Podforum Online (browser) igre

poruka: 8
|
čitano: 1.427
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Podforum Online (browser) igre

Predlažem da se otvori podforum Online igre s obzirom da sam vidio dosta tema vezano na online browser igre.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podforum Online (browser) igre

Nema ih dovoljno za jedan podforum. Ali, ipak, trebalo bi raspodijeliti teme iz podforuma PC igre u nekoliko različitih podforuma. Predlažem ova četiri:

 

  • FPS, TPS, akcijske igre i avanture
  • RPG i strateške igre
  • Sportske igre i simulacije
  • Ostale igre (logičke, kartaške, igre na ploči, igre u pregledniku)
Kako bi se sve to što prije organiziralo, osnovala bi se Task Force skupina koja bi imala privremene ovlasti premještati teme unutar tih podforuma.
Ah, ja i moja mašta...

 

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 18:06 (andy0101).
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Podforum Online (browser) igre

Da bilo bi to dobro andy i tako je podforum PC Igre pretrpan

ceRina:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 22:13 (Cerina15).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podforum Online (browser) igre

Eto ipak se otvorio.http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Podforum Online (browser) igre
andy0101 kaže...

Nema ih dovoljno za jedan podforum. Ali, ipak, trebalo bi raspodijeliti teme iz podforuma PC igre u nekoliko različitih podforuma. Predlažem ova četiri:

 

  • FPS, TPS, akcijske igre i avanture
  • RPG i strateške igre
  • Sportske igre i simulacije
  • Ostale igre (logičke, kartaške, igre na ploči, igre u pregledniku)
Kako bi se sve to što prije organiziralo, osnovala bi se Task Force skupina koja bi imala privremene ovlasti premještati teme unutar tih podforuma.
Ah, ja i moja mašta...

 

Moram priznati da mi je ova tema promakla, ali eto i sami smo planirali neke pomake, pa su se dogodili :)

 

O razradi po žanrovima razmišljali smo u startu, no problem je što ima dosta igara koje su "granične", odnosno netko iz svrstava u jedan žanr, a netko u drugi, pa bi možda dolazilo do dupliranja i otežanog snalaženja...

 

Istina PC igre podforum je prekrcat temama, ali ima i neke koristi od toga - lako je uočiti hit teme (jasno, pri tome pate manje teme, koje brzo potonu nisko, a i one imaju svoju publiku).

 

Tako da ovo je tema za razmatranje i dalje!

16 godina
offline
RE: Podforum Online (browser) igre
Ideja za razvrštavanje po žanrovima je dobra.

Uz to, dodao bi da bi bilo korisno staviti podforum tipa 'Gaming in general' za teme koje se ne odnose na platforme već generalno vezane uz gaming industriju i slično.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
moderator
offline
RE: Podforum Online (browser) igre
Danny_HR kaže...
Ideja za razvrštavanje po žanrovima je dobra.

Uz to, dodao bi da bi bilo korisno staviti podforum tipa 'Gaming in general' za teme koje se ne odnose na platforme već generalno vezane uz gaming industriju i slično.

A da li bi i poruke (postovi) morale biti na engleskom? Cool

16 godina
offline
RE: Podforum Online (browser) igre

Nego šta?! :)

Ma ne, šalim se naravno.

Gaming općenito - zadovoljni gospodine Boss? ;-)

 

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 22:48 (Danny_HR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice