doduše.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

meni se to također zna dogoditi, no ne prečesto tako da mogu s time živjeti.

 

no ako netko zna rješenje baš me zanima u čemu se radi.

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Imam isti problemcic!

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
boxer kaže...

Imam isti problemcic!

 također.

evo upravo dok sam išao pisati ovu poruku to mi se dogodilo
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Također se i meni ovo događa.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

ja pak nemogu poslat brzi odgovor ni pvt poruku koristim firefox :(

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Ako svi koristite firefox onda je do njega! Ja korisitm Chrome i nikad nisam imao problema!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Izgleda da stvar puca na učitavanju JS koda za editor (TinyMCE), i izgleda da se događa samo u FF. Meni osobno nije, iako koristim FF.

 

Kad vam se to počelo događati? Ima li kakva greška u browseru? Jeste li uočili da se stvar ponavlja uvijek u istim okolnostima (prvi post nakon pokretanja browsera ili tako nešto)?

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora

Nije mi se to dogadjalo ali koristim jos uvijek FF 2.0 ,mozda to ima neke veze 

16 godina
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
Domagoj kaže...

Kad vam se to počelo događati? Ima li kakva greška u browseru? Jeste li uočili da se stvar ponavlja uvijek u istim okolnostima (prvi post nakon pokretanja browsera ili tako nešto)?

 Pocelo je mozda prije nekih 10-ak dana. Nisam obracao paznju na to, jer na poslu mi se uglavnom dogadja, a tamo sam preko nekoliko switcheva spojen na router i dosta korisnika je na toj istoj vezi. Mozda cak i opterecenje veze pridonosi tome.
Nije odmah nakon pokretanja browsera, pokusao sam sad u tabovima pokrenuti odgovore na poruke, na jednoj se nije ucitao editor.

Ja koristim FF 3.0.6 bez ikakvih addona (samo flashgot i download helper). Na poslu sam na xpsp2, a sad na vistax64sp1 i desava se na oba compa. FF je identican na oba.
I'm fat, you're ugly! I can diet.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 9:54 (DrNasty).
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

također koristim firefox 3.0.6 i prije dva tjedna se prvi put pojavio problem. ali nije tako strašno jer kao što sam napisao rijetko kada pojavi se problem.

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
Domagoj kaže...

Kad vam se to počelo događati? Ima li kakva greška u browseru? Jeste li uočili da se stvar ponavlja uvijek u istim okolnostima (prvi post nakon pokretanja browsera ili tako nešto)?

 Meni se to počelo odmah događati nakon upgrade-a FF na 3.06. Stvar mi puca nasumično, a (barem meni) opterećenje veze nema ništa s tim jer mi puca i kada skidam torrente maksimalnom brzinom i kada uopće ništa ne skidam.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora

meni se to više uopće ne pokazuje iako koristim Firefox 3.0.6 sa stalno uključenim AdBlockom. Pokazivao mi se tek kad ste to uveli, možda prvih tjedan ili dva...

If it ain't broke, you haven't tweaked it enough.
15 godina
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

meni se to u zadnjih par dana prečesto događa. prije mi je bilo da je učita editor, al se ne vide oni gumbi kopiraj, zalijepi, podebljaj, kurziv itd, a sad mi se editor uopće ne učita. moram stalno refresh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
Domagoj kaže...

Izgleda da stvar puca na učitavanju JS koda za editor (TinyMCE), i izgleda da se događa samo u FF. Meni osobno nije, iako koristim FF.

 

Kad vam se to počelo događati? Ima li kakva greška u browseru? Jeste li uočili da se stvar ponavlja uvijek u istim okolnostima (prvi post nakon pokretanja browsera ili tako nešto)?

 Koristim firefox, i dešava mi se ovo bez ikakve šablone, potpuno nasumce.
Dešava mi se i na mom računalu na kojem je firefox 3.0.6 ali i na ostalima kada koristim portable firefox 2.x.x
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Koristim isključivo IE7 i nije mi se još to dogodilo. A zna se dogoditi ''kad se čačaka po registriju''.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

meni se to nikako ne događa,je da mi malo duže ulazi ali uvijek uđe, možda ste vi pravili ono za ubrzavanje firefoxa i onda nešto krivo napravili pa neće ovo,vratite na staro i probajte...

2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
zvons kaže...

meni se to nikako ne događa,je da mi malo duže ulazi ali uvijek uđe, možda ste vi pravili ono za ubrzavanje firefoxa i onda nešto krivo napravili pa neće ovo,vratite na staro i probajte...

 ja nisam niti ubrzavao firefox niti imam koje add-onse niti ništa. čisti 3.06 i opet mi se to događa
15 godina
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Ma za pop.. je meni stalno i neznam otkad, ali

iritira

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Mislim da je do BOL-a stvar. Ne mogu zamisliti da koristim bilo koji drugi browser osim IE7, mada sam ih sve vidio i radio s njima. Ne kužim, zašto people trpaju sve i svašta u OS? Kakva Mozila, Opera....? I hrpa dodataka za njih? Pa kaj su proizvođači OS-a gluplji od njih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

I meni se to desava,pocelo se cesto desavati bar je tako kod mene......Ad Block Plus sam disablovo i ne koristim ga

my life is a good.i have a tenis place
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 0:24 (dogman).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
jurluk kaže...
zvons kaže...

meni se to nikako ne događa,je da mi malo duže ulazi ali uvijek uđe, možda ste vi pravili ono za ubrzavanje firefoxa i onda nešto krivo napravili pa neće ovo,vratite na staro i probajte...

 ja nisam niti ubrzavao firefox niti imam koje add-onse niti ništa. čisti 3.06 i opet mi se to događa
 Takoder je tako i kod mene! To  mi se dogada otkad sam upgradeao na 3.0.6 al nisam siguran! Imam najnoviju javu!
16 godina
moderator
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

Napravio sam neke promjene oko učitavanja editora pa bi sa možda moglo biti bolje. Meni se to ne događa, iako koristim FF, tako da ne uočavam promjenu.

 

Molim da mi javite jel sad bolje ili još uvijek ima istih problema.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

meni je sad u redu. otvori se iz prvog pokušaja

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
jurluk kaže...

meni je sad u redu. otvori se iz prvog pokušaja

 Također, više nemam problema.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi postanja odgovora
Paolo2612 kaže...
jurluk kaže...

meni je sad u redu. otvori se iz prvog pokušaja

 Također, više nemam problema.
 Same here!
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi postanja odgovora

U redu je. Hvala!

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice