Poruke

poruka: 6
|
čitano: 1.100
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Poruke

Kako vidjeti koliko neko ima postova na ovom forumu,kao i sam koliko imam..

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Poruke

Odeš na gugl i upišeš "ime autora" "poruke" "bug forum"...ali ovako možeš vidjeti broj poruka unutar 6 mjeseci........za ukupan broj poruka trebaš pitat nekog od moderatora

Good moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Poruke

Vrlo jednostavno. Ideš na poruke, prebrojiš koliko ih ima stranici x (broj stranica -1) + zadnja stranica.

 

 

Netko bi mogao napraviti neku greasmonkey skriptu za to pa bi svi imali broj postova onda.

Sir Crapsalot.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Poruke

A zašto jednostavno ne dodaju da pored nicka piše broj poruka ?

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Poruke

Kad si ti bio mali, tate su imale to u svom profilu. Nakon što su počela nasilna povećavanja broja poruka, uvedene su zvijezdice.

 

Tako je od čet 6.8.2009, 8:59

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2010 15:45 (Smooth Operator).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Poruke
ulinsky kaže...

A zašto jednostavno ne dodaju da pored nicka piše broj poruka ?

Davno je to bilo... Plač

Većina aktivnih korisnika je samo spammala da imaju što više postova i da dobiju što veći rank ( ime kukca ), uvođenjem zvjezdica to se uvelike promjenilo... ( mada mi i dalje fale kukci ).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice